کد خبر: ۶۰۵۹۱
۱۰۴۱ بازدید
۱۱ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

گزارش تصویری از عدم نظارت بهداشت بر تهیه آش رمضان +تصاویر

۱۳۹۵/۴/۱
۲۱:۴۹

اینجا متولی ندارد. از بهداشت خبری نیست. اگر آشپز آش وجدان دارد که دارد وگرنه معلوم نیست آش را به چه طریقی با چه موادی با چه بهداشتی خواهد پخت.

به گزارش صدای میانه ، دو ساعت مانده به افطار که می شود، بساط آش فروشی ها پهن می شود و مردم برای خرید آن صف می بندند. این یکی درب خانه را دو لنگه باز می کند. آن یکی جلو مغازه لوازم التحریرش آش می فروشد. یکی دیگر ترجیح می دهد با خودرویش آش بفروشد ... اما آیا آن چند جوانی که آش را پخته اند خودشان بهداشت لازم را دارند؟ آیا در آن خانه ای که آش پخته شده، علاوه بر افراد و محیط، وسایل آش بصورت بهداشتی پاک شده و شستشو شده؟ الله اعلم! هیچ کس نمی داند و هیچکس حق اعتراض و سئوال ندارد چون اینجا متولی ندارد و بهداشت غذایی شهروندان بی صاحب است و هنوز مراکز قانونی و مجوزدار مانند غذاخوری ها برای تهیه و فروش آش ماه رمضان وجود ندارد!

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۴/۲ ۱۹:۲۵

اولاطبق قانون برخورددباستفروشی کارشهرداری هست
ثانیا برخوردبامغازه دارانی که درفصول مختلف سال،بدون مجوز دست به فروش موادغذایی سنتی میکنند اماکن وتعزیرات حکومتی می باشدثالثابهداشت مگه مجوزورود منزل شخصی جهت نظارت بر بهداشت مواد غذایی نماید
رابعا مردم بایدخوب وبد راتشخیص دهند وخرید آگاهانه کنند خامسا منقدین بایدازوظایف ادارات مختلف آگاه بوده وبعد اظهارنظرنماییند

۹۵/۴/۲ ۱۰:۳۱

رستوران نه کبابی

۹۵/۴/۲ ۰۸:۳۹

اقا جان لطفا با این هیاهو و داد و بیداد مزاحم خواب عده ای نشوید

۹۵/۴/۲ ۰۸:۳۰

مسئولان شبکه بهداشت لطفا در مورد علت پلمپ شدن یکی از رستورانهای شهر و شایعه های مطرح شده شفاف سازی نمایند

۹۵/۴/۲ ۰۸:۱۷

بعید میدونم مثل تهران باشد اینجا با وجدان کار می کنند. البته بعید هم نیست ا ؟؟؟؟!!!!!!! نظارت بشه بهتره ولی کی خدا می داند!

۹۵/۴/۲ ۰۷:۳۴

ریس بهداشتش میانه غیر بومی است

۹۵/۴/۲ ۰۲:۳۹

اقا چشم نمی خریم دنبال یه سوژه جدید باشید

۹۵/۴/۲ ۰۲:۲۴

آش میانه خوردن داره

۹۵/۴/۲ ۰۱:۳۲

یعنی الان همه مشکلات میانه حل شده و مونده نظارت بر بهداشتی بودن آش؟؟
شک نکنید این آش فروشها وجدانشون از مسولان میانه پاک تره...

۹۵/۴/۲ ۰۰:۱۰

خریدار هم باید عاقل باشه و .......

۹۵/۴/۱ ۲۳:۰۱

اینجا میانه هست!!!!
مگر به کجا نظارت میشود که به فروش آش نظارت شود. نمونه ش مغازه های هست در چهار راه روبروی مخابرات که مواد خوراکی می فروشند و گردوخاک پای عابران روی مواد خوراکی می نشیند و هیچ نظارتی از طرف بهداشت نمیشود.

اخبار روز