کد خبر: ۶۱۰۳
۱۱۴۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

23 تیرماه؛

آزمون استخدام 17 دستگاه اجرایی

۱۳۹۱/۳/۲۰
۱۶:۴۳

 

 

17 دستگاه اجرایی استان آذربایجان‌شرقی به منظور تامین نیروی انسانی خود از بین متقاضیان واجد شرایط بومی استان نیروی کار استخدام می‌کنند.

خبرگزاری فارس: آزمون استخدامی 17 دستگاه اجرایی در آذربایجان‌شرقی

 

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از اداره‌کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان‌شرقی، آزمون عمومی و تخصصی برای استخدام 546 نفر نیروی جدید برای 17 دستگاه اجرایی استان برگزار خواهد شد.

این آزمون با هدف تقویت وظایف حاکمیتی و توسعه مناطق کمتر توسعه یافته، روز جمعه 23 تیر 1391 توسط استانداری آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود.

اداره‌کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری اعلام کرد که کلیه متقاضیان واجد شرایط بومی استان آذربایجان‌شرقی می‌توانند متناسب با احراز شرایط مدرک تحصیلی، هر یک از پست‌های سازمانی مرتبط با رشته‌های شغلی مندرج در آگهی این آزمون را انتخاب و ثبت‌نام کنند.

متن کامل آگهی این آزمون از تاریخ 1/4/91 تا 15/4/91 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان‌شرقی و نشانی اینترنتی www.estekhdamazsh.ir قابل دسترس خواهد بود.

همچنین بنا به اعلام اداره‌کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری، پنج درصد از سهمیه استخدام در قالب هر دستگاه به ایثارگران و خانواده‌های آنان و سه درصد نیز به معلولان زیرپوشش بهزیستی استان تخصیص می‌یابد.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز