کد خبر: ۶۱۴۷
۷۲۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

برخورد پليس با فروشندگان البسه مبتذل

۱۳۹۱/۳/۲۳
۱۶:۴۶رئيس پليس نظارت بر اماکن عمومي آذربايجان شرقي گفت: پليس در اجراي طرح برخورد با فروشندگان البسه مبتذل، 15 مغازه متخلف را پلمپ کرد.

 

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه آذربایجان شرقی،به نقل از روابط عمومی فرمانهدی انتظامی آذربایجان شرقی ، سرهنگ عليرضا هنردوست در اين باره گفت: با عنايت به اينکه نوع پوشاک افراد در جامعه بيانگر ارزشها و فرهنگ حاکم بر جامعه است از نظر فرهنگي نيز از جمله مسائل حساس و مهم است و و دشمنان قسم خورده نظام، که از هيچ اقدامي براي ضربه زدن به ارزشهاي اسلامي فروگذاري نمي کند، به اين مهم واقف بوده و با توجه به تنوع طلبي قشر جوان، اين عرصه را مورد تاخت و تاز خود قرار داده اند.وي گفت: در اين راستا افزايش پيراهن هاي مغاير با فرهنگ اصيل ايراني و اسلامي و داراي آرم و علايم نامانوس و غير متعارف، اداره نظارت بر اماکن عمومي را بر آن داشته که اين مقوله را در اولويت بازديد و کنترل هاي خود قرار دهد.

 

سرهنگ هنردوست ادامه داد: با انجام طرحي کنترلي از صنوف البسه و پوشاک تعداد 370 مغازه لباس فروشي مورد بازديد قرار گرفت که از اين تعداد 67 تعهد از مديران آنها در خصوص رعايت شئونات اسلامي و عدم عرضه و فروش لباس ها با مارک و علائم غير متعارف و عدم استفاده از مانکن هاي مبتذل و حفظ ظواهر اسلامي اخذ گرديد.


وي تصريح کرد: همچنين تعداد 15 مغازه نيز که داراي تخلفات بيشتري بوده و به تعهدات قبلي خود در راستاي رعايت مقررات پايبندنبودند تعطيل و پلمپ شدند.


سرهنگ هنر دوست افزود: در اين بازديد ها تعداد 90 ثوب البسه غير متعارف و تعداد 5 جلد ژورنال با تصاوير مبتذل و 443 قطعه پوستر مبتذل و نامتعارف کشف و جهت سير مراحل قانوني تحويل پليس امنيت اخلاقي استان گرديد.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز