کد خبر: ۶۱۸۸۶
۴۷۵۵ بازدید
۳۰ دیدگاه (۲۴ تایید شده)

عیادت استاندار تهران از دکتر آغاسی پزشک پیشکسوت میانه

۱۳۹۵/۴/۲۷
۱۳:۲۴

عیادت مهندس هاشمی استاندار تهران از دکتر آغاسی

 
به گزارش صدای میانه ، سیدحسین هاشمی استاندار تهران ، پیش از ظهر امروز به عیادت دکتر آغاسی پزشک پیشکسوت میانه رفت.
استاندار تهران در این ملاقات برای این پزشک حاذق میانه آرزوی سلامتی و طول عمر کرد و گزارشی از وضعیت جسمی و درمانی ایشان گرفت.
دکتر آغاسی 90 ساله بخاطر سکته، از دیروز شنبه در بیمارستان عرفان تهران بستری است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱/۱۶ ۱۹:۳۱

سلام امیر هستم ازکرج سلامتی و طول عمر و دعای خیر برای اقای دکتر اغاسی خواهانم .ایشان انسان بسیارخوبی هستند و وصف خوبی از ایشان میشود دوست داشتم ایشان را زیارت کنم که هنوز محقق نشده است .اگر از بند کاری و کمی بر اید در تهران و کرج خدمتگذار و منتدارم .ارادتمند. امیر فیروزی .کرج .تلفن تماس .09121905645

۹۵/۴/۳۰ ۰۰:۱۵

نفس مسیحایی یعنی چه جناب مهندس نایبی؟!!!

۹۵/۴/۲۹ ۲۳:۰۴

چرا به نظر من این کار، مهندس هاشمی را بزرگ می کند چون نشان می دهد کاری با خودنمایی و خودشیرینی ندارد. مورد داشتیم کنتور گذاشته بود و تمام مریض های شهر را ملاقات می کرد ولی الان 6 ماهه خبری ازش نیست ولی مهندس هاشمی نه میانه میاد نه مجلس میره و نه الان قصد خودنمایی داشت و حتی یک عکس هم ننداخته. من واقعا این کارش رو پسندیدم. لعنت بر منافقین انحصارطلب که شعار ضدانحصارطلبی دادند و شهر را شخم زدند.

۹۵/۴/۲۹ ۱۲:۱۳

امیدوارم هرچه سریعتر بزرگ مرد طبیب به آغوش خانواده و مردمش بازگردد و طبابت کند زنده باشی دکتر ارزوی سلامتی و طول عمر با عزت از خداوند برایتان خواهانم

۹۵/۴/۲۹ ۱۰:۲۱

من یک چیزی در مورد مهندس هاشمی بگم هرچند همیشه پشت سرش غیبت کردم و از مریدان اشتباهی ... بودم ولی این آقا خیلی دنیا دیده و با حساب و کتابه. مو رو از ماست میکشه. بی خبر رفته به عیادت یک دکتر قدیمی بدون اطلاع خبرنگارها و حتی یه عکس هم ننداخته چون بهرحال ادب اقتضا میکنه مردم ایشون رو در اون حالت نبینند. عیادتش هم واقعا قربه الی الله بوده و اگه صدای میانه نمیفهمید کسی خبر نداشت. من اینو میگم آدمی که کوچکترین مسایل اجتماعی و ارتباطاتی رو بلده و توی 20 سال نمایندگی حتی یکبار هم عکس خوردن یا چرت زدن یا بد خندیدنش رو ندیدیم. من خودم با ... روستایی رفتم و تا دیروقت خونه شورا نشستیم. ایشون خیلی راحت و ریلکس با تمبون نشست!
این عیادت مهندس هاشمی یه نکته دیگه برام داشت اینه که آقایون توی میانه به عیادتش نرفتند. دو قدم راه بود. ایشون در تهران درندشت با اون منصب مهم رفت عیادت کسی که فقط بهش علاقه و ارادت داشت. مسولین میانه شرمنده باشند.

۹۵/۴/۲۹ ۰۸:۰۳

 ... هم از استاندار یاد گرفتند!!!!!

۹۵/۴/۲۸ ۰۹:۵۶

دیروز وقت ملاقات رفتم به بیمارستان عرفان ولی اجازه ملاقات ندادند چون دکتر آغاسی در ICU بود. خیلی اصرار کردم از دور ببینم پرستار عصبانی شد و گفت: چه خبره؟ بعد از اومدن استاندار، همه میخوان بیان ملاقات؟ امروز 100 تا تلفن از ادارات و افراد میانه داشتیم که یه دفه یادشون افتاده باید ملاقات بیان. مگه تا دیروز ایشون میانه بستری نبود؟
از خجالت آب شدم و یواشکی برگشتم.

۹۵/۴/۲۸ ۰۷:۰۷

خدا انشالله همه بيماران را شفا دهد

۹۵/۴/۲۷ ۲۲:۴۶

واقعا اقای استاندار دستشون درد نکند البته خودشون مایه افتخار میانه هستن وکارشون بسیار پسندیده هست. بیاییم برای سلامتی این اسطوره انسانیت وبوعلی سینای زمان دعا کنیم. کاش بقیه میانه ایها قدمی در این امر بردارند تا تسکینی باشد بر آلام این طبیب حاذق.

۹۵/۴/۲۷ ۲۱:۴۶

ضمناً همین چند لحظه پیش بنده با همسر دکتر صحبت کردم. حال ایشان امروز بدتر از دیروز نشده است و شایعه درگذشت ایشان در گروههای مجازی صحت ندارد.

برای طول عمر این فرشته آسمانی دست به دعا باشیم.

۹۵/۴/۲۷ ۲۱:۴۲

خاطره جالبی به ذهنم رسید از پروفسور علی امینی چهره ملی جامعه پزشکی و استاد فقید دانشگاه علوم پزشکی ایران که سال گذشته همین ایام فوت کرد.

ایشان فوق تخصص زنان و زایمان بود و ویزیت های ایشان انتظارهای چند ساعته به همراه داشت. می گفت: گاهی در صف ویزیت چند ساعته آقا می نشیند و وقتی نوبتش می رسد

می پرسم: پس خانمت کو؟

می گوید: من خودم آمده ام! 

می گویم: من که متخصص زنان هستم نه مردان!

می گوید: یوخ! گلمیشم منه بیر ال یازی کاغیذ یازاسان میانادا دوکتور آغاسی منی ویزیت ائلیه!

پروفسور امینی می گفت: بارها از میانه پیش من آمده اند و دست نویس داده ام تا دکتر آغاسی مریض من را بپذیرد.

ایشان ادامه می داد: آنچه عامل موفقیت و معروفیت دکتر آغاسی است آن نفس مسیحایی است که مردم به آن ایمان پیدا کرده اند و حتی با دیدن دکتر آغاسی درمان پیدا می کنند.

۹۵/۴/۲۷ ۲۱:۳۸

مردمی که بزرگانش را نکو نداشتند به زوال و انحطاط رفتند.

خبر عیادت مهندس هاشمی استاندار پایتخت از یک پزشک میانه قابل تقدیر است. نه چیزی بر دکتر آغاسی می افزاید نه چیزی بر مهندس هاشمی می افزاید اما توجه مردم جلب می شود که باید حرمت بزرگان را پاس داشت. هرچند این ملاقات بدون دوربین و بدون اطلاع نزدیکترین افراد بود اما همین ملاقات خصوصی را نیز اگر خواهد بخواهد آشکار می کند و همان ملاقاتهای انتخاباتی و جلوه گری را اگر خدا بخواهد خاموش می کند.

۹۵/۴/۲۷ ۱۸:۰۰

شما چرا جای ستایش از او سنش را که درست هم نیست مطرح کرده اید

۹۵/۴/۲۷ ۱۷:۴۷

هر چند مقام دکتر آقاسی خیلی بالاست ولی چنین حرکتهایی درخور ستایش است. فرض کنید ایشان الان در تبریز بستری می شدند. آیا استاندار آذربایجان شرقی به عیادت ایشان می رفت؟ و اگر می رفت ما چقدر از استاندار خوشمان می اومد؟

۹۵/۴/۲۷ ۱۷:۴۳

دکتر آغاسی پزشک خوب وشایسته شهرمان است که همه او را به عنوان پزشک لایق و سرشناس میدانند خدا به ایشان طول عمر دهد تا شاهد طبابطت ایشان باشیم.

۹۵/۴/۲۷ ۱۶:۲۶

چکار باید میکرد آدم باهوش؟ مجوز مطب میگرفت یا براش مریض می اورد؟ چرا خیال میکنید همه به نماینده نیاز دارند و نماینده باید برای همه کار بکنه؟

۹۵/۴/۲۷ ۱۶:۰۳

خداوند متعال به این پزشک معجزه گر شهرمان شفای عاجل عنایت فرماید .

۹۵/۴/۲۷ ۱۵:۴۷

رفت و به تاریخ پیوست. اسم ایشون رو تو رو خدا نیارین. همه او را فراموش کردن.

۹۵/۴/۲۷ ۱۵:۳۸

یک شبی مجنون نمازش را شکست

بی وضو در کوچه لیلا نشست

عشق آن شب مست مستش کرده بود

فارغ از جام الستش کرده بود

سجده ای زد بر لب درگاه او

پر ز لیلا شد دل پر آه او

گفت یا رب از چه خوارم کرده ای

بر صلیب عشق دارم کرده ای

۹۵/۴/۲۷ ۱۴:۴۵

میخوام بدونم اون نماینده که به ملاقات عمه من که فرق پاش در رفته بود توی ترکمنچای اومده بود الان کجاست؟

۹۵/۴/۲۷ ۱۴:۳۰

دکتر آقاسی بین میانه ایها مثل پیغمبره. سه نسله که دارند ازش تعریف میکنند.نفسش برای شهرمون برکته. خدا سلامتی رو بهش برگردونه.

۹۵/۴/۲۷ ۱۳:۵۸

استاندارتهران وقتى نماينده ميانه بوددرطول بيست سال براى اغاسى چکارکرد؟

۹۵/۴/۲۷ ۱۳:۵۴

بعد بیان بگن هاشمی بده ،شخصیتی بی نظيري داره این انسان .واقعلا نمیدونم چی بگم با مسؤلان شهرمون یه عیادت ساده هم واسه مریض یه دنیاست اما دریغ از این کار.

۹۵/۴/۲۷ ۱۳:۴۴

فرق آدمها در همین جاها معلوم میشه. دکتر آغاسی محبوبیت فوق العاده ای داره. توی بیمارستان خاتم میانه بستری شد نه فرماندار نه شهردار نه امام جمعه به ملاقاتش نرفتند اما به محض بردن به تهران، استاندار تهران میره عیادتش. واقعا موندم چی بگم به مسولین شهرمون.

اخبار روز