کد خبر: ۶۱۸۹۸
۳۸۹۷ بازدید
۲۳ دیدگاه (۲۳ تایید شده)

دلنوشته دختر دکتر آغاسی به شایعه سازان فضای مجازی

۱۳۹۵/۴/۲۸
۰۰:۴۹

به گزارش صدای میانه؛ در چند روز اخیر شایعات زیادی در گروه های مجازی در میانه پخش می شود که دکتر از دنیا رفته است این پیام ها و در این شرایط ضربات روحی زیادی به خانواده دکتر آغاسی می زند، در این باب دختر دکتر شهر شهرمان متنی را به ما ارسال کرده که بهتر است شایعه سازان کمی درباره آن فکر کنند: 

"مرگ حق است مردن آدمیان حکمی به مرگ ...و همه محکومیم به مرگ و رفتن ...پدر من ، پدر کل مردم شهریست که نه تعلقی به ٱن دارد و نه زادگاهش است ...دست گرمش بجای سر من روی سر مردم میانه بوده و هست ...دستانش برای این کارش برایم تندیسی مقدس و قبله است برای عبادتش ...دلم میگیرد که بجای دعا خبر مردنش را پخش میکنید ...پدرم سکته مغزی کرده  اما هست با دعاهای دوستدارانش ...و من امید بهبودیشان دارم پدر متولد 1307هستند و تمام این رسانه حرف از سن زدند ...نگفتند که یک عمر زحمت ...من اگر بمیرم مرده ام ...اما او اگر نباشد افسانه و اسطوره شهرتان است ...کمی قدر شناس باشید بد نیست ... این رو نوشتم تا توی گروههای که خبر تاریک مینویسند بگذارید ...تا حداقل همیشه تاریک ننویسیم و دل آدمی را نرنجانند ..."

********************

مطالب مرتبط:

دکتر آغاسی در بستر بیماری؛مردم دعا کنند+زندگینامه

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۶/۱۴ ۱۸:۱۸

تندیس انسانیت شهر ما

۹۶/۶/۱۴ ۱۸:۱۷

انسانی به تمام معنی. علاوه اینکه طبیبی حاذق هست من خیلی از کمکشان را به مستمندان دیدم .اروزی شادی براشون دارم

۹۶/۱/۱۶ ۲۰:۳۴

آمین یا رب العالمین
انسان به معنای واقعی
چون علاوه بر طبابت بی نظیر
به دستگیری افراد بی بضاعت میپرداخت
پدرم چند بار شاهد بود

۹۵/۹/۱۹ ۰۰:۴۱

سلام خانم آغاسی مادرم من بعد از شنیدن خبر خیلی ناراحت شد و گریه کرد من خودم نیز بسیار ناراحت شدم چون دکتر را خیلی دوست دارم اما این شایعه ها چیزی بیش نیست همه مردم میانه دکتر آغاسی را دوست دارن و به او عشق میورزند من به عنوان یه نویسنده و مدرس از طرف همه کسانی که این شایعات را پخش میکنن از شما و خانواده محترم آغاسی معذرت میخواهم دعا میکنیم که حال دکتر بزودی بهبود پیدا کند.

۹۵/۷/۲۰ ۰۸:۲۷

من دکتر اغاسی را خیلی دوست دارم برای ایشان التماس دعا دارم

۹۵/۷/۹ ۱۴:۰۶

سلام
لطفا بگین الان دکتر آغاسی کجا هستند ؟ وآخرین وضعیت سلامتیشان را بگین چون پدرم خیلی نگرانشان هستند و مدام به ما میگند از دکتر آغاسی برا خبر بگیرین و البته خیلی مشتاق دیدار با ایشان هستند .95/07/09 ولی

۹۵/۷/۸ ۲۳:۴۰

سرکار خانم آغاسی
درود برشما و پدرتان
پدرم در جوانی توسط دکتر آغاسی معالجه شده و به یاد داریم و به یاد پدرم هست به دلیل وضع مالی ضعیفمان دکتر آغاسی حق ویزیت از پدرم نمی گرفت خواهر و برادرهام و البته خود من اگر دکتر آغاسی پای بنده رو بعد از متولد شدن معالجه نمیکرد (به گفته مادرم ) الان که سالهای زیادی است که دیگر شهرستان میانه نیستیم این افتخار را نداریم که دیگر در محضر ایشان باشیم و از دستی که این حکیم فرزانه بر سر مراجعه کنندگانش میکشد بی بهره ایم اما تا عمر داریم زحمات ، خوبیها ، دانش و حکمت این عالم عامل عاشق را فراموش نخواهیم کرد.
به امید سلامت و عمر طولانی ایشان

۹۵/۵/۱۹ ۱۴:۵۶

با نام و یاد خدا
برای شفا و سلامتی همه مریض ها و بالاخص این دکتر حاذق " قرا،ت سوره حمد با ذکر صلوات "

۹۵/۵/۹ ۰۰:۴۷

سلام
دوس دارم دختر دکتر اغاسی بدونن دکتر اغاسی تو قلب و دل مردم میانه جا دارند همینکه شنیدم خیلی دلم گرفت کلی ناراحت شدم واز صمیم قلب براشون دعا وارزوی بهبودی کردم چن روز پیش تو تاکسی با هم بودیم تو تاکسی داشتم به این فکر میکردم که اگه خانوم نبودمو عیب نداشت دستای دکترو محض قدردانی میبوسیدم ماها اونهمه هم بی چشم و رو نیستیم ختنوم اغاسبی .ایشون فقط پدر شما نیستن پدر میانه ای ها هم هستن خیلی دوسشون داریم از خدا میخام بهش عمر باعزت وسلامتی عطا کند آمین

۹۵/۴/۳۰ ۱۹:۵۶

جناب آسیابی عزیز لطفا در بکار بردن کلمات دقت نمایید ، فقید به کسی گویند که در قید حیات نیست ، دکتر آغاسی زنده اند و فقط بیمارند که به امید خدا شفا پیدا می کنند.

۹۵/۴/۲۹ ۱۷:۲۴

خداوند شفایش بدهد . واقعا نعمتی بزرگی برای شهرستان میانه هستند.خداوند حفظشان کند

۹۵/۴/۲۸ ۱۷:۳۵

سرکار خانم اغاسی اگر کسی تو را با تمام مهربانیت دوست نداشت ، دلگیر مباش که نه تو گناهکاری نه او !

آنگاه که مهر می ‌ورزی ؛ مهربانیت تو را زیباترین معصوم دنیا می کند پس خود را گناهکار مبین !

من عیسی نامی را می شناسم که ده بیمار را در یک روز شفا داد و تنها یکی سپاسش گفت !

من خدایی می شناسم که ابر رحمتش به زمین و زمان باریده یکی سپاسش می گوید و هزاران نفر کفر !

پس مپندار بهتر از آنچه عیسی و خدایش را سپاس گفتند از تو برای مهربانیت قدردانی می کنند !

پس از ناسپاسی هایشان مرنج و در شاد کردن دلهایشان بکوش که این روح توست که با مهربانی آرام می گیرد !

خوبی دلیل جاودانگی تو خواهد شد ؛

پس به راهت ادامه بده .انسانهای چون دکتر آغاسی بسیار نادرند بیا وببین که چه چشمانی نگران ایشان وگریان و دعا گوی جنابشان هستند .آرزوی سلامتی بر پدر پیر طب میانه را دارم.

۹۵/۴/۲۸ ۱۵:۴۳

مرده آنست که نامش به نکویی مبرند

۹۵/۴/۲۸ ۱۱:۲۸

... ما همیشه دعاگوی دکتر عزیز هستیم و بر آن می بالیم که چنین فردی در میانه داشته و داریم.

۹۵/۴/۲۸ ۱۰:۴۴

دکتر آغاسی شخصیت علمی بی نظیری است که نه تنها چهره ماندگار تاریخ میانه میباشند بلکه در تاریخ ایران همیشه زنده می ماند. از صمیم قلب برایش از خدای متعال سلامتی آرزو میکنیم.

۹۵/۴/۲۸ ۱۰:۰۸

خواهر گرامي سركار خانم آغاسي همه دعا گوي سلامتي دكتر فقيد شهرمان هستيم شما به حرف وحديث هاي فضاي مجازي زياد اهميت ندهيد فضاي مجازي با آنكه درابواب مختلف بسيار مفيد وومثمر ثمر عمومي مي باشد متاسفانه در بيشتر مواقع هم موضوعات را برخلاف ميل باطني جامعه نشر مي دهند كه باعث آزار واذيت عده اي مي گردد واميدوارم آن سعه صدري كه از دوران دانش آموزي كه هم كلاسي برادر عزيزتان آقا شاهين آغاسي بودم وسراغ دارم خودتان را با هر مطلبي كه مي بينيد نرنجانيد ودكتر آغاسي هم متعلق به همه مردم هستند وما هم مثل سابر مردم دعا گوي سلامتي ايشان هستيم .

۹۵/۴/۲۸ ۱۰:۰۲

به لطف خدا من تا حالا پیش دکتر نرفتم و آقای آغاسی را هم تا کنون از نزدیک ندیدم اما در این که پدرتان برای میانه زحمت کشیده اند حرفی نیست ولی بهتر است شما هم کمی حرمت مهمان نوازی مردم میانه را که سالها اینجا زندگی کردید و بخشی از همین شهر شدید را نگهدارید. چنین لحن و بیانی از کسی که خودش را دختر دکتر آغاسی میداند دور از انتظاره.
شما هم کمی قدر شناس باشید بد نیست...

با آرزوی طول عمر برای همه بیماران

۹۵/۴/۲۸ ۰۸:۳۹

خواهرعزیزباسلام وآرزوی بهبودی حال پدرگرامیتان وبه جرات عزیزترین میانه ایها.
اینکه فرموده ایدقدرشناس باشیم مطمن باشیداگرغیرازاین بود ایشان این همه مدت رادرمیانه نبودند وحال ایشان میانه ای هستندکه درقلب پیروجوانانش جایگاه ویژه ای دارندحتی بزرگان شهرنیزبه عیادت ایشان رفته اندو همه میانه ایها دعاگوی سلامتی ایشان هستندکه درکانالهای تلگرامی نیزمشهوداست.چنانچه بعضا برخی افرادنیزباانتشارشایعات موجبات ناراحتی شما رافراهم آورده اند ازناراحتی وتاثرشان بوده است که امیدواریم به بزرگواریتان ببخشید.

۹۵/۴/۲۸ ۰۷:۴۱

سه چیز زیباست:
بیخبر , دعایت کنند
نبینی , نگاهت کنند
ندانی , یادت کنند
با ارزوی سلامتی . دکتر دوستت داریم

۹۵/۴/۲۸ ۰۱:۲۷

خواهرعزیزم میانه ای هاقدرشناسندوهمیشه کوچکترینخوبی روهم مدنظرقرارمیدن حالا چه برسه به خوبی های بیکران دکترعزیروپرافتخارمان که مایه برکتشهرستان هستند؛پس همه رابه یک دیده نبینیدچون اکثرمیانه ای ها دست بوس دکتراغاسی هستن ......دکترجان انشاالله سلامتی وصحت یابی وسایه ات برسرمان باشد.

۹۵/۴/۲۸ ۰۱:۰۷

برای سلامتی آقای دکتر دعا گو هستیم.امیدواریم سلامتیشان بازگردد و دوباره به آغوش مردم میانه برگردد.ان شااله.

۹۵/۴/۲۸ ۰۰:۵۸

خواهر عزیز
جناب دکتر آغاسی مایه افتخار شهرستان میانه،استان و کشورمان هستند.
از خداوند متعال عمر طولانی و شفای عاجل برایشان مسالت می نماییم.

۹۵/۴/۲۸ ۰۰:۵۷

برای سلامتی آقای دکتر دعاگو هستیم .انشالله شفا پیدا میکنند...

اخبار روز