کد خبر: ۶۲۲۵۶
۵۱۶ بازدید
۰ دیدگاه

دیدار مسئولان شهرستان قرچک با خانواده شهید نیکی از افتخارآفرینان عملیات مرصاد

۱۳۹۵/۵/۵
۱۶:۳۶

همزمان با پنجم مردادماه که مصادف با سالروز عملیات افتخارآفرین مرصاد است، مسؤولان شهرستان قرچک با مادر شهید اصغر نیکی از شهدای این عملیات دیدار کردند.

به گزارش صدای میانه به نقل از فارس، ظهر امروز مسعود مرسل‌پور به همراه اژدر نوروزپور رئیس شورای اسلامی شهر قرچک، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حسین ابویسانی مدیر روابط‌ عمومی و مسؤول امور ایثارگران فرمانداری با مادر شهید اصغر نیکی از شهدای عملیات افتخارآفرین مرصاد دیدار و گفت‌وگو کردند.

فرماندار شهرستان قرچک در این دیدار ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و خانواده معظم آنها گفت: حضور در خانه منور شهدا برای مسؤولان توفیق بزرگی است.

مرسل‌پور با بیان اینکه آسایش، آرامش و امنیت کنونی جامعه مرهون خون پاک شهداست، افزود: امیدواریم که خداوند به ما توفیق دهد بتوانیم ادامه‌دهنده راه شهیدان و امام شهدا باشیم و در این راه به دعای خیر شما عزیزان نیازمندیم.

گفتنی است، شهید اصغر نیکی در 11 شهریور 1348 در شهرستان میانه متولد شد و پس از مهاجرت به تهران در شهرستان قرچک مسکن گزید و در جریان انقلاب و تظاهرات علیه رژیم شاه با اینکه نوجوان بود با دانش‌آموزان دیگر به تظاهرات می‌رفت و با نوشتن شعار و چسباندن اعلامیه در انجام فرمان رهبری گام برمی‌داشت و سرانجام در تاریخ 11 مرداد 1367 در عملیات مرصاد به شهادت رسید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز