کد خبر: ۶۳۹۶
۱۲۹۶ بازدید
۲ دیدگاه

اعزام عباسی به المپیک لندن ، 2 مرداد ماه

۹۱/۴/۲۱
۱۶:۳۸

 


سرمربي تيم ملي روئینگ بانوان کشور از اعزام سولماز عباسی روئینگ کار کشور در 2 مرداد سال جاری خبر داد.
افشین فرزام با بیان برگزاری اردوی آماده سازي تیم ملی روئینگ بانوان در آيدوغموش ميانه گفت: سدآیدوغموش میانه شرایط مطلوب و مناسبی برای تمرینات تیم دارد. وی افزود:در حال حاضر تيم ملي جوانان و خانم سولماز عباسي ورزشكار المپيك در این مکان مشغول تمرین بوده و به زودی تیم ملی بزرگسالان هم به اینجا منتقل خواهند شد.

فرزام ازاستعداديابي ميانه و تبريز خبر داده گفت:امیدوارم بتوانيم استعدادهاي خوب اين منطقه را جذب كنيم تا در آينده بتوانند باعث افتخار شهرستان شوند.
سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان کشوربااشاره به سطح آمادگي خانم سولماز عباسي افزود: خانم عباسی در شرایط مطلوب بسر برده و آمادگی لازم برای شرکت در المپیک لندن را دارند اما سعی خواهیم کرد تا در 10 روز باقيمانده بتوانيم آمادگي وی را به 100% رسانده تا در مسابقات نتيجه قابل قبولي بگيريم .
وی اظهار امیدواری کرد که خانم عباسی به فینال برسند زیرا روند قهرماني ایشان تازه شروع شده است.
فرزام اضافه کرد: هم اکنون 6 نفر از جوانان تیم ملی و خانم عباسی و 8 نفر از بچه های میانه در این اردو بسر می برند و قرار است تا تیم بزرگسالان نیز اضافه شده و تمریناتمان ادامه یابد.
وی در پایان از مسوولين شهرستان و حمید ابوالقاسم زاده مسوول هيئت قايقراني شهرستان كه سنگ تمام گذاشته و امكانات لازم را در اختیار آنها قرار داده اند تقدیر کرده اضافه کرد:ميانه شرايط آب و هوايي خوب و سد آیدوغموش مکان مناسبی برای قایقرانی با عرض استاندارد 6 کیلومتر را دارا بوده و اگر لاين كشي 2000 متر ايجاد شود امكان برگزاري مسابقات كشوری در اینجا فراهم خواهد آمد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۴/۲۱ ۱۲:۴۷
ممنون اصلاح شد ، امیدواریم در سایت فرمانداری نیز کلمه حمید که به اشتباه تایپ شده حذف گردد .
۹۱/۴/۲۱ ۱۲:۳۷
شهرستان حمید :D

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز