کد خبر: ۶۵۳۲
۱۳۵۳ بازدید
۱ دیدگاه

برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش

۱۳۹۱/۵/۴
۱۷:۱۸چهارمین جلسه شورای آموزش و پرروش شهرستان میانه با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش در محل اتاق جلسات آموزش و پرورش شهرستان میانه برگزار شد.

مهندس تقی خلفاپور فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه در ابتدای سخنان خود گفت : تلاشهای معنوی در ماههای رجب و شعبان زمینه مناسبی بود تا با معرفت و شناخت به ماه مبارک رمضان وارد شده و از فیوضات این ماه بهره مند شویم.

فرماندار میانه با اشاره به تحول بنیادین در آموزش و پرورش افزود : امید است این حرکت از نظر کیفی و کمی با سرعت بیشتری صورت گیرد تا بهره لازم را از این تحول بگیریم. رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه با تشکر از مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضاء شورا یاد آور شد: برای تثبیت و تحکیم و تعمیق مسائل اعتقادی فرهنگی و حجاب در مدارس کار گروه های تشکیل و بابررسی و بازشناسی و باز خوانی تصمیمیات شورا نقاط ضعف و قوت اینها بررسی شود.

خلفا پور در ادامه با تاکید بر زیبا سازی فضاهای آموزشی از طریق شهرداری محترم شهرستان و افراد خیر خواست : مدارس شاهداز زیر بنای محکمی برخوردار باشد و از لحاظ فرهنگی و اعتقادی و نیروهای مجرب در شأن شهداء و ایثارگران معزز و الگوی خوبی برای سایر مدارس باشد.

عیسی زاده نماینده امام جمعه محترم شهرستان در شورا با بیان احادیثی از حضرت علی(ع) در خصوص فضیلتهای ماه مبارک رمضان و آداب میهمانی از دیدگاه قرآن کریم و با اشاره به داستان حضرت یوسف(ع) و چگونگی فریب حضرت توسط برادران خود یادآور شد که: در جامعه ما دشمنان هیچوقت علوم روز و جدید را در اختیار جوانان ما قرار نمیدهند و دشمن همیشه با استفاده از تاریکی و تظاهر جوسازی خواهد کرد و برای اینکار از برنامه های دقیق استفاده میکند.

اسمعیل بایگان مدیر آموزش و پرورش و دبیر شوراها گزارش مبسوطی از اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور در تهران ارائه و یاد آور شد: امسال برای آماده کردن زیر ساخت های تحول بنیادین در مدارس 20000 مدرسه در سراسر کشور توسط مخابرات و شرکتهای خصوصی و آموزش و پرورش به اینترانت مجهز میشوند تا مشکلی برای هوشمند کردن مدارس بوجود نیاید.

مدیر آموزش و پرورش میانه در سخنانی عنوان کرد: دانشگاه تربیت معلم فرهنگیان امسال با پذیرش دانشجو برای 5سال بعد آموزش و پرورش نیرو تربیت خواهد کرد و به عنوان نیروی آموزش و پرورش به بدنه آموزش و پرورش تزریق خواهد کرد و در راستای ارتقاء توانمندی دانش آموزان وزیر محترم تاکید بر افزایش مدارس تیزهوشان ، نمونه دولتی و مدارس شاهد دارند.

وی سپس با اشاره به این که امسال در بودجه کشور ردیفی برای تحول بنیادین در نظر گرفته شده است افزود: این بودجه جهت هزینه در تولید محتوای الکترونیکی درسی و برنامه های آموزشی مدارس هزینه خواهد شد و در محتوای الکترونیکی یک کتاب و یک نرم افزار و کتاب راهنما به معلمان تحویل خواهد شد و هم دوره های ضمن خدمت برای همکاران برگزار خواهد شد.

بایگان در ادامه خاطرنشان کرد:یکی از مدارس فاطمه الزهرا(س) و یا دبیرستان دخترانه فرهنگ به همراه هنرستان غفوررئیسی در سال91 تخریب و بازسازی و در اختیار دانش آموزان گرامی قرار خواهد گرفت.


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۵/۵ ۱۰:۴۹
انشالله که مسئولان آموزش و پرورش کار نوسازی دبستان در حال ریزش ابتدایی فاطمه الزهرا (س) را مانند وعده قبلیشان در زمستان سال قبل !!! فقط در حد حرف و حدیث مطرح نکرده باشند ، راستی این یا و یا !!! چیست دبستان فاطمه الزهرا (س) قدیمی تر از دبیرستان فرهنگ (واقع در روبروی خانه معلم ) و وضعیتش خطرناکتر است .
آیا آقایان بایگان و خلفاپور اعضای شورای آموزش و پرورش میانه چون غیر بومی هستند خبر ندارند که میانه روی خط اصلی گسل زلزله است .
آقای نایبی عزیز لطفا شما با نمایندگان جدید میانه به میدان بیایید و تا مصیبتی بزرگ پیش نیامده کار را پیگیری کنید . .

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز