کد خبر: ۶۵۳۴
۱۳۰۹ بازدید
۲ دیدگاه

تجلیل از معلم مولف میانه ای

۱۳۹۱/۵/۴
۲۲:۰۷
در اولين مراسم تکريم چهره هاي قرآني شمالغرب کشور که در استان اردبيل برگزار شد از فعّال و پژوهشگر فعال قرآني شهرستان ميانه تجليل و قدرداني به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان شرقي ، حسين رسول زاده کارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي ميانه با اعلام اين خبر افزود : در اولين مراسم تکريم از چهره هاي برتر قرآني شمالغرب کشور که در استان اردبيل برگزار گرديد ، ازمحقق ، مولف و پزوهشگر فعال قرآني شهرستان ميانه استاد جعفر شيخ الاسلامي تجليل به عمل آمد .  لازم به ذکر است که تاکنون 108 عنوان کتاب قرآني توسط ايشان تاليف شده که 64 عنوان آن چاپ شده ، استاد شيخ الاسلامي محقق و مقاله نويس فرهنگ نامۀ قرآن کريم که از طرف سازمان کمک آموزشي وزارت آموزش و پرورش در حال تأليف و تحقيق است مي باشند که دو جلد آن تا کنون به چاپ رسيده است .

در سال 1391 کتاب « بهداشت محيط» در بخش کودکان به عنوان «کتاب سال» انتخاب شد. ضمنا در بين رکوردهاي جهاني « الخيرات»، گينس اسلامي به عنوان « پر اثرترين معلم ايران» برگزيده شده اند که در سايت جهاني الخيرات ثبت گرديد.

آقاي جعفر شيخ الاسلامي در سال 1389 به عنوان خادم نمونه قرآني کشور انتخاب شده بودند.


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۵/۶ ۱۲:۰۹
قران حافظ ونگهدار این خادم قرانی باشد.
۹۱/۵/۴ ۲۰:۰۲
با تبریک به استاد محترم جناب آقای شیخ الاسلامی موفقیت بیشتر و روز افزون ایشان را در تالیف کتابهای قرآنی از درگاه خداوند منان آرزومندیم.

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز