کد خبر: ۶۵۵۳۰
۹۳۶ بازدید
۱۱ دیدگاه

جوابیه نیروی انتظامی به مطلب "بابت این ابتکار از چه کسی باید تقدیر کرد؟"

۹۵/۷/۲۲
۱۵:۵۷

در پاسخ به مطلب منتشره در صدای میانه"بابت این ابتکار از چه کسی باید تقدیر کرد؟" به استحضار می رساند مسئولین نیروی انتظامی میانه طبق جلسه هماهنگی قبلی با اماکن و آموزش و پرورش میانه و نهادهای ذیربط به منظور جلوگیری از راهبندان و ترافیک در نقاط پر رفت و آمد شهری تصمیم گرفته شد تا 4 مراسم از 30 مراسم برگزار شده شبیه خوانی و تعزیه در سطح شهر میانه در مدارس برگزار شود .

با توجه به استقبال مردم این امر در سالهای آتی در مدارس بیشتری برگزار خواهد شد و از هیئاتی که در این روزها همکاری لازم در زمینه رفع ترافیک شهری را کردند تقدیر بعمل خواهد آمد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۷/۲۳ ۲۲:۳۷

از نیروی های محترم انتظامی و مسئو لین تصمیم گیری و مدیرت اموزش و پرورش صمیانه متشکرم امیدوارم سال بعد موارد دیگری هم که باعث راهبندان و ترافیک در شهر می شوند رسیدگی های لازم صورت گیرد

۹۵/۷/۲۳ ۱۶:۵۸

امسال نظم و انضباط بسیار خوبی را نیروی انتظامی برقرار کده بود تشکر

۹۵/۷/۲۳ ۱۰:۰۸

باید به این نکته هم توجه داشت که تعداد شبیه خوانی ها هم خیلی زیاد شده که هیچ ضرورتی نداره.به این دلیل که بعضی از شبیه خوانی ها به تعداد انگشتان دست تماشاگر داشت(با کم کردن تدارکات و افراد برگزار کننده).واین باعث لوث شدن این سنت خواهد شد.تو بعضی شبیه خوانی ها سه یا 4 کامیون نگه داشته بود که تو هر کامیون نهایتا 2 نفر تماشاگر بودن و باعث ترافیک هم شده بودند.

۹۵/۷/۲۳ ۰۸:۱۱

باتشکر از نیروی انتظامی که دراین دهه برای نظم شهر کمال زحمت راکشیدند وتشکر دوم که ادارات هم باید یاد بگیرند جوابیه میباشد که درشهر میانه تبدیل به سکوت شده.

۹۵/۷/۲۲ ۲۰:۲۴

در مراجعه به آموزش و پرورش با برخورد بسیار خوش و با محبت معاون اداری و مالی مواجه شدم در خصوص ایشان به آن مجموعه تبریک عرض میکنم

۹۵/۷/۲۲ ۱۹:۲۵

این کار، ابتکار هر کسی هست قابل ستایش است. هم نیروی انتظامی که این ابتکار را به خرج داده و آموزش و پرورش که درهای مدارس را برای این مراسم باشکوه مذهبی گشوده. بنده دیروز وقتی مدرسه هدف و پروین اعتصامی را دیدم واقعاً تحسین کردم. امیدواریم در سال آینده تمام 30 شبیه خوانی در حیاط مدارس و مساجد بزرگ برگزار شود.

۹۵/۷/۲۲ ۱۸:۵۱

اجرتون با امام حسین (ع)- واقعا دست مریزاد

۹۵/۷/۲۲ ۱۷:۴۳

کار بسیار مناسب و شایسته ای بود، دست همگی درد نکنه.  

۹۵/۷/۲۲ ۱۶:۴۷

در کنار انتقاد باید کارهای خوب را هم تشویق کرد و به آنها بها داد.دست همه عوامل نظم دهنده به این مراسم درد نکند،اجرتان با خدا و امام حسین(ع)

ممنون از پاسخگویی نیروی انتظامی شهرستان میانه

۹۵/۷/۲۲ ۱۶:۱۰

هر اقدام مثبتی که در راستای خدمت رسانی به مردم انجام میشود باید مورد تشویق و تقدیر قرار گیرد،از نیروی انتظامی و آموزش و پرورش تشکر میکنیم

۹۵/۷/۲۲ ۱۶:۰۷

اجرکم عندالله

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز