کد خبر: ۶۶۲۵
۱۴۰۴ بازدید
۲ دیدگاه

بازدید مدیر کل راه و شهر سازی از پروژه ها

۹۱/۵/۱۶
۱۵:۳۴

 

 

قائم مقام وزير و مدير كل راه و شهرسازي آذربايجان شرقي به همراه نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار و سرپرست اداره راه و شهرسازي ميانه از پروژه هاي راه و شهرسازي اين شهرستان بازديد كرد. به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان آذربايجان شرقي ، مهندس عليزاده در ادامه بازديد براي بررسي مشكلات راه و شهرسازي و مسكن مهر اين شهرستان نشستي را با مسئولان شهرستان برگزار كرد.

در اين نشست مشكلات راه و شهرسازي و مسكن مهر اين شهرستان مورد بررسي قرار گرفت ونسبت به تسريع در اجراي پروژه ها تصميماتي گرفته شد كه اهم آن عبارتند از: پيگيري تامين اعتبار كافي و تسريع در اجراي روند فيزيكي چهار خطه كردن ميانه – سرچم و لزوم واگذاري به پيمانكار قطعات بعدي ، تاكيد بر اتمام سريع و به موقع پروژه احداث كنار گذر شمالي براي خارج كردن و هدايت ترافيك سنگين جاده ترانزيت از داخل شهر به كنار گذر و تامين اعتبار لازم براي سال 91، لزوم پيگيري تامين اعتبار و تسريع در اجراي بهسازي و آسفالت كردن راه هاي روستايي رشيد آباد – كهريز- دادلو-حاجي يوسفلوي عليا- بالسين شريف آباد - عجمي - ني باغي و... ، پيگيري حل مشكلات نقدينگي تعاوني هاي فعال در امر مسكن مهر و واگذاري به موقع مسكن مهر به مردم محروم منطقه ، پيگيري تامين اعتبار احداث راه دسترسي به سايت 32 هكتاري مسكن مهر ميانه از وزارت متبوعه و تامين هزينه هاي محوطه سازي سايت ، تامين اعتبار و حل مشكلات ورودي هاي شهرستان ميانه از سمت بستان آباد - زنجان و هشترود و لزوم پيگيري چهار خطه كردن جاده ميانه – بستان آباد به دليل مشكلات ترافيك سنگين حاكم به محور و مسائل گردشگري منطقه با توجه به طبيعت زيباي مسير است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۵/۱۶ ۱۳:۴۷
با تشکر از نماینده محترم مان جناب مهندس حسینی انشاالله در این چهار سال فرودگاه را به میانه هدیه خواهند آورد البته الان دیگر از آقای حسینی نماینده میانه که مسئولیت راه و ترابری را هم بر عهده دارند انتظار زیاد است که زحمت فرودگاه را هم بکشند . انشاالله خداوند توفیق شان دهد.
۹۱/۵/۱۶ ۱۳:۲۰
کاش کسی به فکر جاده میانه به هشترود هم باشه . اگر چاره ای اندیشیده نشود به جاده کشتار معروف خواهد شد در واقع این جاده در شان مردم شریف و محروم میانه و هشترود نیست.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز