کد خبر: ۶۶۹۲
۱۴۸۲ بازدید
۶ دیدگاه

عده‌ای زیر کولر گازی از مدیریت صحبت می‌کنند

۹۱/۵/۲۴
۱۷:۳۴معاون اول رئیس‌جمهور با انتقاد از عده‌ای که زیر کولرهای گازی نشسته و دم از مدیریت صحیح می‌زنند، گفت: کجای دنیا این مدیریت است، انصاف داشته باشید.

خبرگزاری فارس: عده‌ای زیر کولر گازی از مدیریت صحبت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا رحیمی دوشنبه‌شب در حاشیه جلسه کارگروه ویژه رسیدگی به مناطق زلزله‌زده در استانداری آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تا سال 84 تنها 81 ‌هزار باب مساکن روستایی در سطح کشور مقاوم‌سازی شده بود.

آغاز کار مقاوم‌سازی 1.8 میلیون واحد مسکونی روستایی

وی افزود: از سال 84 تا 91 (در دولت نهم و دهم) کارهای مقاوم‌سازی یک میلیون و 800 هزار واحد مسکونی در سطح کشور آغاز شده و تا امروز کار مقاوم‌سازی 360 هزار واحد مسکونی به اتمام رسیده است.

رحیمی افزود: همچنین در سال‌جاری نیز کارهای مقاوم‌سازی 300 هزار واحد دیگر به اتمام خواهد رسید.

وی ادامه داد: همچنین در سال آخر دولت نیز 200 هزار واحد دیگر کارهای مقاوم‌سازی مساکن روستایی به پایان خواهد رسید.

رحیمی با انتقاد از عده‌ای که زیر کولرهای گازی نشسته و دم از مدیریت صحیح می‌زنند، گفت: کجای دنیا این مدیریت است، انصاف داشته باشید.

وی با اشاره به زلزله‌های کشور ترکیه و ایتالیا در سال گذشته گفت: این کشورها بعد از ماه‌ها هم نتوانستند نیازهای زلزله‌زدگان را تامین کنند.

رحیمی ادامه داد: در روزهای ابتدایی زلزله آذربایجان مردم ناراضی از خدمات و امداد بودند اما در دومین روز امداد زلزله‌‌زده‌ها هستیم، طبیعی است در ساعات اولیه مشکلاتی می‌شود اما الحمدالله با تلاش مسئولان بیشتر مشکلات زلزله‌زدگان بعد از 48 ساعت زلزله حل شده است.

معاون اول رئیس‌جمهور در پاسخ به کسانی که به عملکرد سازمان و ارگان‌ها در زلزله آذربایجان انتقاد داشتند نیز گفت: همه کارهایی را که می‌توانستیم انجام داده‌ایم گرچه در شأن مردم عزیز نیست.

وی ادامه داد: دولت از زمان وقوع زلزله در این منطقه دست به کار شده و روز گذشته دو تن از وزرا به منطقه اعزام شدند و جلسه هیئت دولت نیز به رسیدگی به مسائل مناطق زلزله‌زده اختصاص یافت.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دولت از همه دغدغه‌ها و مشکلات مردم آسیب‌دیده و زلزله‌زده اطلاع دارد، تصریح کرد: مردم سه شهرستان زلزله‌زده مصیبت‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند و طبیعی است که قدری عصبی و دل‌نازک شده باشند.

رحیمی در ادامه مردم آسیب‌دیده را به آرامش فراخواند و گفت: دولت خود را خدمتگزار و خادم شما می‌داند و مصمم است تا پیش از آغاز فصل سرما در این استان همه خسارت‌ها را جبران کند.

معاون اول رئیس‌جمهوری که در راس هیئتی برای بازدید از مناطق زلزله‌زده شمال‌غرب کشور به استان آذربایجان‌شرقی سفر کرده است، با تاکید بر لزوم مقاوم‌سازی خانه‌ها گفت: اگر مقاوم‌سازی به خوبی انجام شود با وقوع زلزله‌هایی از این دست شاهد چنین خرابی‌هایی نخواهیم بود.

رحیمی ادامه داد: نحوه کمک‌رسانی و حمایت از زلزله‌زدگان مهم‌ترین دستور کار جلسه این هفته هیئت دولت بود.

معاون اول رئیس‌جمهوری افزود: در جلسه هیئت دولت تصمیم گرفته شد کارگروهی ویژه رسیدگی به مناطق زلزله‌زده با تمام اختیارات دولت تشکیل شود تا در آن جلسه درباره مسائل و مشکلات تصمیم‌گیری شود.

وی با یادآوری تقسیم شدن سه گروه از اعضای کارگروه ویژه رسیدگی به مناطق زلزله‌زده برای بازدید از این مناطق گفت: گروه نخست با مسئولیت محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون رئیس‌جمهوری به شهر زلزله‌زده ورزقان، گروه دوم با مسئولیت بهروز مرادی معاون توسعه و برنامه‌ریزی رئیس‌جمهوری به شهرستان هریس و گروه سوم با مسئولیت بنده به شهرستان اهر اعزام شد و از نزدیک خسارت‌ها را مشاهده و با مردم منطقه گفت‌و‌گو شد.

رحیمی با بیان اینکه مردم رضایت‌مندی فراوانی از نحوه کمک‌رسانی در روستاها داشتند، افزود: لازم است از استاندار و مسئولان استان آذربایجان‌شرقی و همچنین جمعیت هلال‌احمر کشور به واسطه اقدام به موقع خود در کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان زلزله تشکر ویژه کنم.

* اسکان همه زلزله‌زدگان تا قبل از آغاز فصل زمستان

معاون اول رئیس‌جمهور از اسکان همه زلزله‌زدگان اهر، ورزقان و هریس تا قبل از آغاز فصل زمستان خبر داد.

وی همچنین در بازدید از مناطق زلزله‌زده اهر تصریح کرد: همه پیش‌بینی‌های لازم برای اسکان دائمی و ساخت واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان فراهم شده و هیچ نگرانی نیست و این امر تا قبل از آغاز فصل زمستان صورت می‌گیرد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه هلال‌احمر زحمت زیادی برای کمک به مردم کشیده است، گفت: البته توقع مردم آنی و فوری است. آسیب‌دیدگان توقع دارند. البته این توقع آنها بجاست چراکه آنها از لحاظ روحی، جسمی و مالی آسیب دیده‌اند و برنامه زندگی‌شان به هم ریخته است.

وی با اشاره به برخی از خواسته‌های مردم زلزله‌زده و آسیب‌دیده و با بیان اینکه این خواسته‌ها حداقلی است و با تاکید بر اهمیت حل این مشکلات به بحث مقاوم‌سازی ساختمان‌ها اشاره کرد و گفت: باید به موضوع مقاومت‌سازی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۵/۲۵ ۱۱:۲۷
البته نا گفته نماند که عده ای هم پشت میزشان می فرمایند وضع اقتصادی مردم خوب است . یادتان می آید.
http://www.shafaf.ir/fa/news/118066/%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
۹۱/۵/۲۴ ۲۲:۴۱
به بزرگي خودتان ببخشيد مي رويم بغل تنور نانوايي صحبت مي كنيم.
۹۱/۵/۲۴ ۲۰:۲۰
جوابیه اولیای دانش آموزان به آقای بایگان رییس آموزش و پرورش
آقای بایگان
سلام علیکم بما صبرتم !!!!
آقای بایگان و آقای خلفاپور دیدید که زلزله وحشتناک چطور شهرستانهای هریس و ورزقان و اهر را ویران و در چندین استان همجوار نیز مصایبی را بوجود آورد آیا بازهم این یا و یا و مردد ماندن در بین انتخاب به قیمت جان دانش آموزان دبستان فاطمه زهرا (س) و یادبیرستان دخترانه فرهنگ خواهد انجامید .

نمی گوییم استخر برای فرهنگیان لازم نیست ولی قبل از آن یک مدرسه مطمئن برای فرهنگی و دانش آموز لازم است در آنجا با آرامش به کار و تحصیل بپردازند بعد برای تفریح به استخر بروند .
این زلزله های اخیر هشدار محکمی برای شما و آقای خلفاپور رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه بود .
بیایید و از همه کمک بگیرید و این دبستان فاطمه زهرا میانه را نیز تخریب و بازسای کنید تا قبل از شروع سالتحصیلی و استقرار دانش آموزان مشکل خطرات لحظه ای جانی دانش آموزان را برطرف کنید . همین امروز سه شنبه 24/5/91 ساعت شش باز هم زلزله شدیدی آمد آیا خواب بودید و احساسش نکردید ؟؟؟
از نمایندگان نیز ما کمک می خواهیم مگر عزیزانی همچون آقایان مهندس نایبی سایت صدای میانه و حسن زاده قافلان و سایتهای میانه و خیران بیکار می نشینند ما از همه این صاحبان و فعالان رسانه ای عرصه مجازی یاری می گیریم . تا این مدرسه تخریب و بازسازی شود لطفا وقت را تلف نکنید حتی الان اگر بجنبید از مسئولان کشوری حاضر در استان نیز می توانید کمک بگیرید .


اولیای دانش آموزان دختر بچه دبستان در حال ریزش فاطمه زهرا س میانه
۹۱/۵/۲۴ ۱۷:۲۶
[quote name="اولیای دانش آموز ان مظلوم دبستان در حال ریزش حضرت فاطمه زهرا س میانه"]همین مورد خلف وعده مسئولین برای تخریب و بازسازی دبستان درحال ریزش فاطمه زهرا (س) واقع در میدان معلم را چقدر در سایت صدای میانه مردم میانه پیگیر شده اند ولی از مسئولین خبری نشده ؟ چرا مسئولین آموزش و پرورش و فرمانداری (که غیر بومی ) هستند با جان بچه های مردم میانه دارند بازی می کنند ؟ ایها الناس این مدرسه مشکل اساسی دارد و غیر اصولی یک طبقه دیگر روی آن گذاشته اند آن هم با شیروانیها و سقف چوبی بدون شناژ بندی و رعایت اصول پی ریزی در سایت میاالی نیز که آقای اسماعیل مختاری فقط دنبال حمایت از آموزش و پرورش است (و مثل صدا و سیما و برنامه خنده بازارش در مقابل زلزله آذربایجان ) این آقای مختاری شگردش را دنبال می کند !و نمی گذارد در قسمت اخبار و موضوعات مربوط به میانه این موضوع حیاتی مندرج و مطرح شود .
دست گل آقای مهندس نایبی درد نکند که موضوع مطروحه ما اولیای دانش آموزان دبستان فرسوده و در حال ریزش فاطمه زهرا (س) را دنبال کرده و می کند.
ولی نمایندگان میانه چرا جوابی نمی دهند ؟ از فرماندار و رییس آموزش و پرورش دیگر نا امید شده ایم از بس وعده توخال از سال گذشته تا کنون داده اند !!![/quote]
http://gaflannews.ir/notes/qaa/4310--n
۹۱/۵/۲۴ ۱۵:۵۱
[quote name="معاون اول رییس جمهور"]
عده‌ای زیر کولر گازی از مدیریت صحبت می‌کنند
[/quote]
[list][*]ببخشید کجا باید در مورد سوءمدیریتهای شما صحبت کنیم تا مقبول نظر جنابعالی واقع شود؟[/list] :zzz :-)
۹۱/۵/۲۴ ۱۴:۳۷
همین مورد خلف وعده مسئولین برای تخریب و بازسازی دبستان درحال ریزش فاطمه زهرا (س) واقع در میدان معلم را چقدر در سایت صدای میانه مردم میانه پیگیر شده اند ولی از مسئولین خبری نشده ؟ چرا مسئولین آموزش و پرورش و فرمانداری (که غیر بومی ) هستند با جان بچه های مردم میانه دارند بازی می کنند ؟ ایها الناس این مدرسه مشکل اساسی دارد و غیر اصولی یک طبقه دیگر روی آن گذاشته اند آن هم با شیروانیها و سقف چوبی بدون شناژ بندی و رعایت اصول پی ریزی در سایت میاالی نیز که آقای اسماعیل مختاری فقط دنبال حمایت از آموزش و پرورش است (و مثل صدا و سیما و برنامه خنده بازارش در مقابل زلزله آذربایجان ) این آقای مختاری شگردش را دنبال می کند !و نمی گذارد در قسمت اخبار و موضوعات مربوط به میانه این موضوع حیاتی مندرج و مطرح شود .
دست گل آقای مهندس نایبی درد نکند که موضوع مطروحه ما اولیای دانش آموزان دبستان فرسوده و در حال ریزش فاطمه زهرا (س) را دنبال کرده و می کند.
ولی نمایندگان میانه چرا جوابی نمی دهند ؟ از فرماندار و رییس آموزش و پرورش دیگر نا امید شده ایم از بس وعده توخال از سال گذشته تا کنون داده اند !!!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز