کد خبر: ۶۷۴۱۶
۶۲۸ بازدید
۷ دیدگاه (۷ تایید شده)

یوسف کرمی عضو کمیته ورزشکاران فدراسیون جهانی تکواندو شد

۱۳۹۵/۹/۷
۱۵:۴۴

با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو يوسف كرمي کاپیتان اسبق تیم‌ملی تکواندو کشورمان به عضویت کمیته ورزشکاران فدراسیون جهانی تکواندو منصوب شد.


به گزارش صدای میانه به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو پرافتخار ترین تکواندو کاران هر قاره در دو بخش مردان و زنان برای عضویت در کمیته ورزشکاران wtf مشخص شدند.


فدراسیون جهانی تکواندو  يوسف كرمي کاپیتان اسبق تیم‌ملی کشورمان را به عنوان تنها نماینده مردان قاره آسیا به عضویت کمیته ورزشکاران فدراسیون جهانی تکواندو منصوب کرد و از وی برای حضور در نخستین جلسه كميته ورزشكاران wtf که در تاریخ  17 تا 22 آذر ماه  و همزمان با مسابقات جایزه بزرگ در شهر باكو  آذربايجان برگزار مي‌شود، دعوت کرد.


یوسف کرمی دارای مدرک تحصیلی دکتری جامعه شناسی ورزش و یکی از پر افتخار ترین تکواندو کاران قاره کهن آسیا می باشد که در کارنامه وی در مدت بیش از یک دهه حضور در تیم های ملی، مدال های رنگارنگ المپيك، قهرماني جهان، جام جهاني، قهرماني آسيا، بازي‌هاي آسيايي و تورنمنت بين‌المللي به چشم مي‌خورد.


دارنده مدال المپیک آتن در خصوص این انتخاب گفت: این که افرادی از خانواده تکواندو ایران با عضویت در کمیته‌های مختلف فدراسیون جهانی بتوانند در تصمیم گیری‌ها تاثیرگذار باشند، حق مسلم تکواندو ایران است و خدا را شکر می‌کنم که باحمایت و رایزنی مسئولین فدراسیون تکواندو این افتخار نصیب من شده است. امیدوارم بتوانم برای تکواندو ایران مثمر ثمر بوده و در راستاي پيشرفت تكواندو گام بردارم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۹ ۱۳:۰۱

تبریک وآرزوی موفقیت برای جناب آقای یوسف کرمی

۹۵/۹/۹ ۱۲:۱۳

مبارک باشه. یوسف عزیز لایق بهتر و بیشتر از ایناست. 

۹۵/۹/۸ ۲۱:۴۵

تبریک و آرزوی توفیق برای پهلوان بااخلاق میانه

۹۵/۹/۸ ۱۸:۵۰

تبریک به مرد میانه ای، امیدوارم در عرصه های مختلف زندگی و ورزشی همچنان موفق باشد افتخار میانه است جای خوشحالی و سربلندی است، خداوند پشت پناهت ای قهرمان

۹۵/۹/۷ ۱۶:۳۷

موفقيت و سرافرازي برايشان آرزومندم

حضور ایشان در این جایگاه ضمن ارتقاء ورزش تكواندو باعث معرفي شهرمان در جامعه جهاني خواهد شد

۹۵/۹/۷ ۱۶:۲۲

او لایق بالاترین ها و بهترین هاست. هرچه در ایران برایش بی مهری کنیم، قدر جهانی این زر، کم نخواهد شد. دنیا ارزش او را می داند و به عنوان تنها آسیایی به این کمیته دعوت می شود.

۹۵/۹/۷ ۱۵:۵۱

عرض تبریک به جامعه ورزش میانه و یوسف کرمی عزیز

انشالله که حضور ایشان در این جایگاه نویدبخش روزهای طلایی تکواندو باشد.

اخبار روز