کد خبر: ۶۷۶۶۱
۵۹۳ بازدید
۹ دیدگاه (۸ تایید شده)

جلسه بررسی مشکلات توزیع برق شهرستان ؛

توزیع بیش از ۸ درصد انرژی برق استان در میانه

۱۳۹۵/۹/۱۴
۱۹:۲۱

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بیش از ۸ درصد انرژی برق استان در شهرستان میانه توزیع می‌شود گفت: شهرستان میانه از پایدارترین شبکه‌های توزیع برق استان برخوردار است.

به گزارش صدای میانه به نقل از تسنیم، یوسف سرافراز در جلسه بررسی مشکلات توزیع برق شهرستان میانه که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به آمار توزیع برق آذربایجان شرقی اظهار داشت: بیش از 8 درصد انرژی برق استان در شهرستان میانه توزیع می‌شود و با بیشتر شدن کارگاه‌ها و کارخانجات صنعتی بر میزان این درصد افزوده می‌شود که شهرستان میانه در بحث مصرف برق سهم قابل توجهی از استان را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه شهرستان میانه از پایدارترین شبکه‌های توزیع برق استان برخوردار است تصریح کرد: میانگین استاندارد مصرف برق برای روشنایی معابر در حدود 2.5 درصد در کشور است که مصرف برق برای روشنایی معابر در شهرستان میانه با 5.2 درصد که دو برابر میانگین استاندارد است.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع برق خارج از محدوده خود نمی‌تواند وارد عمل شود خاطرنشان کرد: طبق نامه و دستور وزیر نیرو ما نمی‌توانیم در خارج از محدوده شرکت وارد عمل شویم لذا مناطق خارج از محدوده ما مربوط به حوزه راه و شهرسازی است اما ما برای تمامی طرح‌های شهرستان میانه که در داخل محدوده کاری ما قرار دارند وارد شده و روشنایی آن‌ها را تأمین می‌کنیم.

سرافراز با اشاره به اینکه تأمین روشنایی گلزار مؤمنین میانه خارج از محدوده شرکت توزیع برق است افزود: اداره راه و شهرسازی شهرستان میانه در این حوزه وارد شود و تمامی تجهیزات را جهت تأمین روشنایی گلزار مؤمنین شهرستان آماده کند و ما نیز در اینجا اجرای این کار را بر عهده می‌گیریم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۱۶ ۱۱:۴۷

رئیس اداره برق میانه به جای رفع مشکلات اساسی برق شهرستان که با کوچکترین باد و باران و یا گرم شدن هوا برقها قطع میشود و منجر به بروز خسارت به وسایل برقی مردم و نارضایتی آنها میشود،بیشتر به فکر تدریس در دانشگاه هست.واقعا جای بسی تاسف هست.

۹۵/۹/۱۵ ۱۰:۴۷

آقای مدیر ، شما در این شهر زندگی نمیکنید که شبهای تاریک شهر را ببینید.
نمیدانم ایراد کار از کجاست ولی معابر میانه بسیار تاریک هستند. مخصوصا از میدان نماز به سمت سرچشمه و ولیعصر،مسیر کمربندی و ...
مسیر ایستگاه راه آهن ، جاده تهران تا پلیس راه ، مسیر ورودی از سمت هشترود هم که در تاریکی کامل تردد میکنیم پس آقای مدیر شما از روشنایی کجا راضی هستید؟ نکنه روشنایی محل سخنرانیتان بیش از حد بوده که اینگونه احساس رضایت در شما ایجاد کرده است؟!
در هر شغلی اگر مدیرش به طور کامل از همه چیز راضی باشد پیشرفت نمی کند.

۹۵/۹/۱۵ ۰۸:۳۰

آقای رییس اداره برق میانه . آقای مدیرعامل استان . جهت اطلاع گفته باشم اصلی ترین خیابان شهرمیانه از شهرداری حساب کن تا مزارشهدا روشنایی خوبی نداره (البته جلوی اداره برق روشنایی دارد خداراخوش نمیاد دروغ بگم ) این چه وضعی است ؟ چرا رسیدگی نمی کنید اگه لازم باشه به فرماندار ومدیر عامل استان وحتی وزیر نیرو هم مکاتبه می کنم . من نمی دونم این رییس برق میانه استاندار روشنایی متوجه هست یا نه؟ اتوبان تهران قزوین حتما تشریف بردید روشنایی اونهارا ببینید . من منتظرم تایک هفته درست بشه وگرنه اقدام قانونی انجام میدم بعدا نگی نگفتی .

۹۵/۹/۱۴ ۲۳:۳۳

جناب آقای مدیرعامل شماکه این همه ازمدیریت برق درشهرستان میانه رضایت دارین مهم همشهری هاهستن که هیچ رضایتی ازبرق ندارن لطفا رسیدگی فرمایید وازهمه مهمتربه جناب مدیربرق میانه بفرمایید اخلاقش رو موقع مراجعه ارباب رجوع کنترل نمایند.این ادبی که ایشان دارند درست نیست.

۹۵/۹/۱۴ ۲۳:۲۴

میگن تعدادی از فک و فامیلهای مدیر عامل محترم برق استان در اداره برق میانه مشغول بکار هستند و یکی از بستگان ایشان که بازنشسته هم هستند در حال حاضر در اداره برق میانه مشغول به کار هستند و ما جوانهای تحصیل کرده در به در برای تشکیل یک زندگی ساده دنبال کار میگردیم.

۹۵/۹/۱۴ ۲۳:۱۱

مثل اینکه رئیس اداره برق به دلیل تغییرات اخیر مدیران تعدادی از ادارات احساس خطر کرده -به عمل باید به سخنرانی نیست.آیا میانه استحقاقش این هست؟

۹۵/۹/۱۴ ۲۱:۴۳

با وجود اینکه مدیرعامل محترم ، میانه را بالاتر از استانداردهای کشوری در روشنایی معابر اعلام کردند لازم است بدانیم که خیابانهای میانه کم نورترین معابر استان است و هنوز شبکه برق رسانی شهری میانه از نظر معابر کامل نیست که مهم ترین آنها عبارتند از:
1- مسیر راه هنرستان شهید غفور رئیسی تا ایستگاه راه آهن که به دلیل رفت و آمد مسافران قطار لازم است این مسیر از روشنایی کافی برخوردار باشد بخصوص پل راه آهن که ممکن است غریبه در تاریکی از بالای پل سقوط کند.( 90 درصد مسافران میانه از طریق قطار انجام می گیرد)
2- مسیر ایستگاه هواشناسی تا پلیس راه میانه . با توجه به تردد مسافران روستاهای حومه میانه نظیر «سبز و آچاچی» ، این مسیر از اهم واجبات است و علمک گذاری هم شده است.
3- مسیر پل حصار تا گلزلر مومنین که هم ورودی شهر میانه از سمت هشترود است و هم گلزلر مومنین و شهرک صنعتی شماره یک.
در هر حال از مدیریت برق میانه تشکر می شود که دائما در تلاشند تا رفاه شهروندان میانه ای را تامین کنند.

۹۵/۹/۱۴ ۲۱:۱۵

رضایت مدیرعامل برق استان دلیل بر کیفیت خوب توزیع برق شهرستان میانه نمیباشد،باید از شهروندان و مصرف کنندگان پرسش شود که مثلا درتابستان  که مصرف برق در ساعات اوج مصرف زیاد است آیا همه از کیفیت برق راضی هستند یا نه؟با افزایش ساخت و سازها و آپارتمانها میبایست اداره برق هم نسبت به افزایش تجهیزات و ترانس های برق خود اقدام میکرد که حرکت لاک پشتی اداره برق بر همگان مشهود است در صورتی که با افزایش مبلغ مصرف برق از یکسو و دریافت آبونمان،ارزش افزوده و عوارض داخل قبض، اداره برق هم میبایست خدمات در خور شان همشهریان ارایه کند و نباید مشکلی بابت افت جریان برق وجود داشته باشد.

اخبار روز