کد خبر: ۶۸۵۱۰
۹۱۵ بازدید
۶ دیدگاه

پیام تشکر خانواده فکور از مردم،رسانه ها و اقشار مختلف +تصاویر

۹۵/۱۰/۱۱
۱۰:۴۸

بسم الله خیرالاسماء

قیل ادخل الجنه قال یا لیت قومی یعلمون بما غفرلی ربی و جعلنی من المکرمین  . یس ۲۶
گفته شد به بهشت درای. گفت : ای کاش ، قوم من می دانستند که پروردگارم چگونه مرا آمرزید و از اکرام شدگانم گردانید . 


تقدیر آن بود که شمع وجود معلم فرهیخته ، مدیر شایسته و بزرگ مرد نجیب  و  برادر عزیزمان مرحوم حاج محمدرضا فکور  زود خاموش گردد و ما را در ماتم و سوگش نشاند . 


هجران و غم از دست دادن آن عزیز سفر کرده هنوز بر قلب هایمان سنگینی می کند و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد ، چاره ای نیست ، چرا که بر آن  چه که حکمت خدا تعلق می گیرد ، هیچ کس را جرات تغییر و تعدیل نیست .


اینک که اخوی عزیز  و  برادر بزرگوارمان حاج محمدرضا فکور در سیر معادی خود و در حرکت و بازگشت به سوی حضرت حق  در جهت نظام های بالاتر  با درجه وجودی شدیدتر قرار گرفته  ، و سیر و زندگی  برزخی خود را  شروع نموده  اگر لطف بیکران الهی و همراهی و همدردی همشهریان عزیز و یاران مهربان نبود تحمل این هجران و  بار گران بسی شکننده تر می نمود . 


فلذا به حکم ادب و تشکر از همه خوبان  و اقشار مختلف  بخصوص همکاران فرهنگی ، دانشگاهی ، دانشجویان و شاگردان حق شناس ایشان ،  علما و فضلا ، رزمندگان  دوران دفاع مقدس ، اطبا و پرسنل شبکه بهداشت و درمان ،قضات  ، وکلا ، سردفتران  ، کارکنان و مدیریت ثبت اسناد و املاک ، نمایندگان  مردم  شریف در مجلس شورای اسلامی ،  مدیریت سایت صدای میانه ، قافلان و ... ...که در مراسم  تشییع ، تدفین و ترحیم  شرکت نموده یا با تلفن ، ارسال پیام  یا درج اعلامیه  اظهار همدلی نموده و  خانواده  ما را مورد تفقد  قرار داده و موجبات تسلی و تشفی آلام جانکاهمان گردیده اند صمیمانه سپاسگزاریم و نیکوترین دعاهای خود را  از باب " من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق " نثارتان می کنیم .

و ان الی ربک المنتهی   . نجم ۴۲

دعاگویتان  ؛  حاج اکبر ، حسین و حاج سعید فکور

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۱۱ ۲۲:۳۲

خداوند رحمت کند روحش شاد

۹۵/۱۰/۱۱ ۱۴:۱۶

یاد و نام استاد فکور همیشه بر صفحه قلب و ذهن ما نقش بسته و هرگز فراموش نخواهند شد. خدایشان بیامرزد که چه زود ما را ترک کردند و با عروج شان داغی سنگین بر دل همه دوست داران شان نهادند.

باز هم وظیفه خود میدانم به عنوان یک شاگرد کوچک ، به خانواده محترم معزا تسلیت عرض نمایم و آرزومندم غم آخرشان باشد.

۹۵/۱۰/۱۱ ۱۴:۰۷

ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده های محترم معزا ، از خداوند متعال صبر و شکیبایی برای کلیه بازماندگان و علو درجات برای شادروان حاج محمدرضا فکور مسئلت مینماییم.

۹۵/۱۰/۱۱ ۱۱:۳۰

رحمت ومغفرت خداوند شامل اموات باد

۹۵/۱۰/۱۱ ۱۱:۱۱

روح آن بزرگوار قرین رحمت الهی باد و خداوند به خانوادهاش صبر عنایت کند.

اخبار روز