کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۲۵ ۱۱:۵۳

هرکس امنیت کشور مختل کند فتنه گر هست

۹۵/۱۰/۲۵ ۰۷:۵۶

یعنی متاسفم برای طرز فکر شما. امیدوارم از تعداد دیسلایک های مطلبتان متوجه ارزش مطلبتان از دیدگاه اهل سایت شده باشید

۹۵/۱۰/۲۳ ۲۱:۲۰

ما آخرش نفهمیدیم فتنه گر کیست چون نسبت فتنه گر دادن به هرکس بدون اینکه قاضی قتنه گری او را ثابت کرده باشد تهمت است و البته آنکه تهمت می زند مریض است و قابل شفا.

۹۵/۱۰/۲۳ ۲۱:۱۵

اگر تلویزیون خودمان حقایق را می گفت ماهواره خود بخود خاموش می شد .ما از دوسال پیش توسط ماهواره ها فهمیدیم که فرزندانمان مدافع حرم هستند در حالیکه سیمای خودمان کتمان می کرد. وتازگی ها چیزی می گوید.

۹۵/۱۰/۲۳ ۰۱:۳۷

لطفا از وازه جنبش سبز به جای فتنه استفاده کنید. ۲۰ میلیون نفر نمیتوانند فتنه باشند

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۵۲

نیاز نیست شما به مردم کار یاد بدهید شما فقط با افراد هم حزبی ایشان کمی رفت و امد کنید خودتان میشناسید ایشان را ،بقول پیامبر هرکس را از دوستان و مریدانش بشناسید .خودت تا حالا ندیدیش توی تلویزیون هم خیلی ها را فرشته نشان میدهند .رجایی دوم میشند بعد گند اختلاس درمیاد ،میگویند اعتدال برادر خودشان توی 10 شرکت دست دارند .ادم نه انقدر باید بد بگوید که فردا نتواند خوبی طرف بگوید و نه انقدر خوب بگوید که نتواند بدی اورا بگوید

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۰:۰۱

اگر ماهواره هار اخاموش میکردید فرزندانتان ایشان را میشناختند!

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۹:۱۴

رفسنجانی نه میشود تعریف کرد بعلت دلایلی که میدانیم در اواخر دهه شصت و هفتاد انجام داد و نه مییشود از ان بد گفت بعلت اغاز اصلاح اقتصادی و توسعه عمرانی کشور و فضای ارتباطی که با اروپا و چین گسترش داد .
لذا شخصیت ایشان خاکستری هست در لغت واژه فارسی کلمه ای برای بیان این حالت نداریم بخاطر همین بنظرم باید ایشان با دید بدون جناحی تحلیل کرد.
حال ایشان قبول کنیم به محبوبیت رجایی و شهید بهشتی و مصدق امیر کبیر نیستند بخاطر فضای دوقطبی جامعه نسبت به ایشان، ولی به اندازه شاه و بنی صدر هم منفور نیست لذا شخصیتی هستند که سفیدی شان از سیاهی بیشتر هست

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۰:۳۶

جناب نایبی با سلام هر چه فکر می کنم نمی توانم این جمله را از شما بپذیرم .. روسیاهی برای صدا و سیما ماند. شما که بهتر از همه به ماجرای فتنه ۸۸ و فضای سیاسی غبارآلود جامعه کنونی اشراف دارید. شما که چارچوب مقررات سازمان صدا و سیما را بخوبی می شناسید . شما چرا؟

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۱:۳۶

بله می پذیرم که تخریب چهره ایشان توسط مدعیان اصلاح طلبی و روشنفکری نه تنها کمتر از اصولگرایان نبوده بلکه به مراتب بیشتر بود. ستونهای روزنامه های آن ایام و تخریب ناجوانمردانه در انتخابات مجلس را فراموش نمی کنیم.

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۱:۱۴

دوست عزیزم مدیریت صدا و سیما بی نقص نیست و ان شاالله کمبود ها جبران میشود ولی تمام تلاشش را کرد تا مانع سواستفاده عوامل فتنه گر شود شما که راضی نمیشوید با شیطنت منافقان باعث آشوب شده وباز تعدادی بیگناه جونمون رو از دست بدهند؟
جناب نائبی تخریب چهره سیاسی مرحوم هاشمی توسط اصلاحات کمتر از بی مهری صداوسیما نبود
حق را بگویید حتی اگر به ضرر شما باشد(امام علی علیه السلام )

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۱:۰۳

شما ماهواره تون رو جمع کنی همه رو میشناسی

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۰:۱۴

همه چیزو نمیشه گفت و نشون داد.

۹۵/۱۰/۲۱ ۱۶:۲۷

روسیاهی به صدا و سیما ماند.

۹۵/۱۰/۲۱ ۱۴:۵۴

کاش تاهستیم قدرمان را بدانند تا مرده ایم

اخبار روز