کد خبر: ۶۹۱۸۰
۴۷۰ بازدید
۲ دیدگاه

پیام طنز تلگرامی که برخی آن را جدی گرفته و ترسیدند

۹۵/۱۰/۳۰
۱۰:۰۶

پیام طنز تلگرامی در میانه که برخی آن را جدی گرفته و ترسیدند،حال آنکه این پیام به نام برخی شهرهای دیگر نیز منتشر شده ،متن این پیام به شرح زیر است:

خیلی فوری 

توجه توجه توجه،
 ورود مارهای سمی در میانه  موجب نگرانی و وحشت زدگی مردم گردیده است.

 به گزارش سازمان محیط زیست شهر میانه ،حوالی ساعت 21:17 دقیقه شب یکشنبه مصادف با ۲۶ دی ماه ،چندین تماس تلفنی از طرف عده ای از شهروندان با نهادهای ذیربط از جمله پلیس 110، سازمان محیط زیست و هلال احمر حاصل گردید که خبر از رویت تعداد زیادی مار قوی جثه در برخی مناطق میانه و اطراف آن میدادند!

 پیرو این اخبار اکیپی مجهز از سازمان حفاظت از محیط زیست و هلال احمر  با اخذ مجوز از فرمانداری و ارگان های امنیتی در محل حاضر شدند و پس از مدتی تحقیق و تفحص به طور ناباورانه ای با حدود حداقل 9 مار سمی و غول پیکر مواجه گردیدند ، که طول مارها بین 5 تا 8 متر اعلام شده است!

 به نقل از معاونت محترم سازمان محیط زیست، نیروهای امدادی با مشاهده این صحنه اقدام به تجهیز خود و ملبس شدن به لباسهای مخصوص و امدادی نموده و پس از جستجوی چندین ساعته متوجه حرکت حدود 20 حلقه از این مارهای سمی و خطرناک شدند که از فاصله ی ۲ کیلومتری به طور پراکنده در حال حرکت به سوی حریم شهری و خیابان های اطراف آن هستند!

 لازم بذکر است تعدادی از این مارهای سمی در خیابانها توسط جوانان نیز مشاهده شده که موجب وحشت زدگی و هراس آنها نیز شده است و عده ای از ساکنین نیز از شدت ترس و وحشت جرات خروج از منزل را ندارند.

 کارشناسان علت این رویداد را خشکسالی های اخیر میدانند که باعث گردیده مارها به سمت شهر روی بیاورند.

 شما هم اینقدر زودباور نباش، اینقدر هم با دقت نخون، توی این سرما مار کجا بوده بابا 
یه خالی بستیم جو عوض بشه، چه خبرا دیگه 
امتحانات خوبه 
یارانه ها رو دیشب واریز کردند راستی 

***************

 نتیجه اینکه هر پیام تلگرامی و فضای مجازی را جدی نگیریم و پیامها را تا آخر بخوانیم

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۳۰ ۱۶:۴۳

راست گفتی از اسمش پیداست مجازی یعنی واقعی نیست و نباید زود باور داشت. چند روز پیش هم یه پیام تلگرامی من دیدم که نوشته بود یه نفر در میانه درب منازل رو می زند و به اسم مامور برق یا اب یا هر چیزی دیگر بعد از اینکه مطلع شد مردی در خانه نیست به زنها تجاوز می کند اینطوری نوشته بود که تا حالا به 20 نفر تجاوز کرده و یه مرد میانسال با چشمانی درشت و بیرون زده و مراقب باشید .و مردم ما به این سادگی به هم دیگر ارسال می کردن.

۹۵/۱۰/۳۰ ۱۵:۰۱

روزی از روزهای جوونی ام از نزدیکی های آزادی سوار خط شدم که نوشته بود اکباتان آپادانا و مسیر بنده هم آنور عوارضی کار گاه مترو بود خلاصه از آزادی رد شدیم رفتیم تا آخر خط که دیدم سیم خاردار هست اگه نبود چند قدمی کارگاه و اونور خیابون بود مجبور دوباره برگردم ازادی و از اونجا به عوارضی مترو سوار ماشین دیگری شوم اونموقع بود که یک آقایی بود گفت خیلی نوشته ها نوشته اند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز