کد خبر: ۶۹۳۵۶
۲۵۲۵ بازدید
۲۳ دیدگاه (۱۷ تایید شده)

حمید کبیری سرپرست ورزش و جوانان میانه شد/نوایی ؛

تودیع در میانه ،معارفه در مراغه /تکمیلی و تصاویر جدید

۱۳۹۵/۱۱/۴
۲۲:۳۵

 

به گزارش صدای میانه،دقایقی پیش با حضور معاون سیاسی فرماندار ویژه میانه، کبیری از کارمندان این اداره بعنوان سرپرست جدید ورزش و جوانان میانه معرفی و از زحمات مهدی نوایی تجلیل شد.

********************

مهدی نوایی از پیشکسوتان تکواندو هشترود که ریاست اداره ورزش و جوانان میانه را بر عهده داشت به عنوان ریاست این اداره در شهرستان مراغه منصوب شده است.

 مراسم تودیع وی روز دوشنبه در شهر میانه از ساعت ۱۰ صبح در سالن هلال احمر این شهرستان و معارفه وی روز سه شنبه در شهر مراغه برگزار خواهد شد.

*******************

تکمیلی و تصاویر

 امروز  دوشنبه  95/11/4 مراسم تودیع و خداحافظی آقای مهدی نوائی رئیس اداره ورزش و جوانان میانه و معارفه آقای عبدالحمید کبیری بعنوان سرپرست جدیدبا حضور معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان  استان ، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، شهردار، فرمانده سپاه میانه، جمعی از مسئولان و جامعه ورزشی میانه در سالن هلال احمر برگزار گردید واز زحمات نوائی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

استاد قربانعلی وفائیان (پدر ورزش میانه) با اشاره به شکفته شدن استعدادهای نهفته جوانان ورزشکار در طی مدیریت آقای نوایی از زحمات ایشان، تقدیر و تشکر نمودند

 در ادامه  آقای نوائی  گزارش اجمالی ازعملکرد دوران مدیریت خود از بستر سازی و پی گیری جهت تخصیص اعتبارات جهت تعمیر و تجهیز ومطرح نمودن ورزش میانه درسطح استان و کشور نام بردند.

ایشان با اشاره به گزارش 5ساله و آمار مدال های کسب شده توسط ورزشکاران میانه در مسابقات  پاراالمپیک ،جهانی، بین المللی، آسیایی و کشوری در طی سالهای 90 الی 95 از سایر مسئولان شهرستان اعم از فرماندار و شهردار در حمایت از ورزش و جوانان میانه تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم  معاون توسعه منابع و پشتیبانی استان اداره کل، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، شهردار، فرمانده سپاه میانه و جمعی از مسئولان شهرستان و خانواده بزرگ ورزش میانه وهمکاران بزرگوار با اهداء هدایایی از زحمات  مهدی نوایی تقدیر و تشکر نموده وحکم آقای عبدالحمیدکبیری بعنوان سرپرست جدید اداره اهدا شد.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۱/۵ ۱۵:۱۶

(چطور شده که اکثرا" معاون فرماندار):
واقعا"این قدردانی شما از همشهری درد آشنای
شهرستان مان است واضح است که در مسئولیت ایشان است و اگر مشتاق هستید خودتان را معرفی کنید تا شما این مسئولیت را انجام دهید

۹۵/۱۱/۵ ۱۲:۳۶

چطور شده که اکثرامعاون فرماندار معارفه ها راانجام میدهد.نکند....

۹۵/۱۱/۵ ۱۱:۰۸

ضمن تشکر از زحمات جناب نوایی که نقش اساسی در پیشرفت ورزش شهرستان بخوبی ایفاء نموده اند . جای بسی افتخار شد که سرپرستی سکان باافتخارترین شهر استان از نظر مدال آوری بدست دوست عزیزم کبیری نازنین و زحمتکش و ورزشکار محول شد . آرزوی موفقیت به ایشان و همکاران تحت امرش را از درگاه حضرت حق مسلت دارم .

۹۵/۱۱/۵ ۱۰:۰۷

جناب آقای کبیری انتخاب بجاوشایسته جنابعالی را به سمت سرپرستی ورزش و جوانان شهرستان میانه را صمیمانه تبریک می گوییم وبرایتان آرزوی سلامتی وموفقیت روزافزون داریم

۹۵/۱۱/۵ ۰۹:۳۶

باتبریک به جناب کبیری عزیز ای کاشدرباره آموزش وپرورش هم سرپرستی رامینوشتند واین صداقت نیست.

۹۵/۱۱/۴ ۲۳:۵۷

ضمن ارزوی سربلندی برای حمید آقا ...

۹۵/۱۱/۴ ۲۳:۴۵

کاملا انتخاب بجا و شایسته بود که‌ همشهریمان ریس شد و باید همه دست به دست بدیم حمایتش کنیم

۹۵/۱۱/۴ ۲۳:۱۳

خوشحالم یک میانه ای رییس شد

۹۵/۱۱/۴ ۲۲:۲۵

عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای دوست وهمکار سابق جناب آقای کبیری

۹۵/۱۱/۴ ۲۰:۵۸

ارزوی موفقیت و سرفرازی برای بسیجی و رزمنده

۹۵/۱۱/۴ ۱۹:۴۷

تبریک به استاد عزیزم جناب آقای حمید کبیری .لیاقت شما بیشتر از اینهاست .موفق وسربلند باشید

۹۵/۱۱/۴ ۱۹:۲۷

رشته وزنه برداری را عزیزان مسول نادیده گرفتند تاسف آور هست

۹۵/۱۱/۴ ۱۹:۲۶

باعرض تبریک " لطفا رشته خاص وقهرمانی وزنه برداری را جدی بگیرید وفراموش نشود جوانان را دریابید: کجا هستن وزنه برداران

۹۵/۱۱/۴ ۱۷:۴۲

جناب آقای کبیری
انتخاب بجاوشایسته جنابعالی را بسمت سرپرستی ورزش و جوانان میانه را که نشان ازلیاقت وشایستگی جنابعالی دارد صمیمانه تبریک میگوییم وبرایتان آرزوی سلامتی وموفقیت روزافزون داریم

۹۵/۱۱/۴ ۱۷:۰۳

نوایی ؛تودیع در میانه ،معارفه در مراغه

این یعنی قانون پایستگی مدیران 

۹۵/۱۱/۴ ۱۶:۱۸

اقاي حميد كبيري كارمند خوب وزحمتكشي براي اداره ورزش هستند،ولي ....

انشالله يك مدير لايق،سالم،غيرجناحي ،وكاريزماتيك براي اين پست انتخاب شود.

انتصاب برادر بسیجی و رزمنده سرافراز دفاع مقدس را به سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان ویژه میانه صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و از خداوند منان توفیق و سربلندی شان را مسئلت می نماییم.

امیدواریم روحیه جهادی و کاردانی و درایت همیشگی ایشان منشأ اثر خیر در ورزش و امور فرهنگی و اجتماعی جوانان شهرستان قهرمان پرور میانه باشد.

روابط عمومی شهرداری میانه

اخبار روز