کد خبر: ۶۹۳۷
۷۷۱ بازدید
۰ دیدگاه

25 کشته و زخمی در واژگونی اتوبوس در اتوبان

۹۱/۶/۲۸
۱۶:۳۰

خبرگزاری فارس: واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان پیامبر اعظم، چهار کشته بر جای گذاشت و 21 نفر را راهی بیمارستان کرد.

خبرگزاری فارس: واژگونی اتوبوس 25 کشته و زخمی در اتوبان پیامبر اعظم بر جای گذاشت

 

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان شرقی، این اتوبوس که حامل مسافران شهرستان هشترود بود، ساعت 3.15 بامداد امروز  28 شهریور در 80 کیلومتر مانده به شهرستان هشترود دچار این سانحه شد.

با اعلام گزارش وقوع این حادثه به مرکز اپراتور فوریت‌های پزشکی، مراکز دادلو، قافلانکوه، بارگاه، هشترود، زنجان و میانه به منطقه اعزام شدند.

بعد از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی اعزامی به محل حادثه، 14 تن از مصدومان به بیمارستان میانه و هفت تن نیز به بیمارستان امام حسین(ع) هشترود منتقل شدند.

گزارش دیگر از این روابط عمومی نیز حاکی است که بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با خاور در کیلومتر 47 جاده « میانه _قره‌چمن» در ساعت 5.53 امروز صبح، تاکنون یک تن در مسیر انتقال به بیمارستان هشترود جان باخته است و هفت تن از مصدومان راهی بیمارستان میانه شده‌اند.

بر اساس این گزارش برای عملیات امداد و نجات مصدومان این سانحه نیز ماموران مراکز کوهسالار، ترک، قافلانکوه، دادلو، قره چمن و تیکمه داش اعزام شدند و عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز