کد خبر: ۶۹۵۱
۵۹۰ بازدید
۰ دیدگاه

افتتاح 14 هزار متر مربع فضای ورزشی

۱۳۹۱/۶/۳۰
۱۹:۲۲

 

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در گفتگو با سایت خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: در هفته دفاع مقدس 14 هزار متر مربع فضای ورزشی در آذربایجانشرقی افتتاح میشود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، اکبر محمودی در ادامه بیان داشت : در هفته دفاع مقدس 10 پروژه عمرانی ورزشی از محل اعتبارات استانی افتاح که برای ساخت و تکمیل این 10 پروژه 68 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی در خصوص هفته دفاع مقدس تصریح کرد : آرمان‌های دفاع مقدس باید به نسل نوجوان و جوان امروزی منتقل شود تا جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در تاریخ انقلاب اسلامی بدرخشد.

وی اذعان کرد: امروز دشمنان در تلاش هستند بین پیروان ادیان مختلف جنگ مذهبی به راه بیاندازند و بین اقوام و پیروان مذاهب مختلف تفرقه ایجاد کنند که مسلمانان باید با حفظ وحدت و یکپارچگی در راستای اعتلای اسلام در دنیا گام بردارند.

وی افزود: در حال حاضر در یك جنگ تمام عیار فرهنگی و اقتصادی با دشمنان هستیم و دشمن همه‌ی ابزار خود را برای موفقیت در این جنگ به كار گرفته است و ما هیچ‌گاه از دفاع غافل نبوده‌ایم و آن‌ها نیز ما را از جنگ رها نكرده‌اند و فقط جبهه، مسیر و كار تغییر كرده اما هم چنان در جنگ و دفاع قرار داریم.

محمودی، اظهار داشت: ما برخلاف دشمنان كه تنها به مسائل مادی می‌پردازند، در راستای عقیده، فكر، اندیشه و خرد دینی با آنان مبارزه می‌كنیم و تا هنگامی كه این تفكر و عقیده ناب ما ادامه دارد، با ما دشمنی می‌كنند.

محمودی با اشاره به این كه دفاع مقدس یك اتفاق نادر در دنیا بود، بیان كرد: پس از واقعه‌ی عاشورا هیچ جنگ و حادثه‌ای در دنیا به جز دفاع مقدس ما در راستای دفاع از عقیده نبوده و سایر جنگ‌ها در راستای كشورگشایی، سلطه، زور و قدرت بوده است و دفاع مقدس یك حادثه استثنایی بود؛ زیرا یك طرف حق و سمت دیگر باطل با تمام قدرت و وجود، حضور داشت.

وی بر برنامه‌ریزی ویژه اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی برای همه‌ی جوانان و ورزشکاران در هفته‌ی «دفاع مقدس» تاكید كرد .

در هفته دفاع مقدس مجموعه ورزشی و سالن ورزشی چند منظوره (پارک چشم انداز) تبریز ، مجموعه ورزشی و سالن ورزشی چند منظوره هریس خواجه ، مجموعه ورزشی و سالن ورزشی چند منظوره نظر کهریز هشترود ، مجموعه ورزشی و سالن ورزشی چند منظوره دولت آباد مرند ، سالن ورزشی جودو و آکادمی جودو جانباز بیرامی تبریز ، مجموعه و سالن ورزشی چند منظوره سفیدان تبریز ، مجموعه و سالن ورزشی چند منظوره قره چپق بناب ، سالن ورزشی باستانی باسمنج ، مجموعه و سالن ورزشی چند منظوره سبز ارباط میانه و سالن ورزشی خضرلو عجبشیر افتتاح خواهد شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز