کد خبر: ۷۱۶۹
۱۳۰۷ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

ارائه گزارش 6 ماهه اول سال مالی واحد میانه

۱۳۹۱/۷/۲۴
۱۷:۳۵

 

 

معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از ادامه برنامه ریزی و روند توسعه فضاهای آموزشی، اداری و رفاهی در این واحد دانشگاهی در 6 ماهه اول سال مالی 91 خبر داد.

علی محرمی با ذکر این مطلب گفت: با توجه به برنامه ریزی و توسعه فضاهای آموزشی، اداری و رفاهی در سیستم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه مجموعاٌ اعتباری بالغ بر 000/000/300/6 ریال در 6 ماهه اول سال مالی هزینه گردیده است.

وی اضافه کرد: این اعتبارات و هزینه ها شامل: ایجاد سالن اجلاس تازه تأسیس دانشکده فنی و مهندسی به مبلغ 000/000/2000 ریال، محوطه سازی و خیابان کشی، فاز اول دانشکده فنی و مهندسی به مبلغ 000/000/000/3 ریال، خرید و نصب بوفه رفاهی و غذاخوری پیش ساخته برای دانشجویان در دانشکده فنی و مهندسی به مبلغ 000/000/000/1 ریال و همچنین ایجاد آسانسور برای تسهیل در مراجعه و رفاه دانشجویان تحت پوشش اداره بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دانشجویان در سایت اصلی دانشگاه طبق مقررات موجود به مبلغ 000/000/300 ریال می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۷/۲۵ ۱۴:۵۸
اقا حامد باز جای شکر داره که یه وسیله ای گذاشتن
۹۱/۷/۲۴ ۱۷:۱۹
به جای این همه هزینه ای کاش به فکر دانشجو هایی بودند که دچار مشکل رفت و امد بین واحد ومجتمع هستند واقعا مینی بوس ها و ساعت های مشخص شده جواب گو نیست

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز