کد خبر: ۷۱۷۴
۵۸۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تشکيل جلسه كميته بنياد خانواده

۱۳۹۱/۷/۲۴
۱۷:۵۲كميته بنياد خانواده با حضور مديركل امور خانواده و بانوان استانداري در شهرستان ميانه تشکيل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي، باقرلو کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي ميانه با اعلام اين خبر افزود: در اين جلسه خلفاپور فرماندار ميانه با اشاره به اهميت زنان در اقتصاد مقاومتي گفت:در جنگ اقتصادي به لحاظ مديريت اقتصاد خانواده ، زنان در خط مقدم قرار گرفته و بايد براي منزل خود برنامه ويژه اقتصادي تدوين كنند.

خلفاپور افزود: ستون پنجم دشمن در همه جا از مجلس و دولت تا تشكيلات قضائي ممکن است حضور داشته و منابع اصلي اقتصادي را مورد هدف قرار دهند كه در اين ميان وظيفه و تكليف بر همگان خصوصاً زنان در حوزه اقتصاد مقاومتي سنگين تر شده و بايد برنامه اي در حوزه خانواده و جامعه طرح کرده و بتوانيم در برابر توطئه هاي دشمنان با صبر و مقاومت پيروز شويم.

در ادامه جلسه باقرلو با ارائه گزارشي از فعاليت هاي اداره تبليغات اسلامي ميانه در حوزه بانوان، به مشکلات موجود در اين زمينه نيز اشاره کرد و گفت: با وجود تلاش نهادهاي فرهنگي در حوزه بانوان، کاستي هاي زيادي وجود دارد و همت همگاني را مي طلبد.

در پايان جلسه پيرسمساري مديرکل امور خانواده و بانوان استانداري ضمن بررسي مشکلات بانوان شهرستان، بر تأسيس پارک بانوان ميانه تأکيد کرده و از مسئولين شهر خواست براي جلوگيري از بسياري از بيماري هاي روحي و رفاه حال بانوان تمام همت خود را براي راه اندازي پارک بانوان به کار گيرند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز