کد خبر: ۷۱۹۴
۵۸۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تاکید فرماندار بر ورزش همگانی

۱۳۹۱/۷/۲۹
۰۰:۴۸


فرماندار میانه با بیان اینکه پایه و اساس تمامی ورزشها ، ورزش همگانی است ، بر توسعه ورزش همگانی با ایجاد زیرساختهای لازم تاکید کرد.
تقی خلفاپور در دیدار روز پنج شنبه با روسای هیئتهای ورزشی میانه به مناسبت هفته تربیت بدنی ، گفت: توجه به ورزش همگانی وظیفه عموم مردم و نیازمند اهتمام بیشترمسئولین در ایجاد و توسعه این ورزشهاست.
وی با اشاره به جایگاه مطلوب ورزش همگانی با توجه به جمع ورزشی موجود گفت : این وضعیت ما را قانع نکرده و امیدواریم با عنایت بیشتر به حوزه ورزش میانه ، دیگر حوزه ها از جمله تشکیلات و سازمانهای سلامت شهرنیز از سطح بالای ورزش بهره مند شوند.
خلفاپوربا ذکر ورزش حرفه ای و قهرمانان ملی و جهانی میانه گفت: در این راستا نیاز است تا به وضعیت ورزشهای حرفه ای و قهرمانی و ورزشکاران این حوزه بیشتر از قبل رسیدگی شود زیرا قهرمانان ورزشی ، سفیران جمهوری اسلامی هستند.
فرماندار میانه بر تشکیل کارگروه سیستماتیک از سوی اداره ورزش و جوانان برای بازدید از مجموعه هاومکانهای ورزشی ، بررسی نیازها و تنگناهاو جمع بندی و ارائه آنها به اداره ورزش و جوانان تاکید کرد.
وی آفت ورزش و جایگاه آن در جامعه را عدم شناسایی استعداد هاو نخبه های ورزش عنوان کرده از مسئول اداره ورزش وجوانان میانه و دیگر مسئولین ذیربط خواست تا عهده دار شناسایی انرژی های عظیم ورزشی برای ارتقاء جایگاه ورزش میانه باشند.
خلفاپور خواستار توجه بیشتر مسئولین استانی و شهرستانی به ورزش بانوان شده از تعهد شهرداری در اختصاص زمینی برای ایجاد پارک بانوان خبرداده خواستار پیگیری جدی در این امر شده ، همچنین از رییس اداره ورزش و جوانان خواست تا تایم زمانی مراکز ورزشی زنان منطبق با وقت آزاد بانوان تطبیق و افزایش یابد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز