کد خبر: ۷۱۹۶
۱۲۰۰ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

تامین اولویتهای سلامت با امکانات بخش خصوصی

۱۳۹۱/۷/۲۹
۰۰:۵۴


 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان نیاز ضروری میانه به سی تی اسکن و MRIگفت:پیگیرهستیم تا با استفاده از امکانات بخش خصوصی،خیرین و حمایتهای دولت این دو اولویت سلامت درشهرستان را تامین کنیم.
دکتر یعقوبی روز پنج شنبه در حاشیه جلسه ستادبهداشت و درمان میانه گفت:در بحث نیروی انسانی متخصص و پرستار برای میانه تصمیمات خوبی اتخاذ شده و دانشگاه نیز در حال پیگیریهای لازم است تا مردم از فرصتهای ایجاد شده در بخش بهداشت و درمان بهره لازم را ببرند.
وی بر کمک ده میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی در تامین بخشی از تجهیزات و امکانات بیمارستان در حال بازسازی امام خمینی (ره) میانه اشاره کرده گفت:امیدواریم با تامین اعتبارات لازم ، بازسازی این بیمارستان به اتمام رسیده و شاهد بهره برداری کامل از این بیمارستان باشیم .
دکتر یعقوبی پیگیری مصوبه شبانه روزی شدن درمانگاههای بخشهای ترکمانچای،آقکند،ترک و کاغذکنان را از اولویتهای کاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز عنوان کرده و گفت:امیدواریم با استخدام نیروی انسانی و تکمیل ساختار تشکیلات به زودی شاهد شبانه روزی شدن این درمانگاهها باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۷/۲۹ ۱۵:۱۶
آقای عزیز هی بودجه بیمارستان امام خمینی میانه را به رخ ما نکشید بعد از 18 سال این قضیه قابل دفاع نیست . تا زمانیکه میانه دارای [b]دانشگاه علوم پزشکی[/b] نشود وضعیت درمانی و امکانات صفر آن قابل افزایش نیست و علت این امر هم دوری از مرکز استان است . [b]میانه بعنوان پهناورترین شهرستان استان و حتی شمالغرب کشور و دوری از مرکز استان نیازمند بررسی دقیق در وزارت بهداشت و درمان برای دادن امکانات پزشکی است[/b]این امر نیاز به توجه امام جمعه و فرماندار و نمایندگان شهرستان است.
۹۱/۷/۲۹ ۱۱:۳۹
احسنت

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز