کد خبر: ۷۲۴۶
۱۳۲۳ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

مددی:

تنش بین قوا به ضرر مجموعه نظام است

۱۳۹۱/۸/۳
۱۳:۴۰


محمدعلی مددی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به نامه رئیس جمهوری به قوه قضائیه، اظهاركرد: سران قوا در محیطی عاری از هرگونه شائبه می توانند مسایل پیرامونی خود را به بهترین شكل ممكن حل و فصل كنند.

وی درخواست رئیس جمهوری برای بازدید از زندان ها را جزء وظایف رئیس قوه مجریه بیان كرد و افزود: بهتر بود رئیس قوه قضائیه نسبت به این درخواست با تعامل بیشتری رفتار می كرد.

مددی وحدت و پرهیز از هرگونه ایجاد تنش در فضای سیاسی كشور را از نیازهای مبرم جمهوری اسلامی در حال حاضر بیان كرد و گفت: می توان با تعامل و همفكری بسیاری از مسایل را مرتفع كرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: باید توجه داشت سران قوای سه گانه علاوه بر شخصیت های حقوقی در داخل، از منظر بین المللی نیز دارای جایگاه رفیع و خاصی هستند كه باید نسبت به این جایگاه از هر گونه رفتار غیر متعارف پرهیز كنند.

مددی به مسئولان قوه قضائیه توصیه كرد با تعامل بیشتر و گفت و گو و رایزنی نسبت به درخواست های قانونی رئیس جمهوری نرمش نشان دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۸/۵ ۱۹:۱۹
واقعا این حرفها را مددی بیان کرده .جلل الخالق . به چیزهای ندیده ونشنیده اگر ایشون بیان کرده باشد با اخلاق سیاسی خود گفته .نه با اخلاق سیاسی . . .
۹۱/۸/۳ ۱۹:۲۶
خدا حفظت کنه دکتر مددی
غنیمتی هستی واسه میانه ای ها
۹۱/۸/۳ ۱۳:۲۷
دکتر مددی تمام مشخصات یک نماینده مردمی و کامل را دارند

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز