کد خبر: ۷۲۴۷
۸۶۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

طنز/ اندر حکایت مدیران هنرمند استان ما!

۱۳۹۱/۸/۳
۱۳:۵۱این عکسها را که درجلسه معارفه معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی برایتان گذاشته ایم تا به همه ثابت کنیم که نه تنها مدیران ما هنرمند و طراح و با احساس تشریف دارند که در کار……

—————————————————————————–

چه کسی بود که گفت مدیران، بی هنرند؟! خانه اش ویران باد! چه کسی بود که گفت: مدیران ما در کار خانه به همسرانشان کمک نمی کنند؟ اداره اش لرزان باد!

این عکسها را که در جلسه ی معارفه ی معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی برایتان گذاشته ایم تا به همه ثابت کنیم که نه تنها مدیران ما هنرمند و طراح و با احساس تشریف دارند که در کار خانه هم، خیلی زرنگند و مثل تعریف مادر عروس خانم: از هر انگشتشان صد هنر می بارد!
در آن جلسه ی کاملاً سیاسی که قطعاً مباحث سیاسی بسیاری هم داشته، آنها سرگرم خلق این شاهکارهای هنری بر روی «پوست موز» بودند و قطعاً به کار خلق آثار هنری بیشتر توجه داشته اند تا به حرف های سیاسی سخنرانان! بنابراین چند فرضیه مطرح است:
فرضیه اول: آقایان مدیر هنرمند، به خیال خویش لحظه ای خود را در مجلسی شبیه مجلس «انگشت بران» زلیخا دیده اند و با دیدن چهره های جدید سیاسی در استانداری سرگرم کار با کارد و میوه شده اند تا معلوم شود چه کسانی از دیدن
چهره ی معاون جدید سیاسی استانداری، انگشتان خود را می برند!
فرضیه دوم: «پوست خربزه زیر پای کسی انداختن» ضرب المثل خوبی است. اما چون اکنون «موز» به میوه ی سهل الخوراک و اشرافی مبدل شده لذا خیلی از میزبانان با «موز» از مهمانان خود پذیرایی می کنند. بنابراین برخی از مدیران
برای اینکه پوست خربزه و موز زیر پای خودشان نیفتد ترجیح می دهند به جای گوش دادن به حرفهای سیاسی در آن جلسه ی کاملاً سیاسی پوست موز را خرد کنند تا آسوده خاطر باشند!
فرضیه سوم: برخی از مدیران ما معنی «ترشی انداختن» را خوب می دانند! قدیم ها این تعبیر برای دختران پا به سن گذاشته به کار می رفت اما حالا برای برخی از مدیران «دائم المدیر» ما هم می تواند به کار رود! بنابراین با اشتغال به کار خرد کردن هنرمندانه ی پوست موز به همگان و از جمله برخی خبرنگاران سمج! و با زبان بی زبانی اعلام کرده اند که حالا حالاها قصد ترک پست مدیریت را ندارند و به اصطلاح در مدیریت ترشی انداخته اند!
فرضیه چهارم: ما که خودمان در آن جلسه نبودیم. شاید آقای استاندار در آن جلسه ی معارفه ی معاون سیاسی خود، نحوه ی کار در خانه و کمک به همسران را به مدیران آموزش می دادند!
فرضیه پنجم: احتمالاً حرفهای آقای استاندار و بقیه سخنرانان به قدری کسل کننده و طولانی بوده که مستمعین ترجیح دادند «خانه داری» را تمرین کنند!
فرضیه ششم: احتمالاً مدیران ما خواسته اند به همه ثابت کنند که آنها در علم مدیریت و خانه داری و هنرمندی و سایر علوم زمینی و سماوی، رقیب و نظیر ندارند!
به هر حال، هر چه می خواهد باشد! ما هنوز هم به این نکته باور داریم که: مسئولان «دائم المدیر» ما همیشه در علم مدیریت که الفبا و اصل بدیهی آن: «انکار خیلی چیزها و تبلیغ خیلی چیزهای دیگر» است بی نظیر و هنرمندند!

از : امین الضرب / نصر نیوز

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز