کد خبر: ۷۲۸۸
۶۴۱ بازدید
۰ دیدگاه

نصرتی قدم اول را ، با تغییر مهره ها ، محکم برداشت

۹۱/۸/۸
۲۱:۴۱

 

همانطورکه پیش بینی می شد حضور نصرتی در معاونت سیاسی امنیتی استانداری که خود پر سر وصدا بود موجب تغییرات دیگری در بدنه سیاسی استانداری خواهد شد و از همین رو بود که در ابتدای کار روستایی از سمت خود خداحافظی کرد و حقیقی بجای وی عهده دار اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری شد. هنوز جایگزین حقیقی در اداره کل انتظامی و امنیتی استانداری و لیست دقیق تغییرات احتمالی دیگر در حوزه این معاونت تعیین نشده که قطعا بزودی مشخص خواهد شد.

در دیگر تغییر انجام شده، اروجی هم که حضور کاملا آرامی در سمت ریاست حوزه استانداری داشت با دریافت حکم بازنشستگی از استانداری خداحافظی کرد تا جایش را حسن روستایی بگیرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، استاندار آذربایجان شرقی بعدازظهر امروز در نشست فرمانداران، ایوب حقیقی را به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و حسن روستایی را به عنوان مدیرکل حوزه استانداری معرفی کرد.احمد علیرضابیگی همچنین از زحمات و تلاش‌های ایوب حقیقی در سمت مدیرکل امنیتی انتظامی و مصطفی اروجی در سمت مدیرکل حوزه استانداری قدردانی کرد.

وی با اشاره برگزاری موفق انتخابات مجلس نهم در استان، خاطرنشان کرد: با وجود تبلیغاتی که توسط رسانه‌های بیگانه و حتی از سوی برخی افراد موجه داخلی صورت گرفته بود، این انتخابات بدون حرف و حدیث برگزار شد و نتایج باارزش آن سبب آرامش و ثبات در فضای سیاسی استان شد.
این مسئول به اتفاقات پس از انتخابات سال ۸۸ نیز اشاره کرد و افزود: در این انتخابات نیز تلاش زیادی برای ایجاد شائبه و تردید از سوی بیگانگان صورت گرفت اما مجموعه اقدامات دست‌اندرکاران انتخابات از جمله اعلام شفاف نتایج این شائبه‌ها را خنثی کرد.

علیرضابیگی ادامه داد: محور تمام این تلاش‌ها در کنار اقدامات باارزشی از جمله هماهنگی و مدیریت امور سیاسی فرمانداری‌ها، اداره کل سیاسی استانداری بود که باید از زحمات این مجموعه قدردانی کنیم.
استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: آنچه که همه ما را به هم پیوند داده پیروی از ولایت فقیه، پایبندی به آرمان‌های امام راحل و خون شهیدان انقلاب اسلامی است که با بهره‌گیری از آنها می‌توانیم مسیر خدمتگزاری را با سربلندی طی کنیم.
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی هم در این نشست وحدت و همدلی را راز ماندگاری نظام اسلامی در مقابل توطئه‌های سخت و نفس‌گیر دشمنان دانست و افزود: به فضل الهی شرایط فوق‌العاده‌ای از این نظر در استان حاکم است و فضای استان برای خدمت به مردم بسیار مناسب است.
محمدعلی نصرتی با بیان اینکه جمهوری اسلامی تنها حکومت مشروع در جهان است، اظهار کرد:‌ تنفس در فضای جمهوری اسلامی و مورد اعتماد واقع شدن در این نظام، نعمت بزرگی است که باید شکر آن را با تلاش مضاعف در خدمت به مردم به جا آورد.

http://www.etedalpress.com/%d9%86%d8%b5%d8%b1%d8%aa%db%8c-%d9%82%d8%af%d9%85-%d8%a7%d9%88%d9%84-%d8%b1%d8%a7-%d9%85%d8%ad%da%a9%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%aa%d8%ba%db%8c%db%8c%d8%b1-%d9%85%d9%87%d8%b1%d9%87/

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز