کد خبر: ۷۴۷۲۰
۹۰۹ بازدید
۱۵ دیدگاه

صحبتهای فرمند در نشست مشترک وزارت ورزش با ستاد استانی تبریز 2018

۱۳۹۶/۵/۶
۱۵:۲۴

به گزارش فارس از تبریز، فردین فرمند در نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان با ستاد استانی تبریز 2018، با بیان اینکه از جواد ظریف بپرسید اگر چنین فرصتی که امسال برای ایران اسلامی به نام تبریز 2018 به وجود آمده در کشور دیگری به وجود آمده بود چگونه از آن استفاده می‌کردند، اظهار داشت: با وجود هجمه‌های تروریستی به کشورمان، در سال 2018 پایتخت گردشگری جهان اسلام شده‌ایم و 57 سال دیگر طول خواهد کشید تا این چنین فرصتی برای کشورمان پیش بیاید اجازه ندهید بعداً بگویند اینها نتوانستند از این فرصت که می‌توانستند خودشان را نشان دهند استفاده کنند اما نتوانستند.

وی با بیان اینکه خیلی خوشحالم وزیر ورزش شخصی کارآمد است، افزود: باید از این فرصت استفاده کنیم نه تنها در بین 57 کشور اسلامی بلکه در همه دنیا خودی نشان بدهیم  که فرهنگ اسلامی چیست.

نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هیأت دولت به عنوان یک پهلوان صحبت کنید و بگویید هر کدام کار خودشان را بکنند، اضافه کرد: آقای استاندار من چه کند؟ 400 میلیارد هزینه سیل شده و هنوز در برخی آلاچیق زندگی می‌کنند و هنوز 20 میلیارد پول ندادند که آنها را سر و سامان بدهد، استاندار کشور را خوب می‌شناسد اما چه کند که دستش بسته است.

وی ادامه داد: امروز چقدر حاضریم در مقابل بودجه 400 میلیاردی که آمریکا رسماً برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران کنار گذاشته هزینه کنید که خودی نشان دهیم، چرا می‌گذاریم همه فرصت‌ها از بین برود.

فرمند با بیان اینکه شهرستان میانه 28 مدال آسیایی و بین‌المللی در سال گذشته داشت، گفت: به داد ما برسید الان بهترین فرصت برای ایران اسلامی است که خودی نشان بدهد، سه ماه مانده به 2018 در این مدت همه باید در تبریز مسابقات برگزار کنند همه شهرهای استان باید در این بحث دخیل شوند.

وی ادامه داد: میانه دروازه ورودی آذربایجان است، اما استادیوم 5 هزارنفره  آن متلاشی شده و تقصیر کسی نیست، به دادش نرسیدند پول برقش را نداده بودند معتادها کابل‌های استادیوم را می‌دزدند، در میانه 28 مدال بین‌المللی و آسیایی داشتیم که باید در کشور بزرگ‌نمایی شود.

نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: صدا و سیما حداقل ماهانه یک ورزش همگانی از شهرهای آذربایجان به نام تبریز 2018 برگزار کند.

وی در ادامه با بیان اینکه در مسابقات تنها از کالاهای ورزشی خارجی استفاده می‌شود، اضافه کرد: با توجه به اینکه تبریز پایتخت کفش ایران هست اگر کفش خاصی می‌خواهید هر سفارشی بدهید در تبریز تهیه می‌کنند و تبریز ظرفیت تولید را دارد.

فرمند ادامه داد: همچنین کارگاه‌های تولید لباس بسیار خوبی در میانه داریم با توجه به این مسئله هر لباس ورزشی را که می‌خواهید سفارش بدهید تا در تبریز 2018 برندسازی شده و به همه میهمانان هدیه بدهید و به نوعی ظرفیت‌های موجود معرفی شوند. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۵/۷ ۱۷:۵۶

ازاین ساخه به آن شاخه پریده آدم را گیج می کند

۹۶/۵/۷ ۱۰:۰۸

نماینده نه در قانونگذاری بازدهی داشته نه در در جای دیگر.


بعد در قانون امده نماینده میتواند بر اجرای پروژه ها نظارت کند درصورت تخلف به وزارت مربوطه گوشزد کند.
در قانون سازوکار نظارت بر اجرا تاکید شده.

خودت هم فکر کن اگر نظارت مجلس نبود فلسفه وجود مجلس هم نبود .

قوه مجریه فقط لازم بود

۹۶/۵/۷ ۰۹:۲۵

اصلا نفهمیدم چی گفته .
فقط از این شاخه به ان شاخه پریده است.

حرفها بی معناست

در جواب عملکرد نمایندگان.


ما خودمان فهمیدیم که اینها برای مردم کاری نخواهند کرد .نمونه برای یک پروژه خاص بارها به نماینده نامه زدیم و همیشه قول پیگیری میدادند جالب همین فرد رای اول از روستا اورده بود.

اتفاق جالب اینکه مردم از نامه نگاری خسته شدند و خود مستقیم به تبریز و پایتخت اداره مزبور رفتند جالب مشکل حل شد!!! .اما دریغ از یک سفارش نماینده.


انجا بود فهمیدم خود ما چقدر وقتمان سر این نماینده ها تلف کردیم . انها فقط مردم سرگرم میکنند.


اگر قرار براین بود مشکلات کلان خود پیگیری کنیم چه احتیاجی به انتخاب نماینده بود.این دو نماینده میانه بفرض وظیفه خود انجام میدهند . قانونگذاری وظیفه انهاست .
چند قانون که دستاورد حاصل تلاش انهاست نام ببرند؟
عملا اینها فقط کارچاق کن اشناهای خود بودند و ما مردم پله انها بودیم طی این دوسال هیچکدام از مشکلاتمان حل نشد.


«نمونه تحقیق کنید این دو طی این دو سال چه امتیازات خاصی گرفتند،جالب به موارد بسیار جالبی میرسید، مانند نماینده قبلی که اه در ناله نداشت سودا کند اما اواخر نمایندگیش کارخانه زده بود!!»به مردم میانه هم میگویم منتظر این دو نماینده نباشند اینها هیچ کار نمیکنند. خودتان شخصا دنبال کارها بیفتید که امید حل شدنش بیشتر استاما برای خود متاسفم و برای مردم شهرستان .

از نتایج ضربات همینها بس ،بخاطر حمایت استیضاح وزیر راه توسط نمایندگان اصولگرا تبریز و عده ای در میانه ،وزیر راه از لج خود افتتاح پروژه راه اهن میانه بستان اباد به تاخیر انداخته درحالیکه این پروژه از کرمانشاه جلوتر بود ،جالب پروژه کرمانشاه در مرداد افتتاح میشود و پروژه میانه وعده اش بهمن ماه افتاد انهم خودمان میدانیم با برف سرما زمستان اذربایجان تا خرداد 97 .
خرداد 97 هم شاید بخاطر تشدید تحریم اصلا افتتاح نشد!
این چاهی است که این نمایندگان استان انداختند.

۹۶/۵/۷ ۰۸:۴۸

نماینده محترم هی دم از دست بوسی مدیر شبکه بهداشت می کنید، هیچ اطلاعی دارید به غیر از شبکه میانه پرداخت مطالبات سایر شهرستانها در تمامی زمینه ها به روز است؟ الان 9 ماه است که مطالبات مانده است، متاسفم که غافل از این واقعیت هستید که این حمایت های بی مورد از یک نفر قریب به 95 درصد از کادر شبکه را از خودت آزرده خاطر کرده اید و نتیجه این را یقینا متوجه خواهید شد.

۹۶/۵/۷ ۰۰:۴۵

مجتمع آموزش عالی سلامت میانه قبل از بناب و مرند و اهر در شورای گسترش آموزش عالی سلامت به تصویب رسید اما اونها دانشجو می پذیرند میانه نه

۹۶/۵/۷ ۰۰:۳۱

اقای فرمند نماینده محترم میانه .پیگیری ایجاد سالن تیراندازی باتفنگ به گجا رسید

۹۶/۵/۶ ۲۳:۱۷

باسلام .از مجتمع آموزشی عالی سلامت و دانشکده علوم پزشکی که قرار بود در مییانا راه اندازی و تاسیس شود چه خبر؟لطفا راهنمایی کنید

۹۶/۵/۶ ۱۸:۲۵

برادر محترم که دست وزیر بهداشت را میبوسید فکری به حال وضعیت نابسامان شبکه بهداشت وانتظاران همکاران محترمتان را برآورده کنید 9ماه هست مطالبات کارکنانت پرداخت نشده هست کجاست وعده های که در سخنرانی ها دادید

۹۶/۵/۶ ۱۸:۲۰

جالب شهرستان میانه باهمکاری اردوی جهادی همایش ویزیت رایگان اجرا کرد"اکثر ادارات تامین اجتماعی سپاه هلال احمر اموزش و پرورش پای کار آمدند متاسفانه متولی این امر وریاست شبکه وبهداشت هیچونه حمایتی از بسیج جامعه پزشکان نکردندعلت چیست لطفا اطلاع رسانی توسط روابط عمومی شبکه بهداشت وحراست اعلام شود

۹۶/۵/۶ ۱۸:۰۰

جناب آقای فرمند: ورزش شهرستان میانه در ناکجاآباد تشریف دارند اکثرا ورزشکاران طرد شده وروحیه ورزشی از دست دادند مخصوصا کشتی گیران ووزنه برداران:::::متاسفانه دستگاههای ذیربط هم حمایتی نمیکنند

۹۶/۵/۶ ۱۵:۵۸

نمایندگی منصبی است که از طریق انتخابات و رأی مردم فعلیت می‌یابد و دارای ویژگی‌های زیر است:

اول اینکه مقامی ملی است.
اینکه مقامی ملی است، نمایندگان مجلس هر یک منتخب حوزه انتخابیه معینی هستند، اما نمایندگی‌ آنان عام و از سوی همه ملت ایران است؛ چون بر اساس اصل ۶۷ قانون اساسی، نمایندگان به گونه‌ای سوگند یاد می‌کنند که به معنای نمایندگی از طرف همه مردم کشور است نه حوزه انتخابیه‌ای خاص.
البته این به معنای نفی ارتباط نمایندگان با مردم حوزه انتخابیه خود نیست.

دوم اینکه نمایندگی‌، امری کلی است.
اینکه نمایندگی‌، امری کلی است که و نمایندگان هم در حدود اختیاراتی که به گونه فردی به آنها داده شده است و هم در حدود وظایف و اختیاراتشان به گونه گروهی تحت عنوان مجلس شورای اسلامی به وظایف خود عمل می‌کنند.

سوم اینکه نمایندگی غیر قابل عزل است.
اینکه نمایندگی غیر قابل عزل است، یعنی انتخاب‌کنندگان (بر خلاف وکالت در حقوق خصوصی)،‌ نمی‌توانند هر وقت لازم بدانند، نماینده خود را عزل‌کنند، و نماینده می‌تواند تا پایان دوره نمایندگی خود، بدون اجبار برای پاسخگوی به موکلین به طور مستقل مشغول انجام وظیفه شود

۹۶/۵/۶ ۱۵:۵۸

وظایف نماینده مجلس
یکی از مواردی که باید کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با آن آشنا باشند وظایف یک نماینده مجلس است. متاسفانه بسیاری از مردم و گاها خود نماینده‌ها امور اجرایی را جزء وظایف نماینده مجلس می‌دانند در حالی که این وظایف بر عهده دستگاه های دولتی و قوه مجریه می‌باشد. در این مطلب سعی شده ضمن انجام تعریف‌های مختصری به بررسی وظایف نمایندگان مجلس پرداخته شود.

۹۶/۵/۶ ۱۵:۵۵

باسلام نماینده محترم تغییر وتحول ادرات ومدیران شهرستان راارزیابی فرمایند

۹۶/۵/۶ ۱۵:۲۸

باآرزوی صحت وسلامتی برای نماینده بزرگوار جناب آقای پروفسور فرمند خسته نباشی بزرگوار " خواهشمندیم به مشکلان حوزه بهداشت ودرمان شهرستان میانه سریعا رسیدگی فرمایید

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز