کد خبر: ۷۵۰۹
۶۶۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تضییع حقوق مردم به مثابه تضییع حق خداست

۱۳۹۱/۸/۳۰
۲۰:۱۱

 


'تقی خلفاپور'، روز سه شنبه در نشست اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، امنیت را از مهمترین موهبت های الهی دانست و گفت: برقراری امنیت از مهمترین وظایف سازمان های فرهنگی بویژه آموزش و پرورش، صدا و سیما، تبلیغات اسلامی، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیروی انتظامی، بسیج و روحانیت معظم است.

وی خواستار رعایت شئونات اسلامی در ادارات شد و افزود: در جامعه برخی از ناهنجاری های اجتماعی به چشم می خورد كه باعث آزار مردم شده و لازم است این مسایل در ستاد مطرح و پیگیری شود.

خلفاپور، آلودگی صوتی و مزاحمت های خیابانی توسط برخی از موتورسواران، وضعیت حجاب و شئونات اسلامی در بعضی از فروشگاه ها، شركت های خصوصی و برخی از مجموعه های دولتی را از ناهنجاری های موجود در جامعه خواند كه به راحتی می توان از بروز آنها جلوگیری كرد.

فرماندار میانه با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) گفت: با توجه به اینكه در بهار امر به معروف و نهی از منكر قرار گرفته ایم باید به معروفات رونق داده و جلوی منكرات را بگیریم.

وی با بیان اینكه كشور ما در بین كشورهای اسلامی الگو به شمار می رود افزود: باید برای الگوی نمونه و خوب بودن بیشتر از این تلاش كنیم.

خلفاپور اظهار امیدواری كرد: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی بتواند ارزش هایی را كه موجب امنیت و آسایش مردم است شناسایی و آنها را در جامعه عملی كند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز