کد خبر: ۷۵۷۰۸
۱۲۸۸ بازدید
۲۳ دیدگاه (۲۱ تایید شده)

نظر نمایندگان میانه درباره تغییر یا ابقای جبارزاده چیست؟

۱۳۹۶/۶/۱۳
۱۴:۲۴

نماینده میانه با تکذیب خبر تغییر استاندار آذربایجان‌‌شرقی، از احتمال ابقاء او خبر داد.

فردین فرمند با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تغییر استاندار آذربایجان‌‌شرقی در فضای مجازی ابراز داشت: این اخبار موثق نیستند و طی گفت‌‌وگوهایی که با اشخاص مرتبط با این موضوع داشته‌‌ام، چنین موردی تایید نشده است. 

وی افزود: در حال حاضر موضوع مهم‌‌تری از ابقا یا برکناری جبارزاده در مجلس و دولت مطرح است و آن انتخاب یک وزیر از استان در کابینه می‌باشد.

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: آذربایجان به مرور زمان تبدیل به منطقه‌‌ای محروم می‌‌شود و بودجه مناسب در اختیار استاندار جهت اداره منطقه‌‌‌ای با این پتانسیل قرار نمی‌گیرد.

***************

شیویاری با انتقاد از عملکرد برخی معاونان استاندار آذربایجان‌‌شرقی، خواستار ابقاء جبارزاده به شرط اعمال تغییرات در تیم مدیریتی‌‌اش شد.

یعقوب شیویاری نیز با اشاره به آغاز به‌‌کار دولت دوازدهم و احتمال اعمال تغییرات در سطح مدیریت اجرایی استان‌‌ها، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با خداحافظی جبارزاده موافق است یا خیر، ابراز داشت: به نظر بنده اگر شخص مدیر هم تغییر نکند، باید شیوه مدیریتی وی تغییر کند؛ دیدگاهی که یک مدیر در چهار سال گذشته داشته است، حتما باید با 4 سال آتی متفاوت باشد.

وی افزود: یک مدیر، حتی اگر یک سال از عمر مسئولیت مدیریت وی گذشته باشد، باید به بررسی نقاط ضعف و قوت خود بپردازد که اگر این ارزیابی را انجام بدهد، چه بسا به این نتیجه می‌‌رسد که باقی ماندنش در این مسئولیت به صلاح نیست.

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌‌شرقی با بیان اینکه جبارزاده را فردی معتقد و قابل احترام می‌‌شناسد، تصریح کرد: استاندار آذربایجان‌‌شرقی از نظر مدیریتی، خصوصا در موقعیت زمانی فعلی، باید منش و مدیریتی خویش را در استان تغییر بدهد، بنده خود از مدیری رضایت دارم که پشت میزنشین نباشد بلکه بین مردم و در سراسر استان در حال رفت و آمد باشد، حال روزشان را از نزدیک دیده و پیگیری کند.

وی در پایان متذکر شد: جبارزاده باید معاونان قوی داشته باشد که صرفا مشغول کارهای سیاسی کاری نباشند، در کل اگر آقای جبارزاده شیوه مدیریتی خود را تغییر داده و کابینه‌‌اش را ترمیم کند، برای ابقاء در استانداری آذربایجان‌‌شرقی مناسب است.

آناج

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۶/۱۵ ۱۰:۳۵

به خیال خود سیاست دارند.

درحالیکه باید انها در تعیین استاندار فعال عمل میکردند.تا منافع شهرستان میانه حفظ شود.

اگر استاندار درست انتخاب شود بخشی از انتظارات مردم هم از انها از دوششان برداشته میشود.

مثل بزرگراه،بهداشت اب،تعیین استاندار نقش موثری درحل این مشکل دارد

۹۶/۶/۱۵ ۰۸:۰۹

واقعا مایه تاسف هست محافظه کارند روش احقاق حقوق شهروندی را در این 2سال از ذهن پاک کردند

۹۶/۶/۱۴ ۱۸:۱۱

الحمدالله مثه همیشه .نمایندگان شهر ما نه موافق هستند و نه مخالف! همیشه ممتنع هستند و انگاری نیستند!

۹۶/۶/۱۴ ۱۵:۵۴

نماینگان مدیون مردم هستن چرا به فکر مردم وشهرمون نیستن

۹۶/۶/۱۴ ۱۱:۰۶

حرف بسیار خوبی است.
جبارزاده یا شیوه مدیریتش عوض کند.
یا بطور کل برود.

سیاست توسعه متوازن باید دستور کار استاندار باشد.

الان ریه تنفس استان در اینده شرق خواهد بود.

چون با خشکی دریاچه ارومیه بناب مراغه شهرهای اطراف دریاچه کویر میشوند.

اینرا علنا باید استاندار درک کند.

ایا کویر ارومیه میخواهند.
یا توسعه شرق برای حفظ دریاچه ارومیه

۹۶/۶/۱۴ ۰۹:۲۵

همین تبعیضات ناروای استاندار در عدم اختصاص بودجه جهت احداث بزرگراه در میانه و اختصاص بودجه جهت ساخت بزرگراه مرند - ایواوغلی (روستای استاندار) جهت برکناری ایشان کافی می باشد . من جای نماینده هایمان بودم بجای تمایل به ابقای ایشان بر برکناری و سوال و بازخواست تأکید می کردم .

۹۶/۶/۱۴ ۰۸:۵۸

آقا صد رحمت ودرود بر نمایندگان سابق

۹۶/۶/۱۴ ۰۸:۵۶

نکته جالب بود کارکنان زحمتکش بیمارستانها برای مطالباتشان اعتراض کردند نماینده محترم ریس سابق شبکه بهداشت حاضرنشد درد ودل همکارانش را بشنود حالا عزیزان دور انصاف هست که خواسته های همشهی را نادیده وبه فکر حاشیه ها باشند علت ومشکل چیست

۹۶/۶/۱۴ ۰۸:۰۷

نظر نمایندگان محترم میانه در مورد اشتغال آفرینی: مسکن جوانان: وضعیت راه وجاده ها: طرحها وسدهای ناتمام کجاست چرا توضیح وعملکردشان در این موضوعات نمی پردازند

۹۶/۶/۱۴ ۰۷:۲۵

استانداراینباردیگه بایدازشرق استان انتخاب بشه,تبعیض هادیدیم!!!

۹۶/۶/۱۴ ۰۱:۲۷

میانه نیازمند مدیران متخصص- مستقل وباایمان هست که بلندگوی باند حاکم نباشد!!!

۹۶/۶/۱۳ ۲۳:۲۸

ما که از این نماینده ها کار خاصی ندیدیم چه برسه به استاندار.نماینده های قبلی هر چی که بود باهم تو رقابت بودن.

۹۶/۶/۱۳ ۱۹:۳۹

جناب کارشناس الان دیگر همه مسئولین درحال طی تحصیلات عالیه هستند ویا تمام کرده اند ویا میخواهند شروع کنند .
حالا کی قبول شده اند وکی درس میخوانند وچه وقت درکلاسها شرکت می کنند وجالب اینجاست که اضافه کار کامل هم می گیرند از عجایب شهر میانه هست .

۹۶/۶/۱۳ ۱۵:۰۸

عزل بخشدار به پيشنهاد فرماندار، تأييد استاندار و حكم وزير كشور انجام مي شود در صورت استعفاء، عزل، فوت و يا ساير مورادي كه مانع از انجام وظايف بخشدار گردد سرپرست بخشداري موقتاً از سوي استاندار تعيين مي شود. فرماندار موظف است حداكثر ظرف مدت يك ماه بخشدار جديد را به استاندار پيشنهاد نمايد.
36 ـ كليه رؤساي ادارات و نهادهاي انقلاب اسلامي موظفند عدم حضور خود را در محل خدمت به اطلاع بخشدار برسانند و جانشين موقت خود را به وي معرفي نمايند.
37 ـ عزل و تغيير رؤسا و مسئولين ادارات بخش توسط مقام هاي مجاز دستگاههاي ذيربط با اطلاع بخشدار صورت مي گيرد.
38 ـ كليه رؤساي ادارات و يا بالاترين مقام اجرائي در بخش موظفند عدم حضور خود را به اطلاع بخشدار برسانند و جانشين موقت خود را به وي معرفي نمايند.

۹۶/۶/۱۳ ۱۵:۰۰

میانه نیازمند مدیران قوی وتحصیلات عالی وپرنفوذ نیازمند هست

۹۶/۶/۱۳ ۱۴:۵۶

كليه واحدهاي قضايي در شهرستان موظفند در خصوص مسائلي كه به نحوي با آرامش و امنيت عمومي شهرستان مرتبط مي باشد، هماهنگي هاي لازم را با فرماندار معمول دارند.‌ آئين نامه اجرايي در اين رابطه توسط امور اداري و استخدامي كشور با همكاري وزارت كشور و وزارت دادگستري تهيه و به تصويب شوراي عالي اداري خواهد رسيد .

۴۲- كليه دستگاه هاي اجرايي موظفند ترتيبي اتخاذ نمايند كه فرماندار از مأموريت هاي سازماني و اقدامات به عمل آمده و آخرين دستورالعمل ها و ضوابط و بخش نامه هاي صادره آگاهي داشته باشد

۹۶/۶/۱۳ ۱۴:۵۵

- انتصاب مديران شهرستان و مسئولين نهادهاي انقلاب اسلامي، فرمانده انتظامي و نماينده صدا و سيما توسط مديران كل با هماهنگي فرماندار صورت مي گيرد.

۳۶- چنانچه بين فرماندار و مدير كل يا بالاترين مقام دستگاه اجرايي استان در خصوص نصب رؤسا و مسئولين ادارات شهرستان اختلاف نظر وجود داشته باشد به منظور حل اختلاف، هياتي مركب از استاندار به عنوان نماينده رئيس جمهور، مدير كل و يا رئيس سازمان ذيربط و فرماندار شهرستان مربوطه تشكيل و اتخاذ تصميم خواهند نمود.

۳۷- عزل و تغيير رؤسا و مسئولين ادارت و شهرستان توسط مقام هاي مجاز دستگاه هاي ذي ربط با اطلاع فرماندار صورت مي گيرد .

۳۸- كليه روساي ادارات و يا بالاترين مقام اجرايي در شهرستان و فرمانده منطقه انتظامي موظفند عدم حضور خود را در محل خدمت به اطلاع فرماندار برسانند و جانشين موقت خود را به وي معرفي نمايند

۹۶/۶/۱۳ ۱۴:۵۴

وظايف كلي فرمانداری :

۱. اجراي سياست عمومي دولت در حوزه شهرستان

۲. نظارت در كار وظائف مأموران كشوري در شهرستان

۳. حفظ امنيت و انتظامات در شهرستان

۴. انجام امر انتخابات عمومي (مجلس شوراي اسلامي ـ خبرگان ـ شوراها ـ رياست جمهوري)

۵. نظارت بر عمران شهرستان و روستاها وسعي در بالا بردن سطح زندگي عمومي و تأمين رفاه و آسايش عمومي و هماهنگي بين ادارات و سازمانها در اين رابطه و نظارت بر انجام طرحهاي عمراني محلي

۶. كمك و مساعدت در بسط آموزش و پرورش عمومي به خصوص در روستاها از طريق سازمانهاي مربوطه

۷. كمك و اقدام لازم در جلوگيري از بروز بليات طبيعي و غيرمترقبه از قبيل زلزله ـ حريق ـ سيل و غيره و مساعدت به آسيب ديدگان، هماهنگي و استفاده از كليه امكانات سازمانهاي مربوطه

۸. نظارت عمومي در اجراي قانون شهرداريها

۹. نظارت بر امر تأمين خوار و بار و مايحتاج عمومي

۹۶/۶/۱۳ ۱۴:۵۳

وظايف فرمانداری

اجراي سياست عمومي دولت در داخل شهرستان از طريق هماهنگ ساختن فعاليتهاي مختلف مؤسسات دولتي و محلي در شهرستان، بخشها و روستاها و همچنين برقراري و حفظ و نظم امنيت داخلي و انجام انتخابات عمومي (رياست جمهوري ـ مجلس شوراي اسلامي مجلس خبرگان ، شوراها و....) و ساير انتخابات محلي در حوزه شهرستان

۹۶/۶/۱۳ ۱۴:۵۳

میانه نیازمند امثال ...است

۹۶/۶/۱۳ ۱۴:۵۲

مسولین بزرگوار فعلا مدیران دولتی ادارات کم کار باحاشیه واسترس زا را تغییر ددهند بعدا اهم واجبات

اخبار روز