کد خبر: ۷۵۹۱
۸۷۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تشریح قتلهای صورت گرفته از زبان دادستان

۱۳۹۱/۹/۱۱
۱۸:۱۱خبرگزاری مهر: دادستان شهرستان میانه تصریح کرد: قتلهای اخیری که در شهرستان میانه به وقوع پیوسته زنجیره ای نیستند.

علی محرمی در پی وقوع دو فقره قتل در فاصله زمانی اندک در شهرستان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: قتل های صورت گرفته در شهرستان میانه از نوع زنجیر های نبوده و هیچ ارتباطی به هم ندارند.

وی در تشریح این قتل های اخیر گفت: فاصله زمانی صورت گرفته بین قتل ها این شبه را بین مردم ایجاد کرده که این حوادث قتل های زنجیره ای هستند که این موضوع صحت ندارد.

محرمی با اظهار اینکه قتل نوع اول با انگیزه مالی صورت گرفته، اظهار داشت: یک روز پس از کشف جسد با تلاش عوامل قضایی و انتظامی فردی به عنوان مظنون شناسایی و دستگیر شد که در ابتدا منکر قتل بود ولی با وجود مدارک و شواهد کامل به قتل اعتراف کرده و با تکمیل بودن پرونده روانه زندان شد.

وی گفت: قتل دوم رفته هیچ ارتباطی به قتل اول ندارد و در پی کشف جسد نیمه سوخته ای در محل سوزندان زبا له های شهرداری موضوع پیگیری شد که به علت سوختگی جسد هویت وی پس از سه روز شناسایی شد.

دادستان شهرستان میانه افزود: پس از تلاشهای بسیار و کارکرد شبانه روزی تعدادی مظنون دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفتند و با توجه به گسترده بودن دایره مظنونان در چند روز آینده شاهد نتایج بهتری از روند پرونده خواهیم بود.

همچنین محمدعلی نصرتی معاون سیاسی و امنیتی استاندار با حضور در شهرستان میانه در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص قتل های اخیر در این شهرستان گفت: قتل هایی که در این شهرستان میانه اتفاق افتاده منظم و سازمان یافته نبودند و به صورت اتفاقی به وقوع پیوسته است.

وی افزود: اینکه در چند هفته گذشته دو مورد قتل در شهرستان رخ داده قابل تامل است و نیروهای انتظامی شهرستان با تمام قدرت برای پیشگیری و پیگیری وقوع چنین مواردی آماده اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: با توجه به سرنخ های خوبی که به دست آمده به زودی عامل یا عوامل مرتبط با قتل اخیری که در این شهرستان صورت گرفته نیز مانند موارد قبل دستگیر و به دست قانون سپرده شوند.

در سه هفته گذشته دو مورد قتل با شرایط بسیار نامناسب در میانه اتفاق افتاده که بنابر اعلام پلیس عامل قتل اولی که به خاطر مسائل مالی بوده دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز