کد خبر: ۷۶۰۵۵
۹۸۹ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

استقبال از فرزانه عسگری قهرمان میانه ای تیر و کمان جهان

۱۳۹۶/۶/۳۰
۰۱:۱۱

 

فرزانه عسگری قهرمان مسابقات جهانی تیر و کمان معلولان و جانبازان از میانه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه، مورد استقبال گرم  مردم ورزش دوست، ورزشکاران و مسئولین شهرستان قرار گرفت.
این بانوی میانه ای از عضویت 3 ساله خود در تیم ملی جانبازان و معلولین خبر داده گفت: تیراندازی با کمان را از 10 سال پیش آغاز نموده و 3 سال است که به عضویت تیم ملی درآمده ام.
عسگری به کسب دو مدال کشوری نائب قهرمانی خود قبل از کسب مدال طلای قهرمانی در پکن چین اشاره کرده گفت: تیم کامپوند بانوان متشکل از؛ سمیه عباسپور، راضیه شیرمحمدی و من در دیدار فینال برابر تیم چین به میدان رفته و توانستیم با نتیجه ۲۲۹ بر ۲۲۳ ضمن شکستن رکورد جهان به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.
وی با بیان اینکه ایران برای اولین بار به این مقام رسیده ادامه داد: رقابت های قهرمانی جهان تیروکمان معلولان با حضور ۲۴۵ کماندار از ۴۰ کشور جهان از ۲۲ شهریور آغاز و در ۲۶ شهریور ماه به کار خود پایان داد.
همچنین نمایندگان ایران در رقابت‌های تیمی میکس کامپوند با کسب نشان نقره آخرین مدال کاروان ایران را کسب کردند.
تیم میکس کامپوند ایران متشکل از سمیه عباسپور و علی سینا منشازاده در دیدار فینال مقابل تیم روسیه به میدان رفت و در امتیاز تیر طلایی، حریف موفق شد به نشان طلا دست یابد و تیم ایران به مدال نقره رسید.
هم‌چنین تیم کامپوند مردان نیز متشکل از هادی نوری، رمضان بیابانی و علی سینا منشازاده، در دیدار فینال به مصاف تیم ایتالیا رفت و با نتیجه ۲۲۶ بر ۲۲۵ به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.     

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۶/۳۰ ۱۵:۵۳

این پیروزی و مدال ارزشمند رو خدمت خانم عسگری و خانواده محترمشون تبریک عرض می کنم.

۹۶/۶/۳۰ ۱۵:۲۱

باآرزوی موفقیت سرکارخانم عسگری :حمایت مسولین بیشتر از این میطلبد تا در مراحل عالی فعالیت نمایند

۹۶/۶/۳۰ ۱۲:۰۶

بهت افتخار میکنم دوست عزیزم خیلی خوشحال شدم

۹۶/۶/۳۰ ۰۲:۲۰

تبریک میگم این موفقیت بزرگ رو، انشاالله همیشه موفق باشن

۹۶/۶/۳۰ ۰۱:۳۱

سکوهای قهرمانی ورزشی، بدون همت و اراده محکم و هوش بالا، امکان پذیر نیست،قهرمانان مظهر تواناییهای یک ملت هستند و به همین علت، اعتماد به نفس واعتماد ملی مردم را افزایش می دهند.
مقام معظم رهبری

اخبار روز