کد خبر: ۷۶۱۳۱
۱۰۶۸ بازدید
۴۴ دیدگاه

انتخاب استانداران تهران و آذربایجان شرقی

۹۶/۷/۲
۱۹:۰۷

محمدحسین مقیمی قائم مقام کنونی وزارت کشور و استاندار سابق استان مرکزی با تصویب هیئت دولت جایگزین سیدحسین هاشمی استاندار پایتخت شد.

مقیمی 67 ساله متولد شهرستان خمین است.

همچنین خدابخش استاندار کنونی اردبیل ، جایگزین جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۷/۵ ۱۶:۱۷

نمیدونم برخی دوستان چرابحث اب روبااستاندارقاطی کردند.دیگرایشون انتخاب شدند.البته ایشون حق پایمال کردن حق اب میانه روندارند.بهتره نمایندگان میانه درنشست بااقای خدابخش ظرفیت های بالقوه انسانی واقتصادی وارتباطی میانه رودرمیان بزارندتامراغه,مرند,بناب افکارشون روبه غرب استان متمایل نکردند.

۹۶/۷/۴ ۲۱:۵۰

به گزارش مشرق،‌ بررسی شاخص‌های عمده نیروی کار در بهار سال 96 در مقایسه با بهار سال 95 به تفکیک استان‌ها نشان می‌دهد که نرخ بیکاری در آذربایجان شرقی در بهار سال 96 رقم 6.3 درصد بود که این میزان با افزایش 4 درصدی به 10.3 درصد در بهار امسال رسیده است.

۹۶/۷/۴ ۱۰:۵۱

برادر تو جامعه ای که هر کس به حق خودش وداشته هاش قانع نباشه و چشم دزدی به ابهای مناطق دیگه بندازه قطعا هرج و مرج و اختلاف پیش میاد بناب اب زیاد مصرف میکنه اب دریاچه ارومیه خشک میشه از این طرف به جای اینکه بنابیها رو بنشونن سر جاشون اب ارس اردبیل و میدن دریاچه ارومیه از این ور هم اردبیل چشم دزدی رو ابهای میانه دوخته
این اتفاقها میفته و کشور هرج و مرج میشه در صورتیکه مهندسی و طبق قانون عمل بشه مملکت قانون داشته باشه اولین کسی که باید مجازات بشه استانداری اذربایجانشرقی هست که چرا به بناب اضافه از حد اجازه برداشت اب داده نمایندگان محترم پیگیری و مجازات این بحران را در نظر بگیرن این کار نماینده هست به اردبیلیها هم بگین به حقوق خودتان قانع شوید و مردم میانه بشینین جاتون و از جایتان تکان نخورید بگین تکلیف اب ما رو مشخص کنید بعد زمینهایمان را بفروشیم برای ابگیری هر کسی یه وظیفه ای داره

۹۶/۷/۴ ۰۹:۲۲

اگر مصلحت ببینیم .انتقال بین حوزه ای منسوخ شده است و علمی ثابت شده .حتی در امریکا و فرانسه اینکار متوقف کردن دیدند بیایند تا سرش درست کنند چشمش کور شده.
تا زمانیکه اردبیل تبریز بناب مصرف اب خودشان مکانیزه درست نکنند با انتقال اب هم مشکل درست نمیشود. نمونه دریاچه ارومیه 32 میلیارد مترمکعب اب داشته امروزه فقط یک میلیارد مانده ،یعنی اینها طی ده سال 30 میلیارد مترمکعب با کشت غیر عقلانی و سنتی غیبش کردند!
حال قزل اوزن بدبخت کلا یک میلیارد دبی در سال دارد .مطمئنا اردبیل انرا محوش خواهد کرد.بجای اینکارها ،باید مشکل اساسی ریشه ای درست کرد. مدیر جهاد کشاورزی یا وزیر جهاد ،ببین نیاز کشور چقدر همانقدر اجازه کشت سیب زمینی یا هندوانه بدهید.تا این مشکلات کم ابی هم نیاد.

الان محصول کلزا کم اب هست هم درخودکفایی روغن ایران موثرهست قیمت خوبی هم میخرند ایا جهاد اومده برای حل این مشکل این محصول جای سیب زمینی در اردبیل کشت بدهد.
الان ما در میانه چه میکنیم میبینیم اب نمیدهند همان عدس گندممان میکاریم دیگر نمیرویم از دریای خزر اب بخواهیم تا سیب زمینی بکاریم.
اما متاسفانه اردبیل بناب تبریز حاضر نیستند واقعیات بپذیرند هنوز به کشت محصولات زیانده و اب بر مبادرت میکنند اینهم نهایت خودخواهی است. اگر اینگونه باشد ما میانه ای ها خواهان انتقال اب ارس به میانه هستیم.

بالاخره اب ظرفیت دارد تا حدی هست،بقیمت ثروتمند شدن اردبیل تبریز ما باید از تشنگی بمیریم؟

۹۶/۷/۴ ۰۶:۳۹

من زیاد در مسایل اب و انتقال ان اطلاعات کافی ندارم وارد جزییات بحث شما نمیشم اما بعضا بحثهای اینگونه را در این سایت می بینم ازجهتی تاسف می خورم چرا باید درهرمنطقه کشمکش ها تا این حد باشد که اثارش را اینگونه اینجا شاهدباشیم اخر این نوع رفتارها وکشمکشها به کجا منتهی می شود شعاری دیده بودم قبلا زیاد مطرح بود "جهانی بیندیشیم منطقه ای عمل کنیم "اگر منظور این باشد که وسعت دید داشته باشیم و منطقه را در سطح ونرم جهانی توسعه دهیم خوب است اما اگر منظور این باشد که جهانی بیندیشیم و هر منطقه برای خود جهانی باشد جدا از هم تفکر غلطی است که متاسفانه مورد دوم عمل می شود کل کشور واحد یکپارچه ای است که هرمنطقه مزیتهای نسبی مخصوص به خود را داراست که معمولا دیگری فاقد ان است هرچند مشابهتهایی دارند وبه زبان ساده کسی جای کس دیگر را اشغال نمی کند نزاعهای اینگونه حتی در مرحله نظر هم ضررهای زیادی داردبله تا انجا که منطقی است مسولین محلی از حق منطقه باید دفاع کنند منتها کشورظرفیت این همه کشمکشها را ندارد و اگر چنانچه بین برخی نمایندگان ومسولین هم خواسته های منطقه ای بر مصالح عمومی کشور ارجحیت بیابد وانها هم وارد این فاز شوند موضوع حادتر می شود بنابراین فکر می کنم شعارخوب این باشد "جهانی فکر کنیم وجهانی عمل کنیم"

۹۶/۷/۴ ۰۶:۱۷

کاش جوان می دانست وپیر می توانست

۹۶/۷/۳ ۱۹:۰۷

ای کاش برای میانه هم در پستها وسمتهای عالی مدیریتی جوانهای بااستعداد بکارگیری بشه.حقیقتا جوانها بازدهشان از پیروپاتالها بیشتره

۹۶/۷/۳ ۱۶:۵۹

خواهش,اشکالی نداره همشهری.بنابه تحقیقاتی که کرده بودم عرض کردم.منم باانتقال اب به خارج ازحوزه ابریزمخالفم.مثل شمامیگم اب ماحق ماست.تعصب امثال شمابه شهرمان ستودنی ست.شایدبی ازحددایره بی طرفی روگرفتم شرمنده.

۹۶/۷/۳ ۱۵:۱۹

ببخشید بد حرف زدم فکر کردم طرف این اردبیلی ها هستید.

اب ما حق ماست.پدافند هم حالیمون نیست.

خود اردبیل کلا نا امنه .میانه چون توی عمق کشوره امنتره

۹۶/۷/۳ ۱۵:۱۵

داستان نگو
انتقال بین حوزه ای منسوخ شده.

بیطرف بخاطر نپذیرفتن همین رای نگرفت چون میگفت یزد از کارون اب بیارند.

شما درست مصرف کنید به منابع اب دیگران چشم نداشته باشید.
اردبیل حتی اگر مجوز گرفته باشد چون بودجه سد شهریار 10 میلیارد کلا بسته شده برای 96.


حداقل 25 سال زمان میخواهد که فقط زمینهای سد دولت بخرد.
الکی شکمتان صابون نزنید.

انتقال اب ارس هم بماچه بروید با تبریز حل کنید.

خود مجمع نمایندگان استان اردبیل گفته جنازه مان برود نمیگذاریم تبریز برود لینک خبرش در سایت خبرگزاری فارس هست.


حال چگونه انتقال اب میانه اینجا حلال هست؟.

این تناقض چگونه جواب میدهید.


امنیت ملی این نیست شما زور بگویید .
اگر ما اب برای خوردن نداشته باشیم و صنعت .
انوقت اوضاع میانه متشنج خواهد شد.چون همین الان میانه نیاز دارد.اب مازاد نداریم به غیر حوضه بدهیم.

۹۶/۷/۳ ۱۵:۰۵

آقای خدابخش نه مدیرند و انسان خوش فکر . خودتون را گول نزنید وزارت کشور تنها کاری که کرده جابجایی استانداران از یک استان به استان دیگر کرده اگر راست می گفت گزینه های دیگری انتخاب میکرد مگر قحط الرجاله ؟ خدابخش اگر استاندار خوبی بود برای استان اردبیل یه کاری میکرد توی 4 سال یک کلمه از راه آهن اردبیل سخن گفت آن هم این بود: « مسیر راه آهن را بجای میانه از بستان آباد انتخاب کنیم.»

۹۶/۷/۳ ۱۲:۵۰

همشهری محترم بی جهت برای کل شهرستان تصمیم نگیر,زنجان چه نیازی به میانه داره,ماراهمون ازاونجامیگذره,برعکسش صدق نمیکنه.قزوین ازش جداشدپیشرفته ترشد.نمیگم زنجان پیشرفت نکرده ولی نتونستندازموقعیت ارتباطی ونزدیکیش به پایتخت انطورکه بایدبهره ببرند,بجزابهروخرمدره بقیه نقاطش چندان توسعه نیافتند.شمابفکرتشکیل استان مستقل باش وفکرالحاق ونکن.

۹۶/۷/۳ ۱۱:۳۹

خب سردارکریمیان فرمانده سپاه عاشورااستان هم اردبیلی هستند.این افکارمنسوخه,شایستگی افرادبه ایمان وتخصص وسابقه انهاهست.اگراینطوره مهندس هاشمی استاندارتهران چراشد؟مثال زیاده.راستی مهندس هاشمی فعلا چه پستی دارند؟

۹۶/۷/۳ ۱۰:۵۷

باکمال بی طرفی بحث انتقال اب به انتخاب استاندارربطی نداشته.اگرخدابخش هم استاندارنمی شدبازم انتقالش مطرح بود.همانطورکه انتقال اب ارس به تبریز,شبستر,دریاچه ارومیه مصوب شده وتازگیاازشورای اقتصادتامین فایناس خارجیش تصویب شده,متاسفانه انتقال اب قزل اوزن هم به اردبیل به میزان پنجاه میلیون مترمکعب درفازاول تصمیم گیری شده بااین تفاوت که هنوزمنابع مالی اون تامین نشده,بحث انتقال اب درایران جزمواردپدافندغیرعامل وهم ردیف باامنیت ملی قرارداده شده,شخص یه نفرنماینده,استاندارنمیتونه براش تصمیم گیری کنه,این پیش بینی هاازسالهای قبل انجام گرفته.اونطورهم نمیتونه باشه استاندارجدیدتوروزروشن همه اب وبه همشهریاش بذل وبخشش کنه,بالاخره این وسط نظارت نمایندگان هم هست.من به شخصه ازحقمون نمیگذرم.

۹۶/۷/۳ ۱۰:۴۱

ارزش یک سازمان به دارایی های آن وابسته است و هیچ سرمایه ای بالاتر از نیروی انسانی نمی باشد. در حقیقیت چگونگی استخدام و مدیریت کارکنان در یک شرکت، نکته مهمی است که برنده ها را از بازنده ها، و مدیران را از دنباله رو ها، متمایز میسازد. با وجود ارزش آشکار نیروی انسانی، باز هم جمع کثیری از مدیران توانایی درک این مطلب، که انسانها سرمایه های بیجانی نبوده و نیازمند مراقبت، هدایت و رهبری هستند، را ندارند. در این وضعیت کارفرما باید قادر باشد تا کارکنانی که کمی با سایرین فرق دارند را در جایگاه مناسب خودشان قرار دهد، تا منجر به بروز مشکل نشوند. اغلب افرادی که از نظر مهارت و توانایی های انجام کار حرف اول و آخر را در سازمان ها میزنند، کارهای خود را مستقیم و بی پرده انجام داده و معمولا باعث به وجود آمدن ناراحتی برای سایرین (وایجاد تنش در سازمان) می شوند. یک مدیر موفق کسی است که بتواند با هشیاری کامل این افراد نا متعارف و غیر عادی را رهبری و هدایت نماید. افراد نامتعارف در کار و تجارت را می توان به افراد مشابه در ورزش تشیبه نمود. هم در ورزش و هم در عرصه کار و تجارت باید به صندلی خود تکیه دهیم و لذت ببریم، البته تا موقعی که کار نادرستی از این افراد نا متعارف سر نزده باشد. مدیریت شاغلین و به ویژه کارکنان نامتعارف به اندازه مدیریت یک سوپر استار راک دشوار است. به همان حالتی که مدیر یک خواننده باید با او به مهربانی رفتار کرده و مراقبش باشد (چرا که او برایش خیلی با ارزش است) کارخانه ای که از این نوع کارکمندان دارد نیز باید با توجه کامل به مدیریت و هدایت انها بپردازد. اغلب هدایت این گونه این افراد ارتباط مستقیمی با هدایت منیت های انها دارد.
منیت ها به زمین فرود می آیند

۹۶/۷/۳ ۱۰:۳۱

یه سئوال:
استاد شما با استفاده از کلمه ((را)) در تایپ نظراتتون مشکل دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۶/۷/۳ ۰۹:۲۲

جناب اقای دکتر خدابخش یکی از مدیران موفق استان در زمان عهده داری مسئولیت معاونت امو رعمرانی و سیاسی ، امنیتی استانداری آذربایجانشرقی بودند . مدیری خوش فکر ، توانمند، برنامه ریز و صاحب فکر در خصوصو مسائل عمرانی ، سیاسی و اقتصادی میباشند و در همه زمینه های اشاره شده دارای تجربه و توانمندی هستند ایشان یقینااز مدیریت سیاسی قبلی استان کارآمدتر و موفق تر عمل خواهند کرد زیرا هم شناخت کافی از مسائل استان آذر بایجانشرقی را به لحلظ مسئولیت هایی که داشتند دارد و هم در راس امور استان در مسئولیت بودند . با توجه به به اشرافیت بالای ایشان به مسائل و موضوعات امنیتی ، سیاسی و عمرانی و اقتصادی و همچنین اجتماعی و فرهنگی امید است که بتوانند با بهره گیری از تجارب مدیریتی و علمی در حال مشکلات اساسی استان و همچنین شهرستانها که سالیان سال به صورت نصفه ناقص مانده اقدامات اساسی و موثری را صورت دهند . با آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون .

۹۶/۷/۳ ۰۸:۵۷

الان مدتی است مردم دلیجان و محلات به دلیل بی مهری های استان اراک به این شهرها ،کمپینی را برای الحاق این دو شهر به استان قم شروع کرده اند که اتفاقا مورد حمایت مجلس و دولت نیز قرار گرفته و عنقریب این دو شهر به استان قم ملحق می شوند. در مورد میانه نیز تنها راه چاره الحاق به استان زنجان است. و قبول کنیم با الحاق میانه به زنجان اگر وضعیت شهر بهتر نشود حداقل بدتر نیز نخواهد شد. تبریز به میانه توجه نکرده و نخواهد کرد والسلام

۹۶/۷/۳ ۰۸:۳۸

هاشمی زرنگ تر ازین حرفاست استاندار آذربایجان بشه

۹۶/۷/۳ ۰۸:۰۵

امیدوارم استاندار جدید به میانه توجه کند.

۹۶/۷/۳ ۰۶:۲۷

چه جبارزاده چه خدابخش چه فرقی به حال میانه میکنه؟

۹۶/۷/۳ ۰۶:۱۸

من میگم تبریزی ها اینجور فکر میکنند نمیام که بگم درسته یا باطله

۹۶/۷/۳ ۰۱:۴۹

با سلام خدمت دوستان و همشهریان عزیزم جناب آقای دکتر خدابخش انسان خوب و وارسته ای هستن ولی اینو مطمئن باشین اون خدمتی رو که یک میانه ای در سمت استانداری برای میانه میکرد صد در صد خیلی بیشتر از یک غیر میانه ای میتونست باشه. ما میانه ایها انسانهای غریبه پرستی هستیم در حالی که چشم پیشرفت همشهری خودمونو نداریم و با تین وظعیت میانه به هیچ کجا نخواهد رسید چون مشکل خود ما و افکار ماست نه استاندار و فرماندار و ....

۹۶/۷/۳ ۰۱:۰۷

چه ربطی داره اون موقع نباید از روستاها کسی تو شهر مسولیت بگیره یا تو تهران و وزارتخونها اصلا از شهرستانها نباید باشند چون همه شهرستانها زیر نظر پایتخت هستند

۹۶/۷/۳ ۰۰:۱۰

خداروشکر.

۹۶/۷/۲ ۲۳:۵۲

از هرچی نگذریم.ولی اینم جالبه. انتخاب یه اردبیلی برای تبریزی ها... چون همگان میدانند این دو شهر برای هم مثل کارد و پنیرند. چون یه زمانی اردبیل جزو تبریز بوده .الان یه اردبیلی رییس میشه.

۹۶/۷/۲ ۲۳:۴۸

حالا این اینجا برعکس میشه.انتخاب اردبیلی برای زنجان میزنه راه کلور درام درست میکنه .کلا سه تا از راه های میانه ،مثل نیر میانه،فیروزاباد میانه،سرچم اردبیل ازدور خارج میکنه.!! شانس ما میانه ای ها چون برعکسه! اما در مورد جبار زاده با احترام به فرماندار . ولی...استاندار چند دهه استان بودند. هم رتبه اول اشتغال از دست دادیم .یزد جایمان گرفت. رتبه اول جذب سرمایه‌گذاری خارجی ازدست دادیم و قزوین الان جایمان گرفته. از نظر راه ها هم پسرفت کردیم. در حالیکه قزوین طی این چهارسال چند بزرگراه چهاربانده احداث کرد ازادراه بویین زهرا ساوه تصویب کردند. درحالیکه سرمایه گذار آزادراه تبریز بازرگان کلا فراری شد. الان شایعات هست اصلا شاید شروع نشه چون موازی طرح راه اهن تبریز بازرگان میشه. دریاچه ارومیه موقع رفتن ایشان وضعش بدتر شد. رشد مهاجرت در شرق استان فزونی یافت که نشان عدم مدیریت مناسب و توسعه نامتوازن بوده است. راه اهن کرمانشاه همدان افتتاح شد درحالیکه دیرتر از پروژه راه اهن میانه تبریز شروع شده بودند اما با تعجب زودتر افتتاح شدند. این نشان از عدم علاقه ایشان داشت .راه اهن میانه تبریز الویت اخر امسال شده . همینطور نشانه دیگر ضعف ایشان تعامل ضعیف با شهرستان های استان بود علنا جنوب و شرق استان رها کرده بودند

۹۶/۷/۲ ۲۲:۵۹

حالاقراره یه اردبیلی دیگه بنام کمال پیرموذن استاندارزنجان بشه,سوابق اجرایی شهردارونماینده اردبیل.منبع موثق.نمیدونم اردبیل حیات خلوت برخی سیاستمداران شده یاازاب وهواشه,احمدی نژادونیکزادوحالاخدابخش و....البته احمدی نژاداولین استاندارش بوداصالتاگرمساریه.

۹۶/۷/۲ ۲۲:۵۲

عکس مطلب مربوط به کیست.اگراستاندارتهرانه,مبارکش باشه.بحث درمورداستانداراذربایجان شرقیه نه تهران.

۹۶/۷/۲ ۲۲:۳۵

اقای دکترخدابخش سوابقی اجرایی زیادی ازاول انقلاب تابحال داشته.درسته ایشون اردبیلی هستندولی بیشترمسولیت های اجراییش درغرب استان اذربایجان شرقی واذربایجان غربی هستش حتی بیشتراززادگاهش اردبیل.حالاسوابقشونمیگم همه میدونیدیامیتونیدسرچ کنید.درحقیقت چندان غیربومی نیست.
برخی میگندبه شرق استان رسیدگی میکنه درحالی که اگراینطوربودنمایندگان مراغه,مرندیاخودجبارزاده ازش حمایت نمیکردند.ساعاتی پس ازانتخاب شدن هم به تکمیل بزرگراه مرندواهرواشاره کرده.
البته استاندارنصف ماجراست,نصف دیگرنمایندگان هستند که نمایندگان میانه بایدپیگیرباشند.
انطوری که درکانال هاوگروههای اردبیل دیدم ایشون تعامل مناسبی بانمایندگان,نماینده ولی فقیه داشتندوبه همه شهرستانهای استان سفرمیکنند.وسعی دربکارگیری ظرفیت های هرشهرستان وایجادپروژه های بزرگ بنام مگاپروژه درنقاط مختلف استان هستند.
این خصلت خوبیه که مجمع درایشان دیده.درموردانتقال اب هم تاثیرایشون نمیتونه زیادباشه چون فرااستانی ومربوط به وزارت نیروست,عوامل متعددی درانتقال اب دخیلند.
چهارسال اقای جبارزاده گذشت,چهارسال پیش روهم زودخواهدگذشت.امیدواریم انتخابشون باعث خیربرای منطقه مون باشه.

۹۶/۷/۲ ۲۲:۰۰

بله درست میگویی.

توی همه جای ایران قیمت زمین شالی یا کشت برنج چند ده برابر قیمت یک زمین سیب زمینی است.

برویم همین شمال ببینید زمین شالی قیمتش چقدر هست.وزارت نیرو چند از میانه ای بدبخت میخرد.


سد لعنتی زدند زمین های شالی ما نابود کردند.
تا زمین های سیب زمینی اردبیل سیراب کنند.

ایا کشت برنج که کمبود اساسی و جزو محصولات اساسی کشور است مهم هست.
یا کشت سیب زمینی که مازاد تولید داریم؟.


ما اصلا سد نخواهیم کیو ببینیم .زمین های شالی خودمان پس بدهند .حداقل هر زمین شالی 20 نفر مشغول کار میکرد. اشتغال داشت.

تازه حتی سد ابگیری بشه وقتی یه قطره پایاب به میانه نمیدهند چه فایده دارد؟
هم زمین های شالی میانه نابود میکنند.
و هم بهره ان را هم گیلان اردبیل میبرند.

اگر واقعا راست میگویند اول شبکه پایاب میانه بزنند بعد ابگیری کنند.تا راست حرفهایشان معلوم شود.


توی کل دنیا اول شبکه پایاب میزنند بعد سد احداث میکنند تا بلافاصله قابل بهره برداری بشه.
چون سد هم بهره برداریش زمان دارد بعد ان بی مصرف میشود.

توی ایران برعکسه سد میزنند تا اینها واقعا اگر بخواهند پایاب درست کنند سد را رسوبات گرفته باید تخریب شود.زمان تمام میشود

نهایت عمر هر سد کلا 50 الی 100 هست بعد ان باید تخریب شود.

۹۶/۷/۲ ۲۰:۳۰

احسنت بهترین راهکار برای گرفتن حق آبه میانه همینکار هست که مردمی که اونجا زمین دارن زمینشان را به دولت ندهند بگن تکلیف حق آبه میانه رو تعیین کنید بعد زمین بدیم اینطوری مشخص میشه آب و زمین مال کی هست
اینکار مثل اقدام مصدق برای ملی کردن نفت هست
برخی مواقع یک عمل بهتر از هزار حرف هست

۹۶/۷/۲ ۲۰:۱۹

نمایندگان وقتی به دولت فشاربیارنداینطورمیشه.الان مصوبه شورای اقتصادمبنی برانتقال بیش ازپنجاه درصداب ارس به شبستر,تبریز,دریاچه ارومیه,موجوده.فرستادن لینک شونمیدونم.
دست استاندارنیست درست ولی بخداحقیقته.دستهای پشت پرده هست
دردرازمدت برای مغان اردبیل ضررخواهدداشت.ولی ازانتقال اب قزل اورن خبرقطعی دردست نیست ولی احتمالااونهم قطعی میشه.

۹۶/۷/۲ ۲۰:۰۶

بعید میدونم در توان استاندار باشه که آب را سهمیه یه استان دیگه کنه اینکار در توان وزارت نیرو میباشد شابد موقتا اینکار را بکند ولی دایمی نمیتواند
به هر حال انتخاب استانداری از شرق استان به نفع میانه و شرق استان میباشد امیدوارم به فکر جاده های میانه باشد اگه نوبتی هم باشه نوبت میانه است البته نوبتش خیلی وقته گذشته

۹۶/۷/۲ ۱۹:۵۷

اگر ادا دربیارند.
ما هم مانع فروش زمینهای سد میشویم .
الان 250 میلیارد تومان قیمت گذاشتند.

درحالیکه ارزش واقعی زمین ها بالای 500 میلیارد هست.

۹۶/۷/۲ ۱۹:۵۵

دیگر با ابهای میانه خداحافظی کنید.

انتقال اب به اردبیل شروع شد.


رویای کشت و صنعت ،پتروشیمی میانه برباد خواهد رفت.

سد شهریار روستاهای میانه غرق خواهد کرد.
با حمایت استاندار اردبیلی اب ان به اردبیل خواهد رفت.

حداقل نمایندگان شهرستان استاندار جدید بگونه ای قانع کنند ضد منافع شهرستان میانه و استان عمل نکند.

همانطور که جبار زاده عمل کرد فقط بطرف استان خود رسید.ایشان هم بنفع مطلق استانش عمل نکند.منافع استان را هم تامین کنداما انتظاری که داریم استاندار جدید اردبیل به شرق استان برسد.


بزرگراه سرچم میانه و قره چمن بودجه ملی داده شود.
کریدور راه فومن خلخال میانه میاندواب فعال کند.


جاده نیر میانه اغاز شود. تا غرب میانه توسعه یابد.
بزرگراه سرچم اردبیل انجام شود تا شرق میانه توسعه یابد.
راه اهن میانه اردبیل توجه ویژه تر شود.

جاده سراب ترکمنچای دوباره مطالعات ان اغاز شود تا فاصله ارسباران نصف شود.

سد شهریار افتتاح شود حقابه کشاورزی کاغذکنان و صنعتی میانه داده شود.

ادامه راه اهن میانه اردبیل تا پارس اباد ادامه یابد تا متصل خط اهن جمهوری آذربایجان شود.این خط اهن ترانزیتی شود .که هم برای میانه منافع دارد و هم برای اردبیل که درامد ارزی پیدا میکنند.

خط اهن استارا هم شکست میدهد.


خط اهن میانه تبریز ادامه ان تا بازرگان ساخته شود تا هم کردها دور بزند و هم دریاچه وان را.
همچنین برای اولین بار ارتباط ترکان علوی شرق ترکیه با آذربایجان شرقی برقرار شود.

که امنیت ترانزیت ایران تثبیت کند.

با توجه به منازعات اکراد در عراق که نتوانند تجارت آذربایجان شرقی با ترکیه قطع کنند.

توجه ویژه به مناطق محروم و مهاجر فرست استان شود.

۹۶/۷/۲ ۱۹:۲۱

آرزوی توفیق و سلامتی به آقای خدابخش واقعا مردی از جنس مردم

۹۶/۷/۲ ۱۹:۱۹

کار,کارتبریزه.ازیه طرف بیش ازنصف اب ارس وبرای اب شرب وکشاورزی شبستر,تبریزواحیای دریاچه ارومیه توشورای اقتصادمصوب میکنه,ازطرف دیگرقول انتقال بخشی ازاب قزل اوزون وبه اردبیل میده.ببینیدچه بده بستانهای شده,سیاست اینطوریه.

۹۶/۷/۲ ۱۹:۱۱

معلوم بودخدابخش استانداراذربایجانشرقی میشه.باارزوی موفقیت برای ایشان

اخبار روز