کد خبر: ۷۶۲۰
۱۱۱۰ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

تمام شهر باید نشانگر واقعه زینبیه و ثارالله باشد

۱۳۹۱/۹/۱۴
۱۷:۳۴

 

 

فرماندار میانه باتاکید بر همکاری همه مسئولین شهر گفت: تمام شهر باید نشانگر واقعه حادثه در زینبیه و ثارالله باشد تا هر رهگذری که از شهرمان عبور می کند از این فاجعه بوقوع پیوسته آگاه شود.
تقی خلفاپور در جلسه هماهنگی کنگره بین المللی نیمکتهای سوخته ، رسیدن به چشم انداز مورد نظر در مورد یادواره و یادمان شهدای زینبیه و ثارلله طی سال آتی را نیازمند برنامه ریزی دقیق و همه جانبه از سوی استان و شهرستان عنوان کرد.
وی ادامه داد : امسال باید در کنار برگزاری یادواره شهدا ، بحث یادمان در محل زینبیه را به اتمام رسانده و عملی کنیم .
همچنین در این جلسه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میانه بر نمایان کردن مظلومیت شهدای زینبیه و ثارالله به مجامع بین المللی تاکید کرده و غفلت 27 ساله از این امر مهم را مایه تاسف خواند.
سرهنگ عباسقلی احمدزاده ، اعلام نمودن شهید دانش آموز ایران قربان بعنوان شهید شاخص سال جاری ،توزیع 50 هزاربروشوردر سطح استان ، آماده کردن کتابچه جیبی ودست نوشته های شهدای دانش آموزراازجمله عملکردستادیادواره شهداخواندوگفت: مقرر شده تا دبیرخانه دائمی زنان ایثارگر در میانه تشکیل شود.
وی ساماندهی مزار شهدای دانش آموز را نیازمند مساعدت مسئولین شهر و استان عنوان کرده از حمایت دانشگاهها و آموزش و پرورش میانه در راستای برگزاری یادواره طی سالهای اخیر تقدیر کرده گفت: حمایت همه جانبه این عزیزان در برگزاری یادواره بین المللی سبب بهره وری بیشتر از این فرصت بدست آمده خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۹/۱۴ ۱۳:۳۶
آقای خلفاپور زمانی این افتخار ملی را برای ما باید ارزش بگذارند که حداقل یک امتیازی مانند فرمانداری ویژه را به شهرستان هدیه کنند . همه میدانند که شهرستان طبس نمیتوانست شرایط فرمانداری ویژه را کسب کند زیرا تنها یک سوم از این شرط را دارا بود ولی آقای احمدی نژاد در مراسم معرفی طبس به عنوان فرمانداری ویژه تنها به استناد به قضیه طبس در حمله آمریکایی ها این شهرستان را ویژه کردند. حالا برای ما میانه ای ها چی کار کردند؟ شما خودتان قضاوت کنید و از حق شهرستان میانه به عنوان دانش آموزان شهید بیگناه در تاریخ دفاع کنید والا این همایش ها ...

اخبار روز