کد خبر: ۷۶۶۸۸
۶۴۰ بازدید
۱۰ دیدگاه

اولین سفر کاری قائم مقام وزیر کشور به آذربایجان شرقی +تصاویر

۹۶/۷/۲۰
۱۰:۴۳

به گزارش صدای میانه ،سیدحسین هاشمی که اخیرا بعنوان قائم مقام وزیر کشور منصوب شده است در سفر یک روزه خود به آذربایجان شرقی در چند همایش استان در تبریز شرکت کرده و با مقامات استان دیدار و گفتگو می کند.

***************

نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی با حضور قائم‌مقام وزیر کشور و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

قائم مقام وزیر کشور در این نشست، با اشاره به ظرفیت‌های کم‌نظیر استان آذربایجان شرقی از جمله وجود کمربند مس در این استان، گفت: آذربایجان شرقی، از منابع کشاورزی و آبی خوبی برخوردار است و می‌تواند به عنوان استان پیشتاز در عرصه اقتصاد مقاومتی عمل کند.

سید حسین هاشمی با تأکید بر تعامل، همکاری و اعتماد بین مدیران استان در جهت تسریع اجرای پروژه‌ها و تحقق اقتصاد مقاومتی، افزود: باید مزیت‌های واقعی استان شناسایی شود تا از اتلاف منابع جلوگیری شود.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی به معنای اتکا به مزیت‌های داخلی در حد مطلوب، بسترسازی برای صادرات و وارد کردن آن‌چه نداریم است.

قائم مقام وزیر کشور با بیان این که تبریز الگویی برای تجارت جهانی است، بیان کرد: اقتصاد مقاومتی باید در همه حوزه‌ها خود را نشان دهد و امید است استان آذربایجان شرقی با عملکرد خوب و هم‌افزایی، در استفاده از ظرفیت‌های خود الگوی کشوری باشد.

هاشمی همچنین با تقدیر از زحمات استاندار سابق آذربایجان شرقی اظهار کرد: در دوره مدیریت دکتر جبارزاده، گزارش عملکرد بسیار خوبی ارائه می‌شد و این استان می‌تواند الگوی خوبی برای سایر استان‌ها باشد.

وی خاطرنشان کرد: دکتر خدابخش نیز فردی معتدل، باانگیزه و آشنا به استان و دارای تجربه‌ سیاسی و مدیریتی بوده و با توجه به اینکه بسترهای اقتصاد مقاومتی و توسعه در این استان در سطح بسیار مناسبی قرار دارند امیدواریم با همکاری همه مدیران استان موفق باشند.

****************

استقبال از هاشمی در فرودگاه تبریز توسط مسئولین استان

نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر خدابخش و مهندس هاشمی قائم مقام وزیر کشور/ عصر امروز

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی

دومین  هم اندیشی سند تدبیر توسعه آذربایجان شرقی با حضور قائم مقام وزیر کشور و استاندار آذربایجان شرقی/ صبح پنج شنبه

سخنرانی مهندس هاشمی قائم مقام محترم وزیر کشور در همایش تدبیر و توسعه استان آذربایجان شرقی. الان دانشگاه تبریز /علی حیدری

حضور قائم مقام وزير كشور و استاندار آذربايجان شرقى در مسجد سید حمزه/ شب پنج شنبه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۷/۲۰ ۲۱:۵۴

گورسن تبریزده تورکی دانیشیپ؟؟؟

۹۶/۷/۲۰ ۲۰:۰۷

مهندس هاشمی مرد سیاست مرد روزهای سخت افتخار میانه و آذربایجان است.امید است که با همکاری مهندس هاشمی و استاندار ، آذربایجان و میانه به پیشرفتهای زیادی دست پیدا کنند.یاشاسین

۹۶/۷/۲۰ ۱۵:۴۷

من موندم اقای هاشمی که خودش استاندارتهران بودازکجامیدونست جبارزاده عملکردخوبی داشته که واقعیتش اینطورهم نبوده.بجزافزایش بیکاری وخشک شدن دریاچه ورکودوپروژه های نیمه تمام چیزی نذاشت.

۹۶/۷/۲۰ ۱۵:۴۰

دوست عزیزمطمین باش سیاستهای هست که انشالله خیرمیانه دران هست,شماکه میگوییدهاشمی دست محبت برسراستاندارمیکشه اتفاقاکارخوبی ست.هرچه رابطه بین مهندس هاشمی واستاندارخدابخش قویترباشه به صلاح میانه ست.ازقدیم گفتن ازمحبت خارهاگل میشود.

۹۶/۷/۲۰ ۱۴:۳۴

برادر بزرگوار اکثر استاندارها در هر دوره تغییر پیدا میکنند وقرار نبود هاشمی این دوره هم استاندار تهران باقی بماند اگر اخبار را دنبال میکردید متوجه میشدید که اکثر استاندارها عوض شده اند وبعضی ها جابجا شده اند مثل خدابخش بعضی ها از استانداری به پستهای دیگر رفته اند مثل جبار زاده و هاشمی سعی کنیم به جای دشمنی از فرصتها برای پیشرفت استان وشهرمان استفاده کنیم

۹۶/۷/۲۰ ۱۱:۵۰

یه نفر دقیقا بگه این فرمند الان کجاست که می گفت: استان ما به یک استاندار قوی و با تجربه نیاز دارد نه هاشمی؟ حالا همین هاشمی اومده داره پدری می کنه به استاندار ما و دست محبت بر سرش می کشه و استاندار هم کلی کیف می کنه که قائم مقام وزیر ازش حمایت می کنه.

۹۶/۷/۲۰ ۱۱:۳۴

امیدواریم باهمکاری مهندس هاشمی واستاندارخدابخش شاهدرشدوارتقای همه جانبه میانه به جایگاه واقعیش باشیم.

۹۶/۷/۲۰ ۱۱:۱۲

باید همه ما به خودمان ببالیم که چنین شخصیت متخصصی را چندین بار روانه مجلس کردیم.امید وارم مهندس عزیز نیزشهر خود را فراموش نکند و هر چه از دستش در راستای تعالی میانه بر میآید را انجام داد.

۹۶/۷/۲۰ ۱۱:۱۰

ایشان را برای استانداری آذربایجان قبول نکردند واز استانداری تهران برکنار کردند حالا چه شده که قائم مقام شده وآمده برای استان پز بده از عجایب روزگار است...

۹۶/۷/۲۰ ۱۱:۰۱

یاشاسن میانانن ان بؤیوک کیشسی

اخبار روز