کد خبر: ۷۶۶۸۹
۳۲۷ بازدید
۱۰ دیدگاه

فولاد میانه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت افتتاح می شود

۹۶/۷/۲۰
۱۱:۴۰

به گزارش صدای میانه، کارخانه احیای مستقیم (تولید آهن اسفنجی) فولاد میانه با تکنولوژی ایرانی پرد، شنبه با حضور دکتر جهانگیری و محمد شریعتمداری افتتاح می شود.

 این کارخانه با ظرفیت سالانه 800 هزار تن از جمله طرح های بومی با فناوری ایرانی (پِرِد) است که تاکنون 22 هزار تن تولید داشته است.

میزان سرمایه گذاری برای ساخت این کارخانه، 280 میلیارد تومان بوده است و با بهره برداری از این واحد، 250 نفر به طور مستقیم و 750 نفر به طور غیر مستقیم صاحب شغل می شوند.

 میانگین خلوص آهن اسفنجی تولیدی 95 درصد بوده و در برخی روزها به بیش از 97 درصد رسیده است.

 در ساخت این کارخانه، 300 شرکت داخلی مشارکت داشته اند و در اجرای آن از نیروهای بومی استفاده شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

مطالب مرتبط

نظر شما

۹۶/۷/۲۱ ۰۷:۵۹

جا دارد از مسولین محترم مهندسین عزیز وکارگران زحمت کش مسولین محترم قرارگاه خاتم الاانبیا سپاه پاسداران که باتلاش شبانه روزی این طرح بزرگ را در شرایط بد اقتصادی که اکثر طرحها نیمه تمام مانده به اتمام وسرانجام رسانده اند از طرف مردم فهیم میانه تشکر و قدردانی کنیم ...ایجاد شغل برای هزاران نفر به صورت مستقیم وغیر مستقیم کار بسیار بزرگ و شرافت مندانه ودر خور ستایش میباشد.. انشا الله شاهد افتتاح فاز سوم فولاد هر چه سریعتر باشیم.

۹۶/۷/۲۰ ۲۱:۳۴

با افتتاح این پروژه میزان ترافیک جاده های میانه به دو برابر افزایش خواهد یافت جادارد از فرصت پیش امده و حضور جناب معاون مشکلات جاده های مرگ میانه به ایشان باز گو نموده و مساعدت های ایشان خواستار شود

۹۶/۷/۲۰ ۲۱:۰۱

حیف که تاسف ما کار به جایی نمیبرد اما خدا بزرگ است

۹۶/۷/۲۰ ۱۶:۲۴

خدا کنه مثل افتتاح بیمارستان امام نشه

۹۶/۷/۲۰ ۱۶:۰۳

از شهرک صنعتی شماره 2 واقع در کلوچه خالصه بازدید کنند این شهرک فقط یک تالو داره که اگر همینطوری بمونه موجب افت شهرستان است

۹۶/۷/۲۰ ۱۶:۰۱

در این سفر لازم است مجوز بانک صنعت و معدن میانه هم صادر گردد.

۹۶/۷/۲۰ ۱۶:۰۰

فرصت مغتنمی است تا بازدیدی از طرح استخراج مس مولیبدن هم بعمل آید.

۹۶/۷/۲۰ ۱۳:۲۱

باسلام ای کاش مسئولین محترم شهرستان میانه و استان یک برنامه ریزی داشته باشند ٱقای جهانگیری از جاده سرچم ـ میانه بیایند تا وضعیت وخیم این جاده را به عینه مشاهده کنند.

۹۶/۷/۲۰ ۱۲:۳۴

سلام منظورتان کدوم ۲۵۰ نفر هست؟؟همش ۱۰۰نفر رفتن باقیشون هم که سفارشی هستن وما هم موندیم خارج از گود!!! واقعا که عجب عدالتی تو مملکت اسلامیمان داریم!؟

۹۶/۷/۲۰ ۱۲:۲۶

با سلام
این 250 نفر از کجا تکمیل شده در حالی که هنوز مارو دعوت نکردند، فاز ذوب فرم تکمیل کردیم و به انتظار دعوت هستیم، شش سال انتظار کافی نبود.
خدا به دادمان برسه جز او هیچ کس درد مارو نمیفهمه.
افتتاح بدون ما مبارکتون باشه...

اخبار روز