کد خبر: ۷۶۷۷۳
۳۳۹ بازدید
۳ دیدگاه

سردار عبداللهی در مراسم افتتاح کارخانه آهن اسفنجی فولاد میانه ؛

90درصد تجهیزات،‌ داخلی است

۹۶/۷/۲۲
۱۷:۱۸

سردار عبداللهی در مراسم افتتاح کارخانه آهن اسفنجی فولاد میانه این خبر را اعلام کرد. وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید در این مجموعه مشهود است. قرارگاه خاتم الانبیا پیمانکار پروژه ساخت کارخانه احیای مستقیم (آهن اسفنجی) فولاد میانه است. این طرح از جمله پروژه های استانی فولاد است که امروز با حضور معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در عین حال به امکانات کشور در شکوفایی اقتصاد اشاره کرد و اظهار داشت: بهره برداری از معادن کشور راهی برای کاهش وابستگی به درامدهای نفت است.

وی با بیان اینکه قرارگاه خاتم در همه حوزه های فعالیت می کند گفت: این حوزه ها بر اساس اولویت های دولت مشحص می شود.

عبداللهی ادامه داد: اگر دولت مساعدت کند که مردم سرمایه هایشان را در مسیر سازندگی آورند،‌ شاهد رونق در بسیاری از حوزه های اقتصادی خواهیم شد.

وی با تاکید بر انجام پروژه های زیرساختی توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا افزود: ‌در آزاد راه ها 70درصد پروژه ها در اختیار قرارگاه و 30درصد در اختیار دولت است. سردار عبداللهی همچنین خبر داد که این قرارگاه 60 پروژه در دست راه اندازی دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

مطالب مرتبط

نظر شما

۹۶/۷/۲۳ ۱۲:۱۸

ملاک من برای انتخاب مدیران تعهد کاری ، حرکت در میدان عمل و اشراف کامل به حوزه مدیریتی است، مسئولان باید فرصت خدمت را مغتنم بشمارند و تلاش کند در پایان دوره فعالیت خود اثر مثبتی بر جا بگذارند ، در عین اینکه به گونه ای عمل کنند که همچنان در مسئولیت واگذار شده حضور خواهند داشت، در صورت دیگر این موضوع را نیز در نظر داشته باشند که ممکن است امروز روز آخر حضور آنها در این مسند باشد ، پس به دنبال انجام مسئولیت با حداکثر کیفیت ممکن باشند

۹۶/۷/۲۲ ۱۷:۳۱

بهره برداری از معدن را جایگزین بهره برداری از نفت کردن چه توفیری می کند ؟!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز