کد خبر: ۷۷۱۰۶
۴۷۷ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

"احداث پایانه صادراتی شهرستان میانه" تصویب شد

۱۳۹۶/۸/۳
۱۶:۴۶

موضوع  "احداث پایانه صادراتی شهرستان میانه" در کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان مصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه ، موضوع احداث پایانه صادراتی شهرستان میانه در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان که عصر روز دوشنبه مورخه 96/8/1 در  محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و با حضور مهندس نواداد ، معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجانشرقی و مهندس نجاتی رئیس  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار گردید مطرح و به تصویب رسید.

در این جلسه مهندس شکری ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان توانمندی ها و پتانسیل های شهرستان  اظهار داشت  که میانه با اتکا به این توانمندی ها و وجود نیروهای انسانی و سرمایه گذاران قوی  می تواند در آینده تبدیل به قطب صادرات استان و کشور گردد فلذا به منظور تحقق این امر لزوم تکمیل ساختارهای مورد نیاز از جمله، احداث پایانه صادراتی و استقرار دفاتر گمرگ و  استاندارد در این شهرستان را از ضروریات دانستند.

ایشان همچنین از استاندار محترم خواستند تا موضوع ایجاد منطقه ویژه اقتصادی شهرستان میانه  را  که قبلاً به تصویب مراجع ذیربط استانی رسیده و به منظور تصویب نهایی نیز باید به تایید هیات محترم دولت نیز برسد را پیگیری فرمایند.

لازم به توضیح است که معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه را در این جلسه آقایان مهندس مهدی مشایخی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری میانه، مهندس امدادیان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و آقای دکتر علیمحمدی  به عنوان سرمایه گذار بخش خصوصی در این طرح همراهی می نمودند.           

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۸/۴ ۱۲:۵۶

دوست عزیز تعداد بانکها در شهر از سوپرمارکتها بیشتر است با امدن بانک پول وسرمایه جدید وارد شهر نمی شود بلکه انها با پول وسرمایه شهر اداره می شوند بله اگر ادارات و بورس و گمرک و دیگر نهادها که ذکر کردید ایجاد شود خیلی عالی است منتها اینها قالب وکالبدی است که نیاز به روح وروان دارد روح وروان توسعه شهر جلب سرمایه گذاری در بخشهای گوناگون اقتصادی از طریق ایجاد فضای امن روانی واجتماعی وفرهنگی است باید سرمایه ونقدینگی داخل وخارج شهرستان را جلب و بسمت پتانسیلهای اقتصادی شهر سوق داد نه اینکه با تخریب فضای امنیت روانی سرمایه ها ونقدینگی رافراری داد

۹۶/۸/۳ ۲۱:۲۴

مسئول باید اینگونه می بود فعال و پویا

۹۶/۸/۳ ۲۱:۲۳

تصویب امتیازات اینچنینی برای شهرستان در آینده موجب ارتقای درجه شهرستانی می شود البته فعلا جای خیلی از ادارات و بانک ها هم در میانه خالی است از جمله بانک صنعت و معدن، بانک گرشگری ،بانک شهر و اداره استاندارد و گمرک و اتاق بورس و...

۹۶/۸/۳ ۲۱:۱۲

برنج و سیب میانه بینظیر و بخصوص سیب صادراتی هست حالا فولاد که بماند

۹۶/۸/۳ ۲۰:۵۷

تلاش‌های فرماندار ستودنی است خسته نباشید، میانه سالهاست عقب مانده تدبیر شما حتما کارساز خواهد بود.

۹۶/۸/۳ ۲۰:۳۵

بنده هم امیدوارم همینطوری که می فرمایید شهرمان مرکز صادرات وتبادل شود اما تا رسیدن به ان نقطه بسیار کار لازم است

۹۶/۸/۳ ۱۹:۵۰

پادشاهی در یک شب سرد زمستان از قصر خارج شد. هنگام بازگشت، سرباز پیری را دید که با لباسی اندک در سرما نگهبانی می‌داد. از او پرسید: آیا سردت نیست؟ نگهبان پیر گفت: چرا‌ ای پادشاه؛ اما لباس گرم ندارم و مجبورم تحمل کنم. پادشاه گفت: من الان داخل قصر می‌روم و می‌گویم یکی از لباس‌های گرم مرا را برایت بیاورند.

نگهبان ذوق زده شد و از پادشاه تشکر کرد. پادشاه اما به محض ورود به داخل قصر، وعده‌اش را فراموش کرد. صبح روز بعد جسد سرمازده پیرمرد را در حوالی قصر پیدا کردند، در حالی که در کنارش با خطی ناخوانا نوشته بود: «ای پادشاه! من هر شب با همین لباس کم سرما را تحمل می‌کردم اما وعده لباس گرم تو، مرا از پای درآورد».
حکایت ما میانه ای ها همین ست که وقتی پوچ شدن وعده ها مسئولان میبینیم که مهاجرت ترجیح میدهیم.

۹۶/۸/۳ ۱۹:۳۵

مگر دوبی کالا تولید میکنه نقش واسطه دارد. میانه هم همینطور . مرکز تبادل ورود و خروج میشود.

۹۶/۸/۳ ۱۷:۲۷

دكتر عليمحمدي سرمايه گذار بخش خصوصي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! كجا سرمايه گذاري كردن لطا شفاف سازي شود

۹۶/۸/۳ ۱۷:۲۷

شما محصول قابل صادرات تولید کن اینجا هم پایانه صادراتی نداشته باشیم از جای دیگر صادر می کنیم هرچند ایجاد این امکان را کم ارزش تلقی نمی کنم

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز