کد خبر: ۷۸۸۵۶
۱۹۱۲ بازدید
۱۸ دیدگاه (۱۵ تایید شده)

پزشکی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه شد +تصویر

۱۳۹۶/۱۰/۹
۱۳:۰۷

به گزارش صدای میانه ،رسول پزشکی بعنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه معرفی شد.

پزشکی از کارمندان ورزش و جوانان میانه ، جایگزین کبیری شد که تقریبا ۱۱ ماه پیش به جای نوایی ،سرپرست اداره ورزش و جوانان شده بود.

تصویر از رضا امامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۲/۱۶ ۲۰:۴۵

انتخاب ایشون به جا و شایسته بود که تو این مدت تونستن سروسامانی به وضعیت اداره بدن،انشااله بعد میانه و هشترود وارد استان شن.

۹۶/۱۰/۱۲ ۰۸:۱۳

ضمن عرض تبریک ایشون تو دبیرخانه اداره تربیت بدنی کار میکردن ای کاش یه مکانی کوچکتر از شهر ستان میانه رو به عهده میگرفتن بعد مسئولیت اداره ورزش وجوانان شهر میانه را عهده دار بودن در هر صورت خیر انشالله

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۷:۰۹

دوست و برادر بزرگوار جناب آقای پزشکی ، ضمن عرض تبریک این انتخاب را به فال نیک کرده و برایتان سربلندی ، سعادت و موفقیت از درگاه کریمانه حق تعالی آرزومندیم. امید است در همه حال بایاد وذکر خدا و سرلوحه قراردادن مرام پهلوانی با جدیت و خلوص و نظم و تعامل و احترام در پیشبرد اهداف و وظایف سازمانی در راستای سربلندی میانه قهمیشه قهرمان با پیگیریهای بموقع و نظارت و بکارگیری از تمام توان نیروی انسانی و مالی با تامین منابع و تشخیص مصالح و اولویتها موفق و موید باشید. از طرف هیات ووشو شهرستان میانه.

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۱:۱۸

تبریک عرض نموده آرزوی موفقیت روزافزون داریم
بااحترام
فیزیوتراپی ولیزردرمانی توانا-طرف قرارداد با اداره ورزش وجوانان میانه

۹۶/۱۰/۱۰ ۰۰:۰۶

با سلام
با عرض تبریک خدمت برادر بزرگوارم جناب رسول پزشکی آرزو و دعای خیر در جهت توفیق ایشان در راه خدمت به ورزش و ورزشکاران واعتلای ورزشی شهرستان را دارم.انشاالله که عاقبت به خیر شوند.

۹۶/۱۰/۹ ۱۷:۴۸

جناب آقای پزشکی

انتصاب شایسته حضرتعالی رابه سمت سرپرست اداره ورزش وجوانان میانه که نشان از لیاقت وتوانمندی جنابعالی دارد تبریک عرض نموده وتوفیق روزافزون آنجناب را ازخداوندمتعال خواستاریم.

۹۶/۱۰/۹ ۱۷:۴۷

تحصیلات مدیریت جدید را هم معرفی فرمایید

۹۶/۱۰/۹ ۱۶:۱۳

میانه نیازمند مدیران بومی متفکر خلاق و تحصیلکرده هست

۹۶/۱۰/۹ ۱۶:۱۱

از دانشکده علوم پزشکی میانه چه خبر؟

۹۶/۱۰/۹ ۱۵:۱۲

خبری نیست خیالت راحت باشه .

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۲۰

-من هم مثل شما حقوق هیات علمی را طبق حکم حقوقی دریافت میکنم
۲- کارانه عملکرد خودرا از کلینبک و بیمارستان امام رضا همان زمان که شما دریافت میدارید اخذ میکنم (البته حتما میدانید کل کارکرد من نسبت به قبل ریاست به زیر یک سوم رسیده است یعنی اگر رییس دانشگاه نبودم سه برابرفعلی بیمار دیده و کارانه دریافت میکردم)
۳- کارانه مدیریتی معادل را که قبلا متداول بود دریافت نمیکنم(یعنی همان دو برابر کارانه فعلی که به خاطر عدم امکان کار میدادند)
۴-کارانه مدیریتی مصوب هیات امنا را برای کمک به یک کار فرهنگی در دانشگاه به حساب دیگری واریز میکنم
۵- هیچ نوع حق ماموریت داخلی وخارجی دریافت نمیکنم
۶- از خدمات تحقیقاتی مثل پایان نامه دانشجویان گرنت استاد برتر کوهورت و۰۰۰ریالی استفاده نمیکنم
۷-خدارا شاکرم که نیازمند بهره مندی از مزایایی مثل استفاده از خودرو دولتی خانه دولتی موبایل دولتی ۰۰۰نبوده ونیستم
یعنی دوستان همکاران خوبم مطمین باشید ما به عهد پیشین پایبند هستیم که باید در دوران مدیریت صادقانه با تمام وجود کار کرد ، توقع را کم کرد ، بیت المال را امانت الهی ومردم دانست وحفاظت نمود و برای حفظ مسولیت نباید حقیقت را پای مصلحت قربانی نمود

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۱۶

فرمانداران در قلمرو ماموریت خویش به عنوان نماینده عالی دولت ، مسئولیت اجرای سیاست های عمومی کشور در ارتباط با وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی و سایر دستگاه هائی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می نمایند ، نهادهای انقلاب اسلامی ، نیروهای انتظامی ، شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها و موسسات عمومی غیر دولتی را عهده دار خواهند بود . همچنین نیروهای انتظامی در چارچوب وظایفی که در ارتباط با امنیت منطقه دارند ، تحت نظارت فرماندار عمل خواهند کرد . برابر تبصره 2 ماده 1 مصوبه یاد شده ، استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در برابر رئیس جمهور و هیات وزیران مسئول بوده و به عنوان نماینده وزیر کشور مسئولیت اجرای وظایف و اختیارات آن وزارت را در استان عهده دار خواهد بود و در مقابل وزیر کشور پاسخگوست و به همین ترتیب فرماندار نیز مسئولیتهای مذکور را در مقابل هیئت محترم دولت عهده دار می باشد .

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۱۴

35- نصب مدیران شهرستان و مسئولین نهادهای انقلاب اسلامی ، فرمانده انتظامی و نماینده صدا و سیما توسط مدیران کل با هماهنگی فرماندار صورت می گیرد .


•36- چنانچه بین فرماندار و مدیر کل یا بالاترین مقام دستگاه اجرایی استان در خصوص نصب روسا و مسئولین ادارات شهرستان اختلاف نظر وجود داشته باشد به منظور حل اختلاف ، هیاتی مرکب از استاندار به عنوان نماینده رئیس جمهور ، مدیر کل و یا رئیس سازمان ذی ربط و فرماندار شهرستان مربوطه تشکیل و اتخاذ تصمیم خواهند نمود


•37- عزل و تغییر روسا و مسئولین ادارات و شهرستان توسط مقام های مجاز دستگاه های ذی ربط با اطلاع فرماندار صورت می گیرد .


•38- کلیه روسای ادارات و یا بالاترین مقام اجرایی در شهرستان و فرمانده منطقه انتظامی موظفند عدم حضور خود را در محل خدمت به اطلاع فرماندار برسانند و جانشین موقت خود را به وی معرفی نمایند .

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۰۷

از شبکه بهداشت میانه چه خبر؟

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۰۶

باعرض تبریک و آرزوی موفقیت....

اخبار روز