کد خبر: ۷۹۵۶۹
۱۹۹۷ بازدید
۷ دیدگاه (۵ تایید شده)

مرگ شکارچی میانه‌ای با اسلحه شکاری دوستش

۱۳۹۶/۱۱/۲
۱۷:۰۴

 

این شکارچی ۷۰ ساله که ۲ روز پیش به علت بی احتیاطی دوست ۵۰ ساله اش و برخورد گلوله اسلحه شکاری او به ناحیه سینه و پا، زخمی شده بود، در بیمارستان میانه درگذشت.

این دو شکارچی بصورت غیرمجاز در روستای امیرآباد واقع در بخش مرکزی شهرستان میانه به شکار اردک وحشی رفته بودند که حادثه رخ داد.

ماجرا بدین شرح است که شکارچی ۷۰ ساله برای شکار اردک، پشت نیزار‌ها مخفی شده بود و دوست او هم بدون اطلاع از مخفیگاه او، با هدف شکار اردک، اقدام به شلیک گلوله می‌کند، غافل از اینکه ۲ گلوله شلیک شده به دوستش برخورد کرده و موجب زخمی شدن او می‌شود.

با این حال پیرمرد ۷۰ ساله پس از انتقال به بیمارستان میانه، به علت شدت جراحات پس از ۲ روز فوت می‌کند/ خبرگزاری صدا و سیما

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۱/۶ ۱۹:۳۲

به هر حال خدا رحمتشون کنه

۹۶/۱۱/۳ ۰۰:۲۸

حرمت افراد زنده ومرده را باید نگه داشت

۹۶/۱۱/۲ ۲۲:۳۱

اگه مردنی بود همون روز اول میمرد...یعنی با این همه امکانات که تعریفش را تو تبلیغات انتخاباتی میشنویم نتونستن درمانش کنند؟

۹۶/۱۱/۲ ۱۸:۴۷

کم کم شاهد بروز عواقب طرحهای نسنجیده هستیم.
6 سال پیش زمانی که بدون طرح وهدف خاصی وبدون کوچکترین نظارت و ضابطه ای در پوشش طرح مجوز دار نمودن اسلحه های غیر مجاز هر کسی دم در اداره اسلحه و مهمات از قاچاچیان اسلحه ای به قیمت 500 تومان میخرید و جواز حملشو دریافت میکرد و کسی فریاد حامیان محیط زیست و اهل فن رو نمیشنید !
فریادی که همین روزها رو پیش بینی میکرد .
مطمئن باشید این آخرین اتفاق تلخ نبوده و نخواهد بود
کشتار بی حد و اندازه حیوانات طبیعت ،انقراض گونه های اندک جانوران ، و حوادث مختلف جنایی و به خطر افتادن امنیت جامعه ......

۹۶/۱۱/۲ ۱۷:۳۴

فقط سهل انگاری

اخبار روز