کد خبر: ۸۰۱۷۱
۱۸۲۷ بازدید
۱۰۱ دیدگاه

فرمند:

لاریجانی در دیکتاتوری همتا ندارد!

۹۶/۱۱/۲۸
۱۴:۰۶

 

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیکتاتوری همتا ندارد/ لاریجانی برای ریاست دولت سیزدهم نقشه می‌کشد/ مشکل فساد و تبعیض را باید رئیس قوه قضائیه حل کند نه مجلس

فرمند با انتقاد از رویکرد رئیس مجلس شورای اسلامی و عدم حفظ شأن سایر نمایندگان، از برنامه‌ریزی علی لاریجانی برای رسیدن به مقام ریاست‌جمهوری خبر داد.

به گزارش صدای میانه ،فردین فرمند در گفت‌‌وگو با آناج با بیان اینکه عدالت اجتماعی یک مسئله‌ی بسیار مهم می‌‌باشد و واقعا نیاز است که بر روی این مسئله‌ی مهم و ضروری جامعه کار کنیم، ابراز داشت: رهبر انقلاب دردها و مشکلات جامعه را خیلی بهتر از خود مردم به گوش افراد جامعه و دولت می‌رسانند و خودشان در این مورد بهترین تفسیرها را می‌کنند و نیازی نیست که بنده در این مورد نظر بدهم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود اذعان مسئولان و تاکیدهای مقام معظم رهبری در خصوص فساد و تبعیض باز هم مشکل فساد و تبعیض ریشه کن نمی‌شود، عنوان کرد: این سوال را باید از مسئولان مربوطه جویا باشید نه از نمایندگان، مگر یک نماینده چه‌کاری می‌تواند در این خصوص انجام دهد، نمایندگان یک رئیسی دارند که در دیکتاتوری همتا ندارد و متاسفانه نماینده‌ای را که با پول به مقام رسیده را در نزد خود نگه می‌دارد.

نماینده مردم میانه با بیان اینکه رئیس مجلس شورای اسلامی شأن و احترامی برای نماینده‌ها قائل نیست که ما بتوانیم کاری انجام دهیم، اظهار داشت: برادر رئیس مجلس هم که قوه قضائیه را در دست دارد و او باید مشکل این فساد و تبعیض را حل کند وگرنه قوه‌ی مقننه نمی‌تواند وارد کارهای اجرایی شود.

وی در خصوص بودجه نیز توضیح داد: متاسفانه دولت حاضر نیست واقعیت‌‌ها را به مردم بازگو کند و هرکس با دید خودش به قضیه نگاه می‌کند، کسی که مخالف دولت است یک چیزهایی می‌نویسد و یک طرفه عمل می‌کند و در مقابل موافقان دولت نیز یک طرفه عمل می‌کنند، آقای علی لاریجانی هم که نقشه‌ی رئیس جمهور شدن خود را می‌کشد.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با اعلام اینکه هیچ‌‌کس حاظر نیست هرآنچه که برای مردم مفید است را بر زبان بیاورد، اذعان داشت: مشکل اصلی از بی‌‌عرضه‌گی آقایان است، چون عرضه‌ ندارند می‌ترسند بیایند و حرفشان را به مردم بزنند، آنقدر دروغ گفته‌‌اند که دیگر مردم هیچ یک از ما را قبول ندارند و هرکجا هم کم می‌آوریم پای مقام معظم رهبری را به میان می‌آوریم و از گفته‌های ایشان مایه می‌گذاریم، در صورتی که این انصاف نیست.

وی یادآور شد: الان چند وقت است که هنوز نتوانسته‌اند کادر استانداری را کامل کنند، به جایی رسیده‌ایم که در تبریز در پرداخت حقوق‌های استانداری دچار مشکل شده‌ایم و این در صورتی است که زنجان که همین کنار گوشمان است مشکلات این چنینی ندارد؛ البته بنده خوشحالم که زنجان مشکلی ندارد ولی چرا باید تبریز در این زمینه مشکل داشته باشد؟ مگر این پول‌ها به صورت مساوی در بین شهرها تقسیم نمی‌شوند؟

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۵ ۰۵:۳۴

یک جامعه دانا و سالم و دارای احترام به ارزش های اخلاقی و متعصب به اینده درخشان خویش با مسئولان خدمتگزار فقط مسئولیت پذیر میتواند روبه پیشرفت بگذارد.
میانه هیچ کدام ندارد. نه مردم ،نه مسئول.

۹۶/۱۲/۴ ۱۲:۲۳

اتوبان باتوجه به مسیرخودش بهترین انتخاب بوده,خودکارشناسان به مسایل مالی کم وهمواربودن ان توجه کردند.
مااگرتااخرعمربگیم چرااتوبان دورشدچیزی بدست نخواهیم اورد.
ماچهارراه ریلی اذربایجان هستیم,مسیرهای گردشگری میانه نیروکریدورگردشگری فومن میاندواب هم پیش روی ماست.
خیلی ازشهرهافاصله زیادتری ازاتوبانهادارندولی توسعه ورشدیافتند,میانه که کمترازپنجاه کیلومترهست.

۹۶/۱۲/۳ ۲۳:۰۷

تا بهانه ای برای کار نکردن نماینده های بی کفایت باشد که چون اتوبان از 50 کیلومتری گذشته دیگه نمیشه کار کرد!

۹۶/۱۲/۲ ۱۶:۵۳

۲۱فوریه برابر ۲اسفند روز جهانی زبان مادری میباشد
شعار امسال روزجهانی زبان مادری
"تنوع زبانی و چندزبانی برای توسعه پایدار"

۹۶/۱۲/۱ ۱۲:۴۷

فردین انسان پاک وروکی است وبهتر ازنمایندگان قبلی است ودروغ نمیوید وصادق است

۹۶/۱۱/۳۰ ۲۰:۲۷

مهندس عزیز میشه بگید مهندس هاشمی برای چی اتوبان را از 50 کیلومتری بود؟

۹۶/۱۱/۳۰ ۱۵:۰۸

به چلوکباب وقورمه کارندارم ولی منظوراقای نایبی انتخاب بین بدوبدترهست.مثل انتخابات امسال.
شماسرمایه داشته باشی ودوراه پیش روت باشه.دریکی ریسک ضرریک میلیون هست دردیگری احتمال اینکه کل سرمایه توازدست بدی.کدوموانتخاب میکنی.روش اول انتخاب میکنی دیگه.

۹۶/۱۱/۳۰ ۱۴:۲۶

قانما قالاق یانا یانا

۹۶/۱۱/۳۰ ۱۳:۱۲

خب وقتی یک فرد آگاه و تحصیلکرده مثل جنابعالی بدون فکر کردن به اینکه چه چیزهای چندش آور و بی کیفیتی در کباب کوبیده چنان رستورانی می تواند موجود باشد، بین قورمه سبزی و کوبیده ، کوبیده را انتخاب میکند ؛ نتیجه آن همین میشود که در ادامه انتخاب هایتان افرادی مانند هاشمی و مددی را به فرمند ترجیح دهید

۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۵۸

واللا من کمتر کسی دیده ام برود رستوران برای خوردن قورمه! در ثانی انتخاب بین کوبیده و قورمه از نظر من انتخاب بین بد و بدتر است نه خوب و خوبتر!

۹۶/۱۱/۳۰ ۱۰:۲۸

اقایان که میگویند زبان ازاد است.

میخواهم یک تجربه شخصی خودم را بیان کنم . در سربازی فرمانده مستقیم بند یک اصفهانی بودند. ایشان یکبار زبان ترکی مسخره کرد گفت لهجه است ،یکبار هم گفت ترک هستی دیگر، من هم گفتم افتخارم هست ترک هستم یعنی بمن برخورد. تاریخ و حقایقشان جلوی چشمم اوردم گفتم.که چرا ترک بودن افتخار هست.
بعد ان گفتم درسته سربازم اما برده نیستم هر چی بگی چشم بگویم.هویت و نژاد زبانم توهین کنی وقتی من به هویت تو کاری ندارم. ایشان جا خورد .توی بهت رفت.
علاوه بر اضاف ،بازداشت هم نوشت! من باز تسلیم نشدم. بعدا یکی از کادری ها ترک بود اینو به مقامات مافوق تر گزارش داد جلوی بازداشت گرفتند. اون رییس بنده هم گفتند توی این چیزها چرا دخالت میکنی ناگهان واحد متشنج میشود. عقب نشینی کرد.

خلاصه بعد ان قضیه دیگر اینها توهینی نکردند. یعنی منظورم اینه ما خودمان باعث احترام به هویتمان میشویم اینکه سکوت نکنیم . انها هم واقعیت پذیرفتند. یعنی طرز رفتار اینها عوض شد. الان یک جو درست کردند که بچه میترسد بگوید ترک هستم . درحالیکه نمیداند ترک بودن افتخار هست و فارس بودن مزیتی ندارد. چون ما هیچکدام هویت و تاریخ و افتخارات به فرزندان و بچه ها نگفتیم. دستگاه رسانه ای تلویزیون مطبوعات اینترنت دست اینهاست توی موج تبلیغات هستند .حتی مصوبه داشتند معلم های ترک بخاطر لهجه استخدام نکنند. یعنی چنین جنگ تبلیغاتی راه انداختند.
الان ترکها نوبل جهانی جایزه گرفتند. فارسها چه کردند؟ جالب بعنوان تروریست در جهان میشناسند. همین تخریب هویت ترکها ،توهین ،انتشار مقالات بی پایه ، جوک ساختن اینها جرم هستند. ما اگر همه امروز روی هویت خود پافشاری کنیم اینها خود دیگر جرأت چنین کاری نخواهند داشت.
یعلت بستن تلگرام .همین هست انها توان شنیدن صدای مخالف خود ندارند میخواهند مونولوگ و متکلم وحده باشند

۹۶/۱۱/۳۰ ۰۹:۴۹

چرا موفق نمیشود بدلیل سیاست های اینهاست . اینها میخواهند زندگی مردم تعیین کنند ،برعکس که در جهان مردم رفتار دولت تعیین میکند.
از نظر اینها یک شهروند اول باید فارس باشد ،بعد اصولگرا اونهم موتلفه باشد، پوشش همه یکی باشد. همه شیعه باشند. (من خودم شیعه ام ،اما زورکی بلوچها کردها شیعه نمیتوان کرد .چکار به اعتقاد انها داریم. ). همه یک عقیده داشته باشند. همه باید به یک زبان حرف بزنند. همه باید مطیع محض باشند. همه باید با فلان کشور دشمن شویم ،همن با فلان کشور مثلا اسد دوست باشیم

زیاد که بطن میری همان سیستم کمونیستی میشود. که مثل کره شمالی همه باید یک شکل شوند . یعنی دولت برای امور زندگی مردم تصمیم میگیرد نه مردم برای دولت.
باید هر کس ازاد باشد مثل اروپا امریکا، به هرزبانی خواست اموزش ببینید ،ازاد فکر کند ازاد بیندیشد. پوشش خودش انتخاب کند. ازادی مذهب خودش داشته باشد. ازادی ابراز بیان داشته باشد.
چرا پس اینها در جزیی ترین امور مردم دخالت میکنند انگار مردم ربات هستند یک نرم افزار بگذارند تو اینگونه ایده ال میشوی. برعکس مردم حق تعیین دولت مطبوع ندارند .

فراکسیون ترکها هم بهمین دلیل موفق نمیشود. مقاله جنجالی روزنامه ایران و حمله جنجالی خبرنگار ایران به قاضی پور یادتان بیاید. چگونه میخواستند ترور شخصیت کنند.

اما نباید کوتاه بیاییم. هزینه کارشکنی ها بالا برود. اینها مجبور میشوند واقعیات جامعه بپذیرند.

۹۶/۱۱/۳۰ ۰۹:۳۲

بابا تبریز الکی هست. اینها همان سیاست پهلوی در مورد بلوچ ها اتخاذ کردند .
از قدیم گفتند تفرقه بنداز حکومت کن . بین شهر ها استان باهم. تبریز دارم میگم خودش هم ظلم شده . سیاست هر حکومت باعث ابادانی هر نقطه میشود . بی دلیل نیست مشهد قم ناگهان پرجمعیت شدندو آذربایجان هم بیشترین مهاجر دارند.
فقط متاسفم برای مسئولان خائن ، شعار آذربایجان اویاخدی میدهند . انگار ما عین شاه سون ها ،ما را ....سون گیر اوردند کورکورانه برای انها سیاهی لشگری کنیم. این ظلم ها فراموش نمیشود.
بین کرد با ترک ، بین عرب و بختیاری، بین شیعه و سنی. اختلاف میندازند تا نقش میانجی را ایفا کنند. الان دقت کنید سربازان فارس کشته میشوند اینها وزارت اطلاعات مأمور انتقام میکنند گروه معاند میزنند.

اما 12 سرباز ترک ایرانی خونشان میریزد دریغ از یک پاسخ کوبنده به تروریست ها ،مگر خون ما ارزش ندارد. جالب من فکر میکنم این قضیه مهندسی هست.

چون یکسری مقالات ما در مورد مرز بازرگان و امنیت ان بود.اینکه باید ما کریدورهای خودمان ریلی و ازادراهی بزنیم. درست عملیات اکراد به همین نقاط منتقل شد!! ایا تعجب اور نیست؟ چگونه اینها اکثرا در مرز رازی بودند. برای اینکه نگذارند آذربایجان ایران به ترکیه متصل شود. اون از کارشکنی وزارتخانه ها در امدن سرمایه گذاران ترکیه ای ،این هم از نا امنی ها همگی یک قضیه ثابت میکند

اینها برای کنترل اقوام همیشه به همدیگر وابسته میکنند مثلا لشکر آذربایجان ،کردستان حفظ کرده از انور هم کردها به مراکز پادگان آذربایجان میفرستند.

۹۶/۱۱/۳۰ ۰۹:۱۷

اروپا سوییس پنج زبان رسمی هست. سیستم اروپا پلورالیسم یا موزاییک فرهنگی است یعنی تنوع نژادی و زبانی رسمیت یافته .همه خرده فرهنگ ها اجبار به یک زبانی نمیکنند.

لطفا اول تحقیق کن بعد ادعا روشنگری کن. اگر اروپا قبول داری من هم قبول دارم سیستم حکومتی اروپا اجرا کنیم یعنی کثرت گرایی را

۹۶/۱۱/۳۰ ۰۹:۱۵

بله جلویمان گرفته !باید اموزش پرورش ما به زبان ترکی باشد. فارسی فقط یک واحد ان برای ارتباط باشد. ایا انها فارسها زورکی زبان ترکی در مدارسشان تدریس میکنند؟
به اونها و شما چه ربط داره که دوره گذشته.کدام دوره؟ امریکا سوییس هند پاکستان حتی افغانستان هم چند زبان رسمی دارند. چرا ما اجبارا باید به زبان بیگانه اموزش ببینیم؟ انها یکبار ترکی یاد بگیرند.

همه پرسی بگذارند ایا تدریس به زبان مادری رای موافقید یا نه؟ خیلی از مسائل حل خواهد شد. مگر فارسها نمیگویند اکثریت هستند چرا پس رفراندوم انرا نمیپذیرند؟


بعد شما چرا از این بحث میترسی معلومه پستی داری جیره خوار هستی.

۹۶/۱۱/۲۹ ۲۱:۰۴

وی در پاسخ به این سوال که چرا با وجود اذعان مسئولان و تاکیدهای مقام معظم رهبری در خصوص فساد و تبعیض باز هم مشکل فساد و تبعیض ریشه کن نمی‌شود، عنوان کرد: این سوال را باید از مسئولان مربوطه جویا باشید نه از نمایندگان، مگر یک نماینده چه‌کاری می‌تواند در این خصوص انجام دهد.

 

خدای من جواب یک نماینده مجلس راببینید درواقع عجز وناتوانی یک نماینده مجلس راببینید که شعارش اینه که نمایندگان مجلس در راس امور هستند چقدر ناتوانی که نمیتوانی این حرفارا درمجلس به دولت وروسای مقننه وقضایه بزنی پس حقوقی که میگیری حرام است استعفابده اگه راست میگی به هشتاد میلیون نفر مشمول ذمه ای

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۸:۴۸

روابط عمومی دکترشیویاری هم نظرات ودرج نمیکنه.مابه کی مشکلاتمونوبگیم. شترمردم میانه ازکره گی دم نداشت.اشتباه ازماست که میریم رای میندازیم

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۶:۳۳

دکتر فرمند انسان چاپلوسی نیست و افراد چاپلوس هم دور بر ایشان نمیتواند پر بزند ولی انصافاً خودش هم یه رگش دیکتاتور هست، حالا لاریجانی رو دیکتاتور خطاب میکنه ببینددیگه اون چه کسی

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۶:۲۵

احسنت زدی خال

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۶:۰۰

آقای میانجی از استادتان جناب شیویاری هم بگید

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۵:۱۱

جناب مهندس نایبی فکر نمیکنید اگرهم خواستید یک غذای سالم انتخاب کنید قورمه سبزی بهتر از کباب کوبیده باشد ، آخه کباب کوبیده معلوم نیست گوشتش یخ زده است ، بیشترش سویا و نان خشک و شاید کپک زده باشد وشاید از گوشتهای دیگر حیوانات هم استفاده کرده باشند ولی قورمه سبزی حداقل معلوم هست گوشتش خالص گوشت است ، چربی ندارد ، نان خشک داخلش نیست و.... ، بنظرم در انتخاب بازهم اشتباهی رخ داده است و آگاهی از کم وکیف غذا نداریم

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۴:۲۶

شما با فرزندت ترکی صحبت کن و ترکی یادش بده. کسی جلوت رو گرفته؟ یا جریمه ت میکنن؟ خیر. هرکسی ازاده با فرزندش به هر زبونی خواست حرف بزنه. من با فرزندم فارسی حرف میزنم. و کاش میشد و بلد بودم انگلیسی یادش بدم. دوره این عقب مانده بازی ها تموم شده. اروپا مرز ها رو برداشتن. شما تازه میگی ترکی حرف بزن.فارسی حرف بزن.

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۳:۲۶

داستان آقای فرمند داستان آن کسی است که میخواست کوراوغلی شود رفت چشمان پدرش را درآورد ولی همه بهش گفتند کورکشینین اوغلی.

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۳:۰۱

لب کلام را گفتید.

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۲:۵۳

بازهم اشتباه خودمان را انداختیم گردن دیگران ، بااین طرز فکر، نمیتوانیم موفق باشیم ، اگردرشهر فقط یک رستوران باشد باید فاتحه آن شهرراخواند ، گرسنه بمانی بهتراست غدای مانده بخوری

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۲:۰۴

بااین شرایط اتحاداذربایجان وتورکهابعیدبنظرمیرسه همه چیزشعارنیست.الان نگاهی که تبریزبه شهرهاش داره ببینید,یانگاه یه میانه ای به مراغه ای بعنوان رقیب,یالجالت برخی تبریزیابااردبیل. جالبه یه مراغه ای میگفت سال هفتادمابایدازتبریزجدامیشدیم یعنی اینقدرنگاه تبعیضی هست تازگیالجاجت تبریزبامراغه هم شروع شده.حالانمیگم مرکزاستان بامیانه چکارمیخاست بکنه جاش اینجانیست.  

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۱:۵۷

دعوای تبریز ،میانه هم اینها با مکر حیله خود میندازند. مثلا به یک نقطه یک ذره بنسبت بیشتر میرسند تا دیگر نقاط به جانش بندازند که تفرقه بیفتد. تبریز خودش سال 1300 ،350 هزار نفر بوده کمی از تهران کوچکتر، مشهد کمتر از 70 هزار نفر. بعد انقلاب چگونه ناگهان مشهد قم پرجمعیت تر شدند؟؟ ... سیاست پهلویها مثلا برای بلوچها همین بود یک ایل میرسیدند دیگر بلوچها به جانش مینداختند. اینها بعمد امکانات نمیدهند تا شما مهاجرت به تهران بکنی اینگونه با مهندسی اجتماعی خود،فرهنگ زبان ترکهای آذربایجان ضعیف کنند. بقول معلم شهید، اینها فقط از فهمیدن تو میترسند.

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۱:۵۰

اگر دوره این چیزها تمام شده. پس چرا یک اقلیت باید بر اکثریت حکومت کند. من ترک نگویم. من بعنوان یک ایرانی ترک نژاد حق دارم زبان خودم داشته باشم. افراد هم نژاد من هم به قدرت اداره کشور برسند.

اتفاقا اینها ایران هم قبول ندارند صحبت از پرشیا میگویند. اینها خود دشمن ایران هست.
ایرانی یعنی تمام فرزندان ایران حق صحبت و اداره به زبان خودشان دارند .من هم ایرانی هستم. اما الان شهروند درجه دو ما ترکان حساب میکنند.
مثل اینکه پدر خانواده ده فرزند داشته باشد نام خانوادگی انها ایران باشد. اما یک فرزند زورگو حق دیگر فرزندان بعنوان ایرانی قبول نداشته باشد

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۱:۲۸

این ایده ای که شمامیگیدخیلی وقته هست ولی فقط درشعار.مگرمامجمع ترکزبان درمجلس نداریم اوایل این دوره بودبتدریج بافشارفارسهاازبین رفت.اگرترکهااتحادداشتندفردی که کردهست استاندار اذربایجان غربی نمیشدیاکریدورشمال جنوب بجای گیلان ازاذربایجان میرفت چون زبان مایکی بودیاشهرهای مثل استاراجزاذربایجان میشدتورک هستد
یابودجه اذربایجان چندبرابرمیشد.

درطول تاریخ ترکهاچندین حزب یافراکسیون درمجلس تشکیل دادندولی به نتیجه نرسیدچون نمیزارند.ارکان نظام وقواتاوقتی دست ترکهانباشه نتیجه ای حاصل نمیشه

۹۶/۱۱/۲۹ ۱۱:۲۸

فرمودید: "اگر ... ایشان را مردم انتخاب کرده اند پس مردم در انتخابشان اشتباه کرده اند"

-------------------------------

یک بار رفتم رستوران. گارسون منوی بلندبالایی از غذاها را جلویم گذاشت.

نگاه کردم و گفتم: ماهی

گفت: تمام شده

گفتم: دیزی

گفت: دیزی در برنامه امروز وجود نداشت.

گفتم: پس بی زحمت مرغ

گفت: بهداشت مرغ را بخاطر آنفولانزای مرغی ممنوع کرده

گفتم: پس لااقل خودت بگو

گفت: فقط قورمه و کوبیده مانده

من هم با خودم فکر کردم لابد کوبیده ساده بهتر از قورمه سبزی هست!

خب! وقتی در انتخاب یک غذا اینقدر آزاد و پر گزینه هستیم در انتخاب افراد که لابد به مراتب دستمان بازتر است.

۹۶/۱۱/۲۹ ۰۸:۴۴

کاربر محترم میهمان که در پاسخ به بی نام مرقوم فرموده اند خیلی زیبا و متین و عین واقعییت است دست مریزاد و احسنت که حرف دل مارا گفتی

۹۶/۱۱/۲۹ ۰۸:۲۷

دوره اذری و فارس و کرد تموم شده.همه ایرانی هستیم. و زیر پرچم ولایت زندگی میکنیم.

۹۶/۱۱/۲۹ ۰۷:۳۴

شعار کلیدی آقای فرمند در انتخابات دروغ ممنوع بود ولی درسایه بی دقتی مردم با عنوان دروغ "پروفسور" رای آورد هفده سال سکونت وتحصیل در امریکا آن هم درسخت ترین شرایط مردم یعنی دوران انقلاب و جنگ چه ثمره علمی برای کشور داشته؟

وقتی کسی نه اختراعی دارد نه ابداعی نه تالیفی نه ترجمه ای خودش را پروفسور میداند پس همه مردم دنیا پروفسورند.

۹۶/۱۱/۲۹ ۰۱:۲۰

فرمند استاد عوام فریبیست.با این کارا میخواد از الان رای جمع کنه.و قطعا هم نمیتونه

۹۶/۱۱/۲۹ ۰۱:۱۰

دوست عزیز تا حالا شده از خودش گزارش کار بپرسید
صمیمانه نشسته و از اقداماتش بپرسین!!!!
شما انتظار نداشته باشین دکتر فرمند مثل آقای دوربینی عمل کنه
یا کاری که وظیفه اش بوده برا انجام اون افتخار کنه
و یا برا کار نیمه تموم جار بزنه
از طرفی شما باید متوجه باشین فردی که اینطور موضع گیری شفافی نسبت به شخصی مثل علی لاریجانی داره از جبهه فکری قوی و پایداری برخورداره و محافظه کار نیست که اگه منصف باشین قبول خواهید کرد که ریشه بسیاری از مشکلات موجود جامعه همان محافظه کاریهای بی مورد هستش

۹۶/۱۱/۲۹ ۰۰:۴۳

اون کسیکه باعث میشه تفرقه بیفته همیشه بزرگ خاندان هست شما تو فک و فامیلتون نگاه کن اگه بزرگ خوب باشه دیگه همه خوا۶روبرادرها باهم خوبن ولی اگه بزرگ بد باشه همه بدمیشن
ترکها دچار تفرقه هستند چون تبریز مقصراست تبریز نمیتونه جزخودش کسی راببینه شما نگاه کن اصفهان جز خودش ۶ شهردیگش اون هم مرکز شهرستان به تنهایی بالای ۲۰۰هزار جمعیت دارد ولی جمعیت میانه به یکصدهزار هم به زور
وقتی یه سرمایه‌گذاری میره تبریز میخواهد تو میانه سرمایه‌گذاری کنه مسولینش میگن حالا چرا میری میانه بیا تبریز چشم دیدن غیراز خودشون و ندارن بنابراین سرمایه‌گذارو فراری میدن
تا تبریز هست اوضاع همینه مگر اینکه مردم خودشان واقعا برخیزند

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۳:۴۶

از قدیم گفتند تفرقه بنداز حکومت کن . دوستان و هم نژادان و همشهریان ،بیاید اختلاف مان کنار بگذاریم ، فارسها از عمد چنین اختلافاتی بین ما میندازند تا حق آذربایجان و ایران نخواهیم. مشغول بحث های طولانی بی نتیجه شویم شعارها همه برود بسوی ایجاد یک حزب مستقل ترک آذربایجانی،که منافع ترکها حفظ کند . تابه کی ما در اصلاح طلبان زیر چتر مرعشی فارس و در اصولگرایان زیر چتر لاریجانی روحانی باشیم. بیایید بجای برده اینها بودن، بفکر تشکیل احزاب مستقل باشیم ، لیست نمایندگان استانهای ترکزبان منحصر خودمان بدهیم. پیشنهاد هم دارم برای بستن دست اینها برای رد صلاحیت ،نمایندگان بطور مستقل معرفی کنییم بعد نزدیک انتخابات لیست منتشر کنیم ،مطمئنا مردم آذربایجان به نمایندگان واقعی از بطن خودشان رای خواهند داد ،دیگر هم نمیتوانند رد صلاحیت کنند چون بکنند مشروعیت خود زیر سوال میبرند باید عواقب سنگین بپذیرند که انها تحت فشار میگذارد علنا در اوضاع تهدیدترامپ اوضاع داخلی خود خطرناک میشود. دیگر بس است دیکتاتوری اصول و اصلاح پانفارس ها. برای یکبار همیشه ما باید لیست مجزایی ارائه کنیم تا منافع آذربایجان تامین کند.هزینه تبلیغات هم مردم آذربایجان داوطلبانه حاضرند مجانی پخش کنند. تا ما حزب مستقل ندهیم باید برده این فارسها و خشکه مذهبها بمانیم. فرد قدرت ندارد. یک حزب مستقل میتواند بودجه بنفع آذربایجان ببندد. الان روحانی هفته پیش ده هزار میلیاردتومان طرح در کرمان افتتاح کرد درحالیکه در آذربایجان بزور به یک میلیارد میرسد

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۳:۰۵

اتفاقا هیچ توهینی به شعور همشهریان نیست بنده به شخصه رای دادم و قبول هم دارم که اشتباه کردم. حالا اگه یکی بگه مرتکب اشتباه شدم به شعور من توهین کرده؟
اگه جواب گسی بله ست .به شعور خودش شک کنه که تو زندجی دچار اشتباهات مکرر میشه

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۲:۲۶

آقا یک سئوال: چرا این دو نماینده در میانه شیر هستند و در مجلس آهو؟

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۲:۱۶

برعکس تصور شما از اطرافیان دکتر فرمند، تا باحال بندرت پیش آمده که اطرافیانش دست به چاپلوسی بزنند چون چاپلوسی برای فرمند نفعی برای کسی ندارد!! تا باحال حتی یک نفر از اطرافیانش نفع شخصی از وی نبرده اند که بخواهند بخاطر آن چاپلوسی و خود شیرینی کنند
(برخلاف اطرافیان برخی از نماینده های سابق که سالیان دراز اشخاص مورد نظرشان نماینده میانه بودند و کم کاریشان برکسی پوشیده نیست ولی بخاطر منافع شخصی همیشه هورا کنان و سوت زنان مشغول خود شیرینی و عوام فریبی بوده اند)
با تشکر و آرزوی اصلاح رویه

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۲:۱۵

کاش اقای دکدر و اقای پروفوسور اندازه نمایندگانی مثه قاضی پور کواکبیان توکلی اعلمی شهامت داشتند. دارند برای منافع خودشون تلاش میکنن نه برای اینده و وضع ملت. یکی دنبال پشت وزارتی. یکی هم اینچنین.لیاقت مردم همینه تا وقتی نااگاهانه انتخاب کنن.

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۲:۰۴

شما که سنگ لاریجانی میزنید .همین اقایان 60 درصد قضات از شهر آمل استخدام کردند. همانطور که اکثریت رودسری ها در وزارت اطلاعات بردند. همین مترو آمل با یک بودجه چند میلیارد دلار میخواستند بزنند . با چقدر اعتراض جمع شد. از کینه خود چند سایت بستند. اتفاقا رانت خواری از این قبیل مسئولان باعث شده به امثال میانه بودجه ای نرسد.

جالب خود اخوندی هم گفت کدام عاقلی تابحال مترو 200 کیلومتری زده ما دومیش باشیم. یا مثال دیگر شهر قم حوزه خود همین اقا زیر یک میلیون جمعیت هست چگونه طرح مترو و مونوریل تصویب کردند؟کدام قانون اجازه داده؟

اینها که ادعای وطنپرستی میکنند تبریز و میانه به ترتیب دومین و بیستمین شهر پرجمعیت ایران در درسال 1300 بودند. تحقیق کنید چگونه بعد انقلاب قم و مشهد ناگهان پرجمعیت و میانه تبریز مهاجرت کردند. خوابیده میشود بیدار کرد اما نه کسی که خودش خواب زده

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۵۵

مدیر جهان اول و سوم را مردمش انتخاب میکنند
بااین تفاوت که کسیکه در جهان اول با دروغ و حیله رای جمع کند و آسیبی به شهرش بزند مجازات میشود ولی در جهان سوم دروغ و حیله و‌...‌ وسیله‌ای جهت بیعدالتی و ... هست
دکتر فرمند بیش از هر کسی با مدیران جهان اول آشناست پس بدانید کجای این جهان سوم ایراد دارد

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۵۴

تجربه ثابت کرده اقای نایبی هر دو مهم هست، هم مردم و هم مسئول ،بالاخره یکی باید فشار بیاورد. جامعه شناسان هم میگویند فشار از پایین و مذاکره چانه زنی از بالا موثر ترین هست. اگر مسئولان تغییرنکنند مردم تغییر کنند بحران میشود. برعکس هم مسئول تغییر مثبت کند مردم تغییر نکنند باز مسئول از دور خارج میشود. تغییرات مثبت هر دو لازم هست. تا موفقیت حاصل شود

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۵۰

لاریجانی ها آدم را یاد حکومت موروثی پهلوی می اندازد.

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۴۷

اگر بظاهر هست ،شما با کت و شلوار ایتالیایی میانه درست کنید. اگر با ظاهر چیزی درست میشد ، اقای روحانی که گرانقیمت ترین پارچه عبا ها را میپوشه یا اقای اخوندی وزیر راه ، من با فرمند شیویاری کاری ندارم . اما مردم میانه گرفتار رذایل اخلاقی هستند که اگر اصلاح نشود میانه پیشرفت نمیکند. همیشه به چیزهای چرت و حاشیه توجه میکنیم. رک نیستند همیشه ریاکار هستند هیچ وقت طرف مقابل هم نمیفهمد یک میانه ای چه میخواهد! همین دلیل این شهر محل رشد کوتوله های سیاسی غریبه شده است که مردم میانه پله اش هستند

برای درکتان میگم چرا والیبال ایران پیشرفت کرده و قهرمان جهان شده است. چون برنامه مذخرفی مثل نود نداشته اخبار خاله زنکی و حاشیه پخش کند، بلکه والیبال ها روی تاکتیک و استعداد یابی و رفع نقاط ضعف مهم سرمایه گذاری کردند. شما برایند فوتبالمان ببینید هنوز قهرمان جام ملت های اسیا بعد انقلاب نشدیم.! 17 سال فردوسی پور چرت و پرت میگوید ،بیکارتر که ما تماشا میکنیم. نمیدانم علی دایی به کریمی سلام نداد، 80 میلیون دغدغه شان ایم مذخرفات میشود.

درمیانه هم ما فقط حواسمان به حاشیه و ظواهر است.به بطن مشکلات توجه نداریم. میانه بدبختی اش از وقتی شروع شد ازادراه ان کج شد، مقام با هلی کوپتر میاید. چرا قبل سال 83 که راه از میانه میگذشت انواع مقامات از میانه میرفتند مشکلات کمتر بود؟ مشکل ما از نابودی بخش خصوصی هست، مشکل ما در فرار نخبگان هست. مشکل ما بقدرت رسیدن بیسوادها و کوتوله ها شخصیتی در شهرستان هست که مثل ساسانیان صرف روابط پیشرفت کردند نه شایستگی . یک سیستم الوده را یک قطعه نمیتواند درست کند یا باید همرنگ شوی یا خارج شوی ،چه بهتر ما این سیستم الوده عزم پاکسازی بگیریم.انوقت خواهید دید چه تفاوت اساسی میانه خواهد کرد

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۴۶

در دیکتاتور بودن رئیس مجلس شکی ندارم اما آقایان نماینده میانه شما برای نمایندگی حوزه تان نمره صفر هم نمی گیرید.

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۳۵

فرق یک کشور جهان اول و جهان سوم در مدیرانش هست نه مردمش. همان چیزی که عرب، رعیت و چوپان گفته، درست است. مدیر جهان سومی بی کفایتی و ناتوانی خود را گردن مدیران قبلی میاندازد و میگوید: چنان گره انداخته و چاله درست کرده اند که من نمیتوانم درست کنم!

اما مدیر جهان اولی آستین بالا میزند و لااقل 1 قدم جلو میرود.

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۲۷

مثلا اینهمه نامه به شیویاری نوشتیم چه شد؟
کدام ترتیب اثر و حتی منتقل به مسئولان کردند. اگر خواستید نامه ها را منتشر کنم. میانه دو نماینده دارد که هردو بد عمل کردند.
نماینده دیگر شهر ،سخنرانی هایشان ببینید فقط نیم ساعت مدح انواع اشخاص در مجلس بوده ، همین الان دنبال پست بعد نمایندگی هستند. بعد مجلس بنظرم معلوم میشود که خدمت کرد و کی دنبال پستش بود. من فرمند را تصدیق نمیکنم اما این نماینده دیگر شهرمان ریاکاری اش کفر ادم در میاورد .در جلوی مردم یک چیز میگوید ،اما در مقابل مسئولان 180 درجه برعکس همان حرفها ، انقدر دروغ از ایشان شنیدیم که دیگر حنایش رنگی ندارد. بعضی ها با نان خانواده شهدا بودن نماینده شدند ،همین باعث خواهد شد در اینده ما در میانه هرکس ادعای نزدیکی به .....دیگر رای ندهیم.همانطور که بعد دهه هفتاد روحانیون از میانه رای نیاوردند. کلا با عملکرد مغرضانه خود نظر ما به خیلی چیزها عوض کردند بطوری که بعضی از ارزش های سی سال پیش الان برای مردم میانه ضد ارزش محسوب میشود.

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۲۵

سلام جناب آقای مهندس نایبی عزیز ، فرض میکنیم فرمایشات حضرتعالی کاملا صحیح و آقای فرمند صحبت کردن را بلد نیستند ، بادیپلماسی که مدنظر حضرتعالی هست آشنایی ندارند ، آنهایی که دراین سی و چندسال با دیپلماسی مدنظر حضرتعالی آشنا بوده اند چه گلی بر سر این شهر زده اند ؟ این شهر نسبت به شهرهای همجوار چقدر پیشرفت داشته است ؟ آقای فرمند بلد نیست ، سایرین نیز بلد نبوده اند ؟ واگر آقای فرمندطرزصحبت کردنشان را بلد نیستند و از دیپلماسی بی بهره هستند این را مردم انتخاب کرده اند پس مردم در انتخابشان اشتباه کرده اند ، آیا نماینده مجلس فرماندار شهر هستند ؟ ایا نماینده مجلس رییس اداراه راه هستند ؟ آیا نماینده مجلس رییس اداره آب هستند ؟ آیا نماینده مجلس رییس اداره دارایی هستند ؟ و....بنطر حقیر ما باید اول بخود رجوع کنیم و سپس به مسولین مربوطه ، وگرنه انتقاد کردن را همه بلد هستند ، ماابتدا به خودرجوع کرده و راه راست را نشان داده و سپس در چارچوب قانون انتظار داشته باشیم ، این من و شما هستیم که این بزرگواران را به مجلس هدایت کرده ایم ، اگردرانتخابمان اشتباه کرده ایم باید از خودمان انتقاد کنیم ، چرا ازدیگر نماینده حرفی نمیزنید ؟ بیاییم یکطرفه قضاوت نکنیم هرچند بنده به آقای فرمند رای نداده ام ولی نباید اشتباهات خودرا به گردن دیگران بیاندازیم .... باعرض پوزش ازاطاله کلام و سپاس از محبتتان ، خودتان میدانید که دوستتان دارم

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۱۹

چه کسی میانه را در بحران و icu برده است همه میدانیم یکی یه چیز انداخته ته چاه صدتا عاقل جمع شدن نمیتونن درش بیارن
آقای نائبی چرا شما ۲۰ سال به فکر میانه نبودید همان سالهاییکه .....

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۱:۱۷

در جواب نایبی به شعور همشهریات توهین نکن ایشان منتخب مردم شریف میانه هستند شما هم با این تخریبها هیج وقت نماینده نخواهید شد مردم میانه آگاهتر از آنند با این الفاظ ادبی شما بتوانیدرای جمع کنید بهتر است روشتان را عوض کنید

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۰:۵۷

ای کاش درس خونده آزاد میانه بود ولی به شهرمون خدمت میکرد و دنبال مشکلات شهرمون بود نه خانواده لاریجانی

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۰:۴۹

کاش حرف زدن هم مثل تخم مرغ قیمت داشت. کاش مالیات داشت. کاش میشد ارزش گذاری کرد و فهمید جمله ای مثل: "به هر توله سگی رأی میدهید بدهید ولی به این! رای ندهید" چه تاوانی برای میانه دارد؟ کاش "تاوان دادن" هم مثل "مالیات دادن" حساب و کتاب داشت. آنوقت می فهمیدیم فردی به نمایندگی از یک شهرستان کهن وقتی گفتمان دیپلماتیک را بلد نیست، وقتی نمیداند چه را از که بخواهد، وقتی سلسله مراتب را نمیداند، وقتی تقسیم کاری شهرستانی و ملی را نمیداند، چه تاوانی را بر شهر خود تحمیل میکند که ممکن است دهها سال عواقبش را بکشیم. ای کاش هورا کنان و سوت و کف زنان اطراف ایشان اندکی به فکر میانه بودند نه به خودشیرینی خود. میانه آسیب میبیند. خودروی میانه ترمز بریده و به سمت انتهای دره در سقوط است. وضعیت میانه بحرانی و آی سی یو هست. کاش میشد عملکرد دو ساله این نماینده را به مردم بازگو کرد که بیش از 100 جلسه غیبت در کمیسیون خود داشته است. فقط مرور میکنم که اگر زمان آقای مددی انتقاد زیاد بود، امید به اصلاح و پرکاری بود و اگر الآن همه سکوت اختیار کرده اند، چون نومید هستند.

۹۶/۱۱/۲۸ ۲۰:۰۸

بابا جون ایشون درس خونده آمریکاست.
جزوء افتخارات میانه است.
گیریم در برخی رفتارها عیب دارد که اغلب ماها این ایرادات را داریم ولی رواست در مورد او اینگونه صحبت کنیم.
من نمی دانم کجای این حرف های او در مورد رئیس مجلس درست نیست از شما می پرسم وظیفه اصلی نماینده ساخت وساز و عمران است یا این گونه ابراز نظرها و قانون گذاری و...

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۹:۵۶

نماینده ای که نتونه به ظاهر و پوشش خود اهمیت بده ،چطوری میخواد به شهر و مملکت خود کاری بکنه،بابا طرف تو‌ اولین پله درجا میزنه،شماها چی ازش انتظار داری،

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۹:۵۰

اقای پروفسور. یه بار تو مجلس زحمت بکشید صحبت کنین تا مردم و نمایندگان دیگه از صداتان لذت ببرند و بگین که اقا این ایرادات وجود دارد. مثال همون که بیرون مرغ هستین و تو میانه خروس!

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۹:۴۸

سلام

جناب پروفسور فرمند تشریف اوردند مخابرات میانه با همکاران جلسه داشتند گفتیم اقا ما از سال 88 خصوصی شدیم خریدار مخابرات به ما ظلم کرده ایشان گفتند بروم مطالعه کنم ببینم ایا این کار وظیفه نماینده هست و تا حالا جواب ندادند دو ماه منتظریم !

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۹:۲۵

چرا همه یقه نمایندگان را میگیرند یکی هم به این آقای فرماندار چیزی بگه همش دروغ چاغان یک کلاغ چهل کلاغ فقط حرف یک کمی هم عمل کنید

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۹:۲۳

نخیر ایشون دور اول که رقابت بین عارف و لاریجانی بود به عارف رأی داده بودند
در رای گیری دوم که عارف کاندید نشد و کواکبیان و لاریجانی رقابت میکردند، رأی ممتنع دادند

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۹:۱۰

فرمند با لیاقت ترین نماینده ای است که میانه تا حال به خود دیده است امیدوارم که همیشه در کارهاش موفق باشد

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۹:۰۹

گیرم لاریجانی دیکتاتور ،ولی سوالی که پیش می آید این است که آیا جلوی زبان نماینده ها را هم گرفته که در این دو سال یک تذکر خشک و خالی هم نداده اید که دلخوش باشیم ،ما هم نماینده داریم ،اگر یک سال همتی که در به کمیسیون انرژی رفتنتان به خرج دادید و ثمرش را هم ندیده ایم در سایر زمینه های مرتبط با شهرستان استفاده می کردید ،قطعا منتج به نتیجه می شد.

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۸:۴۲

درود بر شرف پرفسور فرمند

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۸:۱۷

آقای فرمند واقعا در دو این دوسال چکاری برای شهرستان کرده یکی رابا مستندات اعلام کند بازمین و زمین درگیر شدن آدم را بزرگ نمیکند عوام فریبی بس است احمدی نژاد هم همین حرفا رو میزند

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۷:۳۸

اگه خودش اینجور گفته دروغی بیش نیست چون ممتنع رای داده بود

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۷:۲۷

با سلام ... یکی نیست بگه جناب پرفسور شده تا حالا کسی جلوی حضرتعالی حرفی بزنه تا أخرین گوش کنید هرچه خودتان صلاح دونستید عمل کردید ولا غیر.... با تشکر

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۶:۵۷

بسمه تعالی
خدمت آقای دکتر فرمند و دکتر شیویاری عارضم که :
1- نمایندگان محترم میانه برای این مردم چه کار کرده در طول این چند سالی که وکیل یا به قولی نماینده این مردم هستید !
2- مردم می پرسند ولی یه جواب می شنوند که مجلس جای قانون گذاریست پس سوال اینجاست که حق این مردمی که به شما رای داده اند چیست .
3- آقایان دکتر عزیز شما نمی توانید مسائل مربوط به یک شهر کوچک را حل کنید پس آنوقت در مورد مسائل کلان و تاثیر گذار کشور صحبت می فرمائید .
4- جناب آقای فرمند اسیر بازیهای سیاسی و تاثیر پذیر از یک طیف خاص نباشید شما نماینده این مردمید از جانب آنها ، برای احقاق حق آنها صحبت بفرمائید .
5- شما عزیزان طی این چند سال کدام سرمایه گذار را جذب و حمایت نموده اید تا از آمار بیکاران این شهر که در استان رتبه اول را دارند کاسته شود یا اینکه این را هم بنا به نقل قولی که از نماینده دوم میانه شده این در حیطه وظیفه نماینده نیست و افراد کار بلد می خواهد .
بیایید برای یکبار و همیشه هم که شده بازی با الفاظ را کنار بگذاریم و گذشته را برای بزرگ نمایی خودمان زیر سوال نبریم و نمایندگان خدوم گذشته را زیر سوال نبریم انتقاد خوب است ولی شما با این تندی که می روید آیا حقی برای میانه می ماند این گفتمان صحیح و سازنده است که سرمایه ، سرمایه گذار و سرمایه گذاری را جذب شهرستان می نماید این یک اشتباه استراتژیک است که شما خودتان را آنقدر بزرگ می دانید که رئیس مجلس را زیر سوال می برید و حتی فراتر از آن دیکتاتور عنوان می کنید نکند این نظر شما متاثر از شعارهای یک طیفی خاص است که در رسانه های آنوری بر طبل کوبیده می شود . بله یک رئیس جلسه حق دارد سوالات و حرفهای نابجا را بخاطر رعایت حال دیگران نا تمام بگذارد ولی نه تا این حد و اوصاف حضرتعالی آقای دکتر یادشان رفته در جلسه شورای اداری بر سر یک صندل چه غوغایی به پا شد و یا در حین انتخابات ریاست جمهوری فایل صوتی و توهین به رئیس جمهور وقت که با این اوصاف در آمایش سرزمینی کدام بودجه را توانستید با درایت و کاردانی برای این شهر بگیرید این است خلاصه کلمه و جمله که آقایان عزیز اگر قابلیت ندارید دیگر کاندید نشوید چون این مردم خسته اند از این همه بی درایتی و بی تدبیری آقایان نماینده

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۶:۳۳

پس اگر جناب فرمند راست میگویند . و توانائی این کار را نداشتند چرا کاندید شدند؟ اگر توانائی وسیاست دارند ایشان با لاریجانی چه فرقی دارند ؟ مگر لاریجانی هم نماینده نیستند ؟؟؟. من کاری ندارم که لاریجانیها چطور آدمی هستند من با نماینده شهر خودم کار دارم و می پرسم که شماها هر دوی شما برای این شهرستان چکار کردید؟ آیا بودجه شهر ما از بستان آباد وهشترود کمتر هست ؟ حالا با داخل شهر کاری ندارم که چقدر مشکلات داریم فقط در جاده های مواصلاتی آنجاهائیکه در محدوده میانه هست افتضاحه . بعنوان مثال همه عزیزان همشهری به سمت بستان آباد حرکت کنند به محض مشاهده انتهای محدوده اداره راه میانه ملاحظه خواهند کرد که کیفیت جاده چقدر فرق دارد؟ به سمت هشترود بروید همان فرق را احساس خواهید کرد به سمت خلخال بروید همان خواهدشد به سمت زنجان بروید همان خواهد شد. پس نتیجه بگیریم که مشکل کمبود بودجه نیست بلکه ما مسئول نداریم ( فرماندار، نمایندگان ، مسئول اداره راهداری و.....) که بتوانند حق شهرستان را بگیرند. چون ما هم از بستان آباد و هم هشترود و خیلی جاهای دیگر بیشتر حق داریم . چون هم وسعت شهرستان بزرگتره هم شهرمان دو تا چه عرض کنم مثلا نماینده داره . اما حیف ..............

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۶:۲۶

آقای نماینده محترم
شما یکی ، به نمایندگی از مردم ، امور مهم و بقول خودتان امور مفید را پیگیر شوید، پس آنجا چکار می کنید با این حرف های عوام فریبانه مردم را گول نزنید.

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۶:۰۰

فرمند در انتخاب ریاست مجلس به دکتر عارف رأی داده بود

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۳۰

کاش مجلس ده تا نماینده مثل تو داشت

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۳۰

آی قارداش میانا نواخ آباد اولاجاخ...

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۹

وحدت نمایندگان را مردم شریف میانه تا سالهای عمر انتظار خواهند کشید گویا به رویا تبدیل شده هست

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۸

دستگاه ام آی آر کی میاد میانه: ول کنید لاریجانی وامثال آن...

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۷

مردم میانه برای تهیه آب شرب سالم یک روز در میان جاده‌های پرپیچ و خم سمت تهران و تبریز را طی می‌کنند و شهر آچاچی و سرچشمه های طبیعی رشته کوه های قافلانکوه یکی از مناطقی است که شهروندان میانه ای که حاضر نیستند سلامتی خود را هر چند در طول بلند مدت با مبتلا شدن به امراضی چون سنگ کلیه و بیماری های پوستی به خطر اندازند، برای تهیه آب شرب مناسب به آن مراجعه می‌کنند

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۷

درود بر فرمند که چاپلوسی و ریاکاری و فریب و دروغ در ذاتش نیست ، هرچند که من رای نداده ام ولی دوستش دارم ، سیاستش عین صداقتش است ، تعریف و تمجید بیخودی نمیکند تا ازآن طریق به نان ونوا برسد ، باسواد است ودر صندلی خودش نشسته است ، باسهمیه مدرک نگرفته است به همین جهت ازانتقاد ترس و واهمه ای ندارد ، درود به شرفت ، درود به شجاعتت ، صادقانه آمدی و صادقانه حرفت را میزنی

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۲۵

شهرستان میانه همچنین به عنوان وسیع‌ترین شهرستان استان آذربایجان شرقی سالهاست که با مشکل آب شرب مواجه است و با وجود اینکه یک سوم از آب‌های آذربایجان شرقی در این شهرستان می‌باشد اما با کمال تأسف مردم این شهرستان سالیان درازی است که از نبود آب شرب سالم رنج می‌برند.این شهرستان با دارا بودن ۴۲ سد، بیشترین میزان سدهای آبی استان را به خود اختصاص داده است اما با این وجود به علت عدم توجه کافی و ضعف برخی مدیران اجرایی و مهم تر از همه این‌ها عدم تحقق وعده‌های نمایندگان وقت در خصوص انتقال آب سد گرمی چای جهت تأمین آب شرب سالم برای میانه، از موضوعاتی است که سلامتی ساکنین میانه را با خطراتی مواجه کرده است.

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۱۳

تصویر مناسب تر ازین پیدا نمیشه

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۵:۱۲

دیگه امام جمعه و ... بس نبود حالا به فکرت رسیده رییس مجلسم عوض کنی. تو این چند سال چه گلی به سر ملت زدی

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۴۳

چه عجب خبری هم ازجناب دکترفرمندشد.همیشه حرف راست راازایشان بشنوید.

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۴۱

لاریجانی 12 سال هست رییس مجلس هست اب هم زیاد بماند میگندد. بنظر بنده برادران لاریجانی با موروثی کردن قدرت ضربه به کشور و نظام زدند. باید یه چرخشی مثبت بوجود اید.
عجیب نیست مجلس اصولگرا و اصلاح طلب هم لاریجانی در میاید؟. قدرت زیاد بدون ضوابط محدودیت ساز کنترل کننده شدید ،فساد می اورد.
یک رکن کنترل رسانه ها هستند،یک رکن سندیکاها مختلف هستند مثل وکلا و قضات ،حتی دانشجویی. متاسفانه مردم ما محدودیت های فزاینده اساسی دارند . اما مسئولان خاص در سایه نبود نظارت قوی ازادی مطلق هرکاری .که این باعث سوال هست. بعد اگر لاریجانی رییس جمهوری شود .تئوری جغرافیایی بعضی از منتقدان اثبات میشود. 8 سال کرمان 8 سال یزد 16 سال سمنانی ها و احتمالا 8 سال هم لاریجانی های مازندران !! انگار نوبتی هست یک بزرگراه دارند نوبتی میروند! ریاست جمهوری انگار نوشتند تا ابداالدهر فارس باشد و مرد. 70 درصد اقوام ایرانی و زنان هم محروم هستند

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۳۷

ایشان عضو کمسیون انرژی هستند. لطفا اصلاح بفرمایید

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۳۳

اقای پروفسور در 2 سال گذشته یک بار در مجلس صحبت کردین؟ مانند سایر نمایندگان شهرهای همسایه؟

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۲۰

خب شما نمایندگان لاریجانی را ریس کردید
گفت از که نالیم که از ماست که برماست

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۱۷

ماازسایت صدای میانه انتظارداشتیم تصویرمناسبتری ازدکترفرمندمیزاشت.

۹۶/۱۱/۲۸ ۱۴:۱۴

موافقم.خیلی ازنمایندگان اینو میگند البته بصورت غیرعلنی...

اخبار روز