کد خبر: ۸۰۷۸
۶۰۱ بازدید
۰ دیدگاه

خلفاپور :

میانه نیازمند مدیر بحران است

۹۱/۱۰/۳۰
۱۷:۵۹
' تقی خلفاپور ' روز شنبه در نشست اعضای شورای اداری این شهرستان از برخورد با دستگاه های اجرایی ناتوان در جذب اعتبارات اشتغالزایی خبر داد.

وی از مسوولان ادارات خواست خود را با شرایط بحران تطبیق دهند در غیراین صورت استعفا كرده و صحنه را برای جایگزینی مدیر بحران خالی كنند.

وی با انتقاد از عملكرد برخی از بانك ها و مانع تراشی آنها در پرداخت وام اشتغالزایی خواستار حل مشكلات داخلی بانك توسط مدیر و سرپرست بانك شد و تاكید كرد: مسوولان دستگاه های اجرایی باید در جلسات حضور یافته و پاسخگو باشند.

فرماندار میانه از مسئول اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی خواست در حوزه اشتغالزایی با دقت مسائل را پیگیری كرده ونگذارد زحمات شبانه روزی دولت با ناتوانی و كارشكنی برخی ها ضایع شود.

رییس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی میانه نیز در این جلسه از تصویب 247 طرح در حوزه مشاغل خانگی با 8 میلیارد و 645 میلیون ریال در مرحله اول خبر داد.

قادر نورعلیزاده همچنین با بیان تصویب 420 طرح با 12 میلیارد و 550 میلیون ریال درمرحله دوم افزود: متقاضیان مشاغل خانگی بعد از ثبت نام در سامانه و تایید دستگاه های حمایتی و اجرایی از سوی اداره تعاون كار و رفاه اجتماعی به بانك های عامل معرفی می شوند.کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز