کد خبر: ۸۰۸۱۹
۲۲۵ بازدید
۲ دیدگاه

برای دومین سال متوالی ؛

مهدی انصاری بهترین شناگر ایران شد +تصویر

۹۶/۱۲/۲۱
۱۴:۵۲

در پایان پانزدهمین دوره مسابقات لیگ شنا کشور از مهدی انصاری شناگر میانه ای و ملی‌پوش تیم سرزمین موج های آبی مشهد به عنوان شناگر برتر و خشایار حضرتی نیز به عنوان مربی شناگر برتر تقدیر و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز جمعه با برگزاری مرحله پایانی پانزدهمین دوره مسابقات لیگ شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۶ به میزبانی استخر قهرمانی آزادی تهران تکلیف تیم‌های برتر مشخص شد.

 تیم سرزمین موج های آبی مشهد برای پنجمین سال متوالی عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داد. همچنین تیم‌های نفت تهران و موج تهران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان و در جریان مراسم اختتامیه، شناگر برتر و مربی شناگر برتر این دوره از رقابت‌ها نیز معرفی شدند.  مهدی انصاری شناگر ملی‌پوش تیم سرزمین موج های آبی مشهد به عنوان شناگر برتر در پانزدهمین دوره لیگ برتر شنا کشور معرفی شد. همچنین از خشایار حضرتی به عنوان مربی شناگر برتر توسط تیم اجرایی مسابقات تقدیر و قدردانی شد

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۲۴ ۱۱:۴۲

جناب اقای انصاری عزیزکسب عنوان شناگربرترباعث مسرت خوشحالی همشهریان ارجمندگردید این افتخار نصیب همه ما میانه ایها می باشد ضمن عرض تبریک موفقیت شما را در کلیه مراحل زندگی توان با یلامتی را از ایرد منان مسالت داریم
از طرف موسسه خیریه حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام

۹۶/۱۲/۲۱ ۱۸:۰۲

مهدی انصاری وسروش قندچی مایه افتخار ماهستند .
با آرزوی موفقیت بیش ازپیش برای این عزیزان

اخبار روز