کد خبر: ۸۰۸۲۲
۴۵۷ بازدید
۱ دیدگاه

دکتر فرهاد عیسایی ،برگزیده کنگره بین‌المللی نظامی گنجوی شد +تصاویر

۹۶/۱۲/۲۱
۲۳:۳۸

دکتر فرهاد عیسایی از اساتید زبان و ادبیات فارسی شهرستان میانه ،برگزیده کنگره بین‌المللی نظامی گنجوی؛ در تبریز شد

استاد دکتر فرهاد عیسایی برگزیده کنگره بین‌المللی نظامی گنجوی؛ امروز دوشنبه 21 اسفند در این کنگره بین الملل که در تبریز برگذار شد به ارائه مقاله خود تحت عنوان ساختار تخیل جامعه شناختی نظری حکیم نظامی گنجوی پرداختند.

ابوالفصل غنی‌زاده دبیر علمی کنگره بین‌المللی نظامی گنجوی؛ با اعلام منتخبان هدف بزرگ همایش را یادآوری هویت اصیل گم‌شده‌ی انسان معاصر اعلام کرد که برای آشنایی با هویت‌های اصیل فراموش شده باید امثال نظامی‌ها را تبدیل به فولکولور شخصی نماییم.

درکنگره بین‌المللی نظامی گنجوی رتبه‌های علمی که به همایش مقاله ارسال کرده‌اند، اکثرا دانشیار به بالا هستند و داوران ۶۰ درصد خارج از استان و ۴۰ درصد داخل استان بوده‌اند.از تمام استان‌های کشور مقاله به همایش ارسال شده بود و در عرصه‌ی بین المللی نیز ۱۰ کشور خارجی به کنگره مقاله ارسال کرده‌اند موضوع مقالات ده‌گانه در دو جلد ادبیات، فلسفه، فقه و کلام، فرهنگ تعلیم و تربیت زبان شناسی جامعه‌شناسی، روان‌شناسی و متن پژوهی است  چاپ شده است. 

بیش از ۱هزار و ۱۱۷مقاله به دبیرخانه ارسال گردیده بود .۴۷۰ مورد از مقالات واصله به داوری ارسال شده  و  ۶۱ مقاله ممتاز در ۲ جلد چاپ شد که از این تعداد ۶ مورد خارجی و بقیه داخلی است. در اختتامیه همایش 9 مقاله داخلی و خارجی برگزیده و به صورت سخنرانی ارائه و مورد تقدیر و تجلیل این کنگره بین المللی قرار گرفت که مقاله آقای دکتر فرهاد عیسایی و آقای میکائیل رسولزاده جزو منتخبان بود. ما نیز به نوبه خود برای این عزیزان آرزوی توفیقات بیشتر را داریم 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۵:۳۶

خدمت استاد بزرگوارم آقای دکتر عیسایی این دست آورد بزرگ رو تبریک میگم.

اخبار روز