کد خبر: ۸۱۰۲
۷۹۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

بهره‌برداری از آزاد راه میانه میاندوآب

۱۳۹۱/۱۱/۱
۱۷:۳۳اختصاص 60 هزار میلیارد ریال اعتبار، طرح‌های مهر را ماندگار می‌کند

خبرگزاری فارس: معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: برای ماندگار شدن طرح‌های مهر ماندگار در آذربایجان‌شرقی 60 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

خبرگزاری فارس: اختصاص 60 هزار میلیارد ریال اعتبار، طرح‌های مهر را ماندگار می‌کند


محمد اشرف‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: برای تکمیل طرح‌های مهر ماندگار در آذربایجان‌شرقی حدودا 60 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی افزود: در مجموع در آذربایجان‌شرقی 58 پروژه به عنوان طرح‌های مهر ماندگار به ثبت رسیده‌اند که باید تا پایان دولت نهم به اتمام رسیده و بهره‌برداری از آنها صورت گیرد.

معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی پروژه‌های یاد شده را 19 مورد در حوزه راه و شهرسازی، 18 پروژه در بخش آب منطقه‌ای، هشت مورد صنعت و معدن را به عنوان دارندگان بیشترین طرح در ردیف پروژه‌های مهر ماندگار عنوان کرد.

وی گفت: سازمان ورزش و جوانان با سه طرح، میراث فرهنگی با دو مورد و شرکت گاز، بنیاد شهید، دانشگاه علوم پزشکی، قطار شهری هر کدام با یک طرح و سه طرح در بخش متفرقه در مجموع طرح‌های مهر ماندگار آذربایجان‌شرقی هستند.

اشرف‌نیا پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها را در مجموع 60 درصد اعلام کرد و گفت: چهار مورد از طرح‌های مهر ماندگار همزمان با دهه‌فجر به بهره‌برداری می‌رسند که عبارتند از آزاد راه میانه میاندوآب و سه بیمارستان ورزقان، چاروایماق و مرند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز