کد خبر: ۸۱۰۶
۷۰۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

بازسازی بمباران دبیرستان زینبیه با هنرمندان کشوری

۱۳۹۱/۱۱/۱
۱۷:۴۳ 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میانه از بازسازی صحنه بمباران زینبیه با حضور جمعی از هنرمندان کشوری خبر داد و گفت: نمایش زینبیه از دوم بهمن ماه به مدت یک هفته در سالن شهیدجعفری میانه اجرا می شود.

سرهنگ عباسقلی احمدزاده افزود: همایش بین المللی نیمکتهای سوخته نیز با حضور وزیر آموزش و پرورش ، سردار نقدی ، دکتر اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور، استاندار و جمعی از مدیران کل آذربایجان شرقی ، فرمانده سپاه عاشورا و جعمی از خانواده های شهدا از کشورهای لبنان ، فلسطین و افغانستان در دوم بهمن برگزار خواهد شد.

وی از تبدیل دبیرستان زینبیه به کانون فرهنگی و موزه آثار شهدای دانش آموز در جهت حفظ زندگینامه و آثار این شهدا برای نسلهای آینده با اخذ مجوز از وزیرآموزش و پرورش در طی سفرشان به میانه خبرداد.

احمدزاده همچنین با بیان نقش 7 هزارشهیده زن کشور در جهت ترویج ، توسعه و حفظ انقلاب و نیز شاخص بودن شهدای دانش آموز زینبیه و ثارالله افزود: درخواست کرده ایم تا دبیرخانه دائمی کنگره شهدای زن در میانه دائر شود.

وی اظهار داشت : بمباران زینبیه و ثارالله در کتابهای درسی دوره های تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان برای سال تحصیلی 93-92 درج خواهد شد.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز