کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۳ ۲۰:۴۲

همین یک کامنت برای نشان دادن راز انحطاط و سقوط میانه کافیست که حامیان یک نماینده، نماینده ی خود را با مهندس هاشمی قیاس کنند فقط به این دلیل که: "این هم نماینده بوده، آن هم نماینده بوده یا هست!"

ولی همشهری عزیز! فرق است بین تنها نماینده ای که بعد از پایان مجلس، استاندار پایتخت و قائم مقام وزیر کشور شده و نماینده ای که بعد از پایان مجلس، پس از یکسال دوندگی موفق به گرفتن معاونت یکی از کارخانه های ورشکسته و منتقل شده ی زنجان نشد! یعنی معاون فولاد میانه شدن به مراتب سرتر از معاونت در آن کارخانه بود. حامیان چنین نماینده ای نیز افرادی در همین حد خواهند بود که به محض ادعای "ورود قطارهای دو طبقه به میانه" سوت و کف بزنند(بدون اینکه فکر کنند این قطار دو طبقه چطور از تونل ها عبور خواهد کرد؟!)، یا طرح راه اندازی رادیو شهری با نصب بلندگو در تیرها و درختها را بدهند. با این اندازه از هوش و فراست هر روز چشم ها را بسته و دهان ها را باز نمایند و شخصیتهای سیاسی و اقتصادی و فرهنگی شهر را تخریب کنند تا شاید در نبود آنها، "دیده" شوند. در نهایت این میانه است که آسیب خواهد دید.

 

۹۷/۲/۳ ۱۷:۵۸

این پیام را در مطلب دکتر شیویاری هم گذاشتم ولی تایید نشد.
من نمی دانم تا کی این میانه در سیطره مهندس هاشمی خواهد بود؟

۹۷/۲/۲ ۱۲:۵۴

احتمالا جنابعالی نیز از الطاف ایشان بهره مند شدین که برایتان رتبه اول بیکاری در استان مهم نيست!!
تنها اقدام قابل توجهي که از مهندس هاشمی ذکر میشود احداث فولاد آذربایجان هست
کارخانه ای که احداث آن در زمان نمایندگی حاج میرسجاد حججی تصویب شد ولی مهندس هاشمی از آن بهره برداری کردند و برای کارخانه‌ ای که نیاز به 175 نفر کارمند داشت، بیش از 500 نفر جذب کردند و ان را تبدیل به کارخانه ای زیان ده کردند که باعث شد فاز توسعه ی آن با تاخیر بیست ساله براه افتد

۹۷/۲/۱ ۱۵:۴۰

وای بر ما بااینکه سابقه خدمت نه چندان خوب بعضی از مسئولانمونو تجربه کرده ایم باز پروانه میشیم .بیاییم واسه بهبود اوضاعمون از خودمون مایه بزارییم.نه ازو....مردم باید خودشون از مسئولانشان کار بخواهند اونم در لای قوانین باید قوانین مملکنمونو از حفظ باشیم تا از مسئولانمون کاربخواهیم.

۹۷/۲/۱ ۱۳:۱۷

با سلام و عرض احترام به نظرات همه همشهریان ، دیدار اعضاء شورای شهر با مهندس هاشمی فقط می تواند دیدار دوستانه و تبریک سال جدید باشد و هیچ خاصیتی برای شورای شهر و شهرداری ندارد ولی نمایندگان محترم مجلس باید از روابط هاشمی در تهران و مجلس و نفوذ ایشان در دولت استفاده کنند و در مورد بودجه و پروژه های شهر از کمک ایشان و تلفن و سفارش ایشان به مجموعه دولت یا نهادهای دیگر کشور بهره مند شوند همچنین می توانند با توصیه ایشان به استاندار آذربایجان شرقی از بودجه استانی نیز به نفع شهر خودمان سود برد . با تشکر مهندس سعید محمدحسینی

۹۷/۲/۱ ۱۲:۵۰

دوست عزیز هیچ شکی در مورد توانمندی،شایستگی و ... مهندس هاشمی نیست اگر انتقاد می شود در مورد عملکرد اعضای شورا می باشد این عزیزان بهتر است برای حل مشکلات شهر میانه از طریق نمایندگان فعلی در مجلس شورای اسلامی دیدار و اقدام نمایند.

۹۷/۲/۱ ۰۸:۲۵

در صورت تشکیل چنین جلسه دیدار مردمی ، صدا و درد دل مردم شنیده می شود. لذا چنین جلسه ای هرگز تشکیل نخواهد شد. و مطمئناً این نظر هم تأیید نخواهد شد.

۹۷/۲/۱ ۰۸:۲۰

ظاهر بحث هر چند نمی تواند ربطی به مهندس هاشمی نداشته باشد .ولی متاسفانه بعضی از آقایان یا بواسطه سن پایین در زمان های نماینده بودن مهندس هاشمی خدمات نام برده را نمی دانند و یا وابستگی های آنچنانی به طیف های خاص دارند والا بعد از زمان نمایندگی ، جایگاه های کشوری ایشان مانند استاندار تهران و قائم مقام وزیر کشور که هر کدام بالاتر از خیلی از موقعیت ههای بعضی از وزارتخانه ها می باشد . ایکاش علاوه بر احساس ، عقلانیت و منطق نیز در شخصیت های ما وجود داشته باشد . ایکاش بدانیم وجود نام برده برای شهرمان خیلی می تواند مثمر باشد ایکاش ساده اندیش نکنیم ، نمی دانیم چرا شخصیت و سواد این فرد را در همه جناح هاچرا نمی شناسند و مقام می دهند ولی ما میانه ای ها درجا فهمیده ایم ایشان شخصیت ضعیفی دارند .به امید درک واقعیت ها.

۹۷/۱/۳۱ ۲۱:۰۷

کاش به مهندس هاشمی میگفتیم که تازگی ها روش جدیدی از مدیریت کشف شده که طرف از شهر دیگه مثلا مراغه داره اداره ... کنترل میکنه از این روش برای دیگر ادارات هم استفاده میشد

۹۷/۱/۳۱ ۱۹:۴۶

وقتی برنامه های کوتاه،میان و بلند مدت  کارشناسی شده برای پیشرفت، توسعه پایدار و حل مشکلات شهر نباشد هزاران میلیارد کمک های دولتی هم برای شهرداری سرازیر شود باز در همان جای اول هستیم. هزینه خدمات شهری ( تنظیف شهر) در شهر میانه سالانه بالای 5 میلیارد تومان است. آیا شهرداری در این مورد عملکرد مثبت داشته است. با وجود نامه های ریاست جمهوری و شورا های دوره های قبل برای راه اندازی تصفیه خانه گشتارگاه شهرداری متاسفانه باز پساب گشتارگاه به داخل کانل آب زمین های اطراف گشتارگاه ریخته می شود و کشاورزان با آن آب مزارع و باغات خود را آبیاری می کنند. شورای محترم در این مدت برای حل این مشکل و مشکلات دیگر چه اقدامات و برنامه های  دارند..

۹۷/۱/۳۱ ۱۹:۲۹

پل غیر همسطح را در مناطقی احداث می کنند که ترافیک سنگین داشته باشد.نه در ورودی شهرک اندیشه

۹۷/۱/۳۱ ۱۸:۳۳

ضعف مدیریتی شبکه بهداشت و درمان میانه سبب شده است که در نحوه مدیریت صحیح بیمارستان‌های شهرستان میانه و نظارت بر نحوه بهداشت و درمان این اماکن کوتاهی شود و بیماران نیز از این موضوع شاکی باشند.

۹۷/۱/۳۱ ۱۸:۲۹

عجب ریس شبکه برتر میشود در حالیکه روز جمعه مورخ 21 اسفند بیمارستان میانه با داشتن دستگاه اکو و نبودن کشیک ، بیمار به به تبریز جهت اکو کردن اعزام میشود اینکار خداناپسندانه و ضعف مدیریت شبکه ، میانه حق اش هست که روز به روز مهاجرت صورت گیرد بیایید به حال خودمان گریه کنیم و آن را روز گریه نام نهیم

۹۷/۱/۳۱ ۱۸:۰۸

جای تاسف هست جمعه 31فروردین ساعت2ظهر اورژانس بیمارستان خاتم میانه مراجعه کردیم دکتر تشریف نداشتند واحد مسول کجاست: ضعف مدیریتی میانه بیداد میکند : آقای کمیسیون وبهداشت مجلس دقیقا کجایی..

۹۷/۱/۳۱ ۱۸:۰۶

جای تاسف هست جمعه 31فروردین ساعت2ظهر اورژانس بیمارستان خاتم میانه مراجعه کردیم دکتر تشریف نداشتند واحد مسول کجاست: ضعف مدیریتی میانه بیداد میکند : آقای کمیسیون وبهداشت مجلس دقیقا کجایی..

۹۷/۱/۳۱ ۱۴:۳۵

ای کاش از مهندس خواهش میکردیم فکری به ادارات شهرستان میانه میکردن چون واقعا باعث شرمندگی هستن

۹۷/۱/۳۱ ۱۱:۲۱

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همشهریان عزیز

این دیدار جلسه ای در خصوص مشکلات شهری و استفاده از توانایی های مهندس هاشمی به عنوان قاىم مقام  وزیر كشوردر جهت اخذ امكانات از سازمان شهرداری ها كه رىیس سازمان معاون عمران وزیر كشور میباشد ، برگزار شد،مسایل و مشکلات شهری هم در حوزه شهرداری. و هم درسایرحوزه ها. از طرف نمایندگان و منتخب آن. مردم در شورای شهر. مطرح شد و مهندس هاشمی هم قول مساعد دادن با تمام توان پیگیری و جلساتی با حضور شورا و شهردار و معاونین و ریس سازمان های مربوطه در تهران برگزار نمایند

۹۷/۱/۳۱ ۱۰:۴۳

ما میانه ای ها عجیب هستیم بجای اینکه بحث از سمت مهندس هاشمی در وزارت کشور بکنیم و حواشی ایجاد کنیم بهتر بود می رفتیم پیشش و از میانه ای بودنش استفاده می کردیم و امتیازهایی برای شهر میانه می گرفتیم از جمله مناطق شهرداری،احداث روگذر و زیرگذر و.....

۹۷/۱/۳۱ ۱۰:۴۰

در این فرصت، شورای شهر می توانست بودجه ای از وزارت کشور جهت احداث یک پل غیرهمسطح ورودی اندیشه از طرف خیابان ارتش درخواست کند

۹۷/۱/۳۱ ۰۱:۱۳

دیداری تبلیغاتی

۹۷/۱/۳۱ ۰۰:۴۷

طبق قانون اولین و مهمترین وظیفه شورا انتخاب شهردار واجد شرایط به مدت 4 سال بر اساس ضوابط و شرایط آیین نامه احراز صلاحیت شهرداران می باشد. شهرداری جای آزمون و خطا نیست که افراد برای گرفتن صلاحیت کاندیدای سمت شهرداری شوند.

۹۷/۱/۳۰ ۱۹:۱۸

جناب رشیدی پس ایشان قائم مقام نیستند

۹۷/۱/۳۰ ۱۹:۰۷

جناب رشیدی شما که ناخودآگاه بیلان دادید .
2شهردار و2سرپرست کار کمی نیست.
شورای قبلی درعرض چند سال یک شهردار نتوانست عوض کند.
ولی اگر کاندیدای شما شهردارمیشد همه چیز گل وبلبل بود.

۹۷/۱/۳۰ ۱۹:۰۶

اعلام حذف پست‌های سازمانی تحت عنوان قائم‌مقام و عدم مجوز استفاده از آنها در مکاتبات اداری (بخشنامه شماره 29986 مورخ 1397/1/28 سازمان اداری و استخدامی کشور)

بخشنامه به کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستگاه‌های اجرایی استانی

نظر به تاکید و دستور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و به منظور رعایت اصل تناسب مسئولیت و اختیار در ساختار تشکیلاتی دستگا‌های اجرایی و انسجام در امر تصمیم‌گیری کلان، از تاریخ ابلاغ این بخشنامه کلیه پست‌های سازمانی مصوب در دستگاه‌های اجرایی و واحدهای استانی آن‌ها تحت عنوان "قائم مقام" به غیر از مواردی که مجوز ایجاد پست مربوطه به موجب قانون و یا اساسنامه مصوب صادر شده باشد، حذف و استفاده از این عنوان در مکاتبات اداری مجاز نمی‌باشد.

ضمنا" در صورت ضرورت و با رعایت بند (ج) ماده (29) قانون مدیریت خدمات کشوری، به منظور هماهنگی امور مدیریتی توسط بالاترین مقام واحدهای استانی دستگاه‌های اجرایی وابسته به یک وزارتخانه، استفاده از واژه قائم مقام یا جانشین برای این فرد در استان از طریق ابلاغ مقام محترم وزیر بلامانع می‌باشد.

جمشید انصاری- معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور

۹۷/۱/۳۰ ۱۸:۴۲

البته این نوع دیدارها برای شهر میانه خوب است ولی ایکاش اعضای محترم شورای اسلامی شهر میانه یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار نمایند و یک بیلان 6 ماهه در مورد عملکردشان برای مردم  ارائه بدهند و بفرمایند برای  مدت 3/5 سال بعنوان نمایندگان مردم در شورا برای شهر میانه چه برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت دارند. ضمنا لطف نمایند یک گزارش تفریغ بودجه هم از هزینه سال 96 و از دیدار اعضای شورا با جناب مهندس هاشمی هم ارائه نمایند.

در آخر در مدت 7 ماه خدمت 2 شهردار و 2 سرپرست برای شهر انتخاب نموده اند البته در مورد انتخاب دومین شهردار سوالات و ابهاماتی هم وجود دارد.

۹۷/۱/۳۰ ۱۸:۳۵

دومین سوال هم این است که شما که آینده میانه رابه روشنی آفتاب میدیدید پس به شهر آفتاب خوش آمدید.

۹۷/۱/۳۰ ۱۸:۱۰

ایشان این دیدار را برگزار نمیکنند .
چون سوالات مردم را میدانند.
اولین سوال این است که چرا دررابطه با اتوبان کوتاهی کردید وبدبختمان کردید ومردم شما رانمیبخشند.

۹۷/۱/۳۰ ۱۸:۰۷

این دیدار چه نفعی برای ایشان دارد؟

۹۷/۱/۳۰ ۱۶:۵۸

چه آشی چه دوغی بردار به لطف این شواری عزیر ان شاا در آینده نزدیک کل معابر سطح شهرستان خاکی خواهد شد

۹۷/۱/۳۰ ۱۶:۴۹

مهندس هاشمی برای مجلس ترحیم زندایی شان خانم مرحومه "محترم فرامرزی" تشریف آورده اند. انتظارات در مورد دیدار مردمی یا جلسه صحیح نیست.

۹۷/۱/۳۰ ۱۵:۳۴

بله ،اگر مهندس دیداری هم بامردم شهرستان میانه مثلاً درمحل مسجدجامع میانه داشته باشند خیلی خوب است. از صدای میانه خواهشمندم که پیشنهاد دیدارمردمی مهندس هاشمی را به ایشان بدهند.

۹۷/۱/۳۰ ۱۵:۲۵

مهندس هاشمی افتخارمیانه هستند.فولاد و دانشکده فنی میانه واقعاً ازیادگارهای ارزشمندایشان هستند.

۹۷/۱/۳۰ ۱۳:۱۸

آن کس هایی که هم اکنون با مهندس هاشمی مخالف دارند وبرعلیه ایشان مطلب می نویسند اکثرا کسانی هستند که انتظاراتی نامعمول وخلاف قانون از مهندس هاشمی داشتند وچون نتوانستند به خواسته شان برسند این کار هارا می کنند . واین خود بیانگر صداقت وپاکی مهندس هاشمی است ‌که به کسی باج نداده و انتظارات خلاف قانون آن هارا برآورده نکرده است. این افراد این را بدانند که مهندس هاشمی هنوز هم نزد میانه ای ها محبوب است . ومن خود نیز به همشهری بودنم با چنین فردی افتخار می کنپم.

۹۷/۱/۳۰ ۱۳:۱۱

کاش دیدارمردمی هم داشتند.

۹۷/۱/۳۰ ۱۳:۰۹

هاشمی دوستت داریم

۹۷/۱/۳۰ ۱۳:۰۸

من یک پیشنهاد به عزیزان دارم وآن هم این است که به مناسبت اعیاد شعبانیه وماه شعبان یک جشنی بگیرند ودر آن مهندس سیدحسین هاشمی سخنرانی کند. این طوری هم یک دیداری با مردم میانه می شود

۹۷/۱/۳۰ ۱۳:۰۱

جناب آقای مهندس سیدحسین هاشمی ( قائم مقام محترم وزیر کشور و نماینده محترم ادوار چهارم تاهشتم مردم شریف میانه درمجلس شورای اسلامی )
ضمن خیرمقدم به مناسبت حضورتان درشهرستان میانه بدینوسیله جمعی از اعضای ستادانتخاباتی ادوار جنابعالی ، خواهشمندهستند تا یک جلسه ی دیدارمردمی تدارک دیده وبا اعضای ستاد انتخاباتی ادوار، که واقعاً از حامیان وطرفداران جنابعالی می باشند دیداربه عمل آورید.

۹۷/۱/۳۰ ۱۲:۵۷

از مهندس سیدحسین هاشمی تقاضا دارم که یک دیدار مردمی تدارک دهند وهمه ی دستندرکاران ستاد انتخاباتی پنج دوره خود راهم دعوت کنند. به خدا ماهم دلمان می خواهد با مهندس سیدحسین هاشمی دیداری کنیم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز