کد خبر: ۸۱۸۷
۶۹۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

ممانعت از افزایش غیر منطقی قیمت ها

۱۳۹۱/۱۱/۶
۱۹:۰۰

 

 

معاون نظارت و بازرسي سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربايجان شرقي با اشاره به وظایف و مسئولیت های نظارتی این معاونت در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان اعلام نمود: برای جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت ها و ممانعت از سود جویی افراد فرصت طلب

بازرسان این سازمان در بازار حضور فعال داشته و طی 9 ماه اخیر بیش از 10 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی عمده فروشی و خرده فروشی میوه و تره بار در سطح استان صورت گرفته است.

به گزارش نصر نیوز، اسماعیل عطاپور اظهار داشت : در همین راستا به تعداد 570 فقره پرونده تخلفاتی پس از احراز تخلف توسط بازرسان این سازمان تشکیل و جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی تاکید کرد: نظارت مستمر بر بازار و جلوگیری از سوء استفاده فرصت طلبان یکی از اهداف عمده معاونت نظارت و بازرسی است و بازرسان و کارشناسان این سازمان با بازرسیهای هدفمند و منطقی بر تمامی واحدهای تولیدی و توزیعی و خدماتی نظارت مداوم خواهند داشت.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان محترم که با همکاری و همیاری خود این معاونت را در نیل به اهداف و ماموریتهای سازمان یاری می نمایند، از آنان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی با شماره تلفن 124 ( ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت ) تماس حاصل نمایند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز