کد خبر: ۸۱۸۹
۱۳۹۶ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

شکایت از چند برابر شدن مقبره امامزاده‌ ها

۱۳۹۱/۱۱/۶
۲۱:۰۴
 

عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی، از حدود چهار برابر شدن شمار مقبره امامزاده های کشور در مدتی کوتاه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدعلی پورمختار گفت: بررسی شکایت‌های واصله درباره پرونده سازمان اوقاف و امور خیریه در دو هفته آینده با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی می‌ شود.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، در تشریح شکایت های واصله از سازمان امور اوقاف و امور خیریه کشور، افزود: این شکایت‌ها در زمینه‌های مختلف اعلام شده که یک مورد از این شکایت‌ها درباره نحوه هزینه کرد درآمدهای این سازمان است.

وی اعلام موقوفه بودن املاک مردم را یکی دیگر از شکایت‌ های واصله درباره سازمان اوقاف خواند و تصریح کرد: اجرا نشدن مصوبات درباره تبدیل به احسن کردن برخی از موقوفه‌ ها و وضعیت شماری از امامزادگان هم جزء شکایت‌های واصله از این سازمان است.

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس نهم، با بیان اینکه شکایت‌ها از سازمان اوقاف، از جانب نمایندگان مجلس و مردم رسیده است، تصریح کرد: یکی از شکایت‌ ها این است که در مدتی کوتاه، شمار مقبره امامزاده‌های کشور از ۴ هزار به ۱۱ هزار افزایش پیدا کرده است.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۹ ۱۵:۰۶
ما کلا دوازده امام داریم.حضرت مهدی(عج) که در غیبت به سر میبرند.از یازده امام چند فرزند باقی مانده که همه پسر هستند و همه هم در ایران تشریف دارند و همه هم مقدس هستند.سایر کشورهای همسایه چرا امامزاده ندارند؟سوال دیگه: این امامزاده های عزیز مثلا روستای ...میانه رو از کجا میشناختند که اونجا تشریف بردند.
۹۱/۱۱/۶ ۱۹:۳۳
[quote name="اصلانی"]مقایسه کردن مهندس هاشمی با دیگران ظلم هست. هاشمی را با وزیران بزرگ مقایسه کنید نه اویون باز ها[/quote]
حالتون خوبه؟؟!!
۹۱/۱۱/۶ ۱۹:۱۴
مقایسه کردن مهندس هاشمی با دیگران ظلم هست. هاشمی را با وزیران بزرگ مقایسه کنید نه اویون باز ها
۹۱/۱۱/۶ ۱۹:۱۲
امامزاده بیژن (ع) در شمال کشور از نظر نامی که دارد برایم جالب بود از این نظر که در بین اعراب حرف (ژ) وجود ندارد ...
۹۱/۱۱/۶ ۱۸:۰۰
متعجبم که دلیلش رو نمی دونید!
وقتی امنیت سفر زیارتی تامین نشه وبلیط اسب وگاری واتوبوس ومینی بوس وسواری وقطار و هواپیما وهلی کوپتر وکشتی صدبرابر بشه آنهم نشه تهیه کرد وباید پیش خرید اینترنتی کرد وهزینه ی مسافرخونه وچادر وهتل ومهمانپذیر وکاروانسرا وخورد وخوراک و...بره بالای بالا!مردم مجبورن یه جایی بالاخره پیدا کنن وحاجاتشون رو در بین بذارن تا شاید روا بشه!ونذورات خودشونو واریز کنن و...،هرچی هم باشه زیارت واستدعای از امامزاده بهتر از استحاجه والتماس بر زنده هاست نه؟

اخبار روز