کد خبر: ۸۲۰۵
۸۴۲ بازدید
۱ دیدگاه

بایگان :

نقطه عطف تاریخ ما دهه فجر است

۹۱/۱۱/۷
۲۰:۰۵

 

 

بایگان مدیر آموزش وپرورش و مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان میانه قبل از خطبه های نماز جمعه در جمع مردم مومن ونماز گزار شهرستان میانه گفت: انسان ها در تاریخ نقطه عطفی را بوجود می آورند و از تاریکی به روشنایی حرکت می کنند و نقطه عطف تاریخ ما دهه فجر است.

بایگان مدیر آموزش وپرورش و مسئول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان میانه قبل از خطبه های نماز جمعه در سخنانی با تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی یاد آور شد :اگر می خواهید در آینده مانند اصحاب حضرت علی (ع) مارا مذمت نکنند باید در مقابل رهبرانقلاب مطیع و فرمانبردار باشیم وملت ما از بهترین امت ها هستند چرا که به سخنان رهبر خود گوش می دهند و به رهبر خود و به پیمانی که با او بسته اند وفادار هستند. وی در ادامه افزودند:انقلاب اسلامی ایران ادامه حکومت وانقلاب حضرت علی (ع) است هر کس شک کند باید در دین و مذهب و مسلمانی او شک کرد .و مقام معظم رهبری جانشین آن حضرت در زمان غیبت امام عصر (عج) است وباید بدون چون و چرا از اوامر ایشان اطاعت و پیروی کنیم. ایشان ساخت یادمان شهدای زینبیه و ثارالله در میدان ورودی شهر از طرف تبریز ، ساخت مدرسه ماندگار در مکان دبیرستان زینبیه و کلاس مقاومت در مزار شهداء زینبیه را از برکات سفر وزیر محترم آموزش و پرورش به شهرستان میانه دانست وافزود : امیدواریم که انشاءالله با پیگیری و مساعدت مسئولین شهر ساخت این پروژه ها هرچه سریعتر شروع شود. بایگان در ادامه با اشاره به برنامه های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان گفت: امسال در دهه فجر 54 طرح و پروژه عمرانی در شهرستان میانه توسط مسئولین کشوری و استانی افتتاح خواهند شد .که بالغ بر 635 میلیارد ریال هزینه شده است. وی در پایان خاطر نشان کرد که: مردم ایران از انقلاب خسته نشده اند واین را در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات ریاست جمهوری نشان خواهند داد و تمامی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را نقش بر آب خواهند کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۸ ۰۸:۴۵
بسمه تعالی 7 بهمن ماه 91
حضور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و کمیسیونهای فرهنگی و اجتماعی و فراکسیون فرهنگیان و اصل نود
سلام علیکم
با احترام ما فرهنگیان باستحضار می رسانیم در حالی که چندین ماه است اضافه کاریهای عوامل اجرایی کلیه مدارس استان آذربایجان شرقی پرداخت نگردیده است و دیون چندین سال فرهنگیان باقی مانده و حتی هزینه های درمان خانواده های جانبازان فرهنگی بازنشسته نیز پرداخت نمی شود و مطالبات بازنشستگان فرهنگی نیز بر روی زمین مانده است !
حتی در موقع حضور وزیر محترم آموزش و پرورش کشور در میانه نمایندگان محترم میانه آقایان دکتر مددی و مهندس حسینی خواستار حل و رفع مشکلا ت معیشتی فرهنگیان شدند و در نهایت وزیر (آقای حاجی بابایی)گفتند که هیچ پولی برای پرداختها و حتی سرانه مدارس ندارند !
پس تحول بنیادین هم باید کشک باشد و هیچ وقت با این وضع و اوضاع اجحاریی نمی شود
پس چگونه است که شرکت صندوق ذخیره فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش با شرکت توریستی ! زاگرس (که متعلق ! به این صندوق ذخیره است ) و متاسفانه با اندوخته ها و پس اندازهای ماهیانه فرهنگیان بدبخت اداره می شود با صدور بخشنامه ای به آدرس اینترنتی
http://www.cms.medu.ir/1877/1877Docs/circular/18132.730.pdf
بشماره 730/65444/1800-24/10/91 برای تورهای اروپایی که صدرصد ربرای مدیران کل و مسئولین وزارتخانه این موارد را در نظر گرفته اند اطلاعیه عیش ونوش در اروپا را صادر می کند !
آیا در مجلس کسی نیست که به فکر ما فرهنگیان باشد ؟
محضر عالیقدر مقام معظم رهبری جهت مزید استحضار و دادرسی در حق ما فرهنگیان کشور

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز